Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nebula Camiasına bakınız.

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

Herkeze selam lar bu forum gayet neşeli insanların olduğu bir forum herşey gayet hoş
ama bir kaç sözüm varki ki
mileri hak vercek kimileri kızcak
Nebula Geçici die bişi açıldı insanlar girsinler skillstat yardımı yapalım takılsınlar die ama Staff o kadar ilgisizki gm vardı ismini vermek istemem bi adam geldi newbie daha gm nin yanına geldi kii o kadar sıra vardı geçti yanınıa selam ben buyum tanıdınmı baba naber gm arkı ile yokh oldu gitti sırada stone edilmiş adam lar ise öylece baka kaldı helal olsun vallaha sonra bunu geçelim Nebula halkı oyunda biraz daha düzgün seviyeli ama bi free shard açıldı millethemen başladı azmaya adam flood yapıyor yell den küfgürü basan basana kendimi nebula insanlarından uzakta buldum bi anda vallah bu insanları gördüm soğudum şu serverdan diyeceklerim bu kadar arkadşaalr içimi döktüm nie yazdın lem demeyein üzülürüm :P :rock:

:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Nebula Geçici nin Açılması Çok İyi Olmuş İnsanlar Nebula Staff ına olan kin ve nefretlerini haykırmışlar.Bu Fırsat Bir Daha ele geçmez bence git sende gm bulursan küfür et :D

(Nebula Geçici Şu an Kapalı )

[Bu mesaj morte tarafından 14 June 2003 22:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende nebulada oynarım sebebi free olarak onu iyi bulmamdır.
---Nebula(geçici) GM lerin ne kadar ilgisiz ve sorumsuz olduğunu ortaya koydu.
---Brit gz dışı ve edit için yaklaşık 40 kişi sırada fırlama bi pk geliyo ve biri bana sırasını versin diyo kimseden ses çıkmayınca dalıyo birine bam adam ghost sıra pk nın sıradaki adamlarda editsiz bişi yapamıyolar ama pk editli amacı item.EEE bunu nie anlattın demeyin gm ne yapıyo bu durumu bişi yapmıyo bide diyo sıraya geçin geçmeyenler editlenmez die bu tam birr sorumsuzluk.
---Daha devamı var :Bir gate açıldı bende geyik olsun die atladım ve güm 20 -30 pk nın arasındayım sonra pk lar beni kesti neyse pk lara dedim kesmeyin fln ok dediler reslendim anka vardı . Sonra orda bi tower vardı 2 bolron önünde tower ı koruyodu set i giydim viking i aldım pk larla balronları kestik.Sonra gm geldi konuştular fln millet orda edit için sıra beklerken adam muhabbette sonra GM in canı sıkıldı herhalde etrafa 30 - 40 tane balron u saldı eeee bu durumda ne olur tahmin edin aynen ghost reslenen ghost oluyo sonra kestiler fln Millet orda edit sırası beklesin GM gönül eylendirsin.
---Bu serverda çok iyi GM ler olduğu gibi Kötü GM lerde var isim vermek istemiyorum.Admin ın biraz ilgi göstermesi en azından GM alırken dikkat etmesi lazım!'!'!!!![hline]kEnZaP ThE BeSt HaCkEr
Sosyal ağlarda paylaş

Bi tane b.ktan skill scripti yazsinlar o zaman, gmlerin ne sucu var, gecici birsey icin dunyanin insanini editliyorlar butun gun? Iyilik de yaramaz size ya, unutmustum ben player tayfasinin doymazligini ehe.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 14 June 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
Bi tane b.ktan skill scripti yazsinlar o zaman, gmlerin ne sucu var, gecici birsey icin dunyanin insanini editliyorlar butun gun? Iyilik de yaramaz size ya, unutmustum ben player tayfasinin doymazligini ehe.

sana hak vermemek elde değil be yahu :)
bu arada gerçekten yani adamlar alsın koysun bi skill gate olay bitsin be. sonra 10 saat edit diye kasıyolar, bunu düşünemedilermi acaba??
eheh[hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

Bide söylemeyi unutmuşum bu edit işi benim hevesimi kaçırdı.
---Nedeni:hep merak ederdim dragon olunca nasıl yürünüo adam reslemek nasıl bi duygu +15 nasıl vuruyo ben bunları görmek için oyunda caba gösteriyordum.Hepsini 15dk de yaşadım neyse bi idaelim kaldı oda tower almak.Meraklarımı giderdim.
---Ama yinede nebulayı çooook seviyorum sadece bazı GM leri hiç sevmiyooorrrrrruuuummmmm!!!!![hline]kEnZaP ThE BeSt HaCkEr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bi tane b.ktan skill scripti yazsinlar o zaman, gmlerin ne sucu var, gecici birsey icin dunyanin insanini editliyorlar butun gun? Iyilik de yaramaz size ya, unutmustum ben player tayfasinin doymazligini ehe.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)

Bak dostum ben doymazlıktan bas etmiyorum burda yapılan millet daşak geçmek adam ın canı skılıyo bolron salıyo bu doğal bişimi bende dedim edit gate diye takmadılar bile .Gerçektede öle bazı GM ler adam speed açmış uçarak gidiyo GM e diyom GM geliyo speed yok diyo.
---Adam ana avrat sövüyo GM e sölicem diyom selam söle diyo GM tanıdık diyo bunu diyen gm e güvenen biri eziktir.Gm bana diyoki senin bağlantı yavaştır lag vardır adam seni keser diyo bende 256 kablo var diyom .GM speed den ban yiyenlerde öle der dio..
Offff ama bazı gm ler süper[hline]kEnZaP ThE BeSt HaCkEr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ractamainus, 14 June 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
ya ben anlamıyorum yahu?
bu kadar küfür ne diye?
bu kadar küfür edilecek kadar kötüyse nebula da oynamak niye?

bence nebula kötü ve türevlerini demek moda oldu son dönemde...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...

msdhas birinin atlayıp bunu diceni biliodum :)
mauha küfür rulz :D[hline]ICQ: 4435695
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZmAnYaK, 14 June 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
said:
Ractamainus, 14 June 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
ya ben anlamıyorum yahu?
bu kadar küfür ne diye?
bu kadar küfür edilecek kadar kötüyse nebula da oynamak niye?
bence nebula kötü ve türevlerini demek moda oldu son dönemde...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...

msdhas birinin atlayıp bunu diceni biliodum :)
mauha küfür rulz :D

eğer sen atlamak diye nitelendiriyorsan foruma yazmayalım bari...
Sosyal ağlarda paylaş

said:

scripter yokki bronxuda attılar :)[hline]
Selam ben Çelik,Arçelik.Ya Sen Kimsin?
Sırrı,Bekçi Sırrı.
Nerelisin?
Erzincan.
İçindenmi?
İçinden.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mastermage, 14 June 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
said:
Bi tane b.ktan skill scripti yazsinlar o zaman, gmlerin ne sucu var, gecici birsey icin dunyanin insanini editliyorlar butun gun? Iyilik de yaramaz size ya, unutmustum ben player tayfasinin doymazligini ehe.

scripter yokki bronxuda attılar :)

nasıl scripter yok??
şu anda yapılan yenilikleri kim yapıyor, onu yapan scripter değil mi sence??
bence scripter olayını abartıyorsunuz, yani bir spherescripterın bulunması dünyanın en zor şeyi değil, gerçekten...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım eğer ii okuduysan yazdığımı birşey ler çıkaracaksın bak ben kimsenin emeğine laf ettimğim yokh bi kazanç larıda yokh bunu da biliyorum ama millet aldığı paradan kısıp sırf iki dakka gidem cafeyede takılam die para harcıyor adam geliyor Brit Halkı banka önüne sıraya dizilsin SkillStat yardımı yaspılcaktır diyor ondan sonra gm nin arkı geliyor arkını alıp gm gidiyor bi daha da gelmiyor playerlar basıyor küfürü[hline]Redall The Slayer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ractamainus, 15 June 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
said:
mastermage, 14 June 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
said:

scripter yokki bronxuda attılar :)

nasıl scripter yok??
şu anda yapılan yenilikleri kim yapıyor, onu yapan scripter değil mi sence??
bence scripter olayını abartıyorsunuz, yani bir spherescripterın bulunması dünyanın en zor şeyi değil, gerçekten...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...

script çalanlar var bunu unutmayın.c++[hline]
Sırrı,Bekçi Sırrı.
Nerelisin?
Erzincan.
İçindenmi?
İçinden.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mastermage, 15 June 2003 13:50 tarihinde demiş ki:
script çalanlar var bunu unutmayın.c++

kusura bakma anlayamadım. yani nerden çalıyorlar ve c++ ile bağlantısını anlayamadım ????
injection olayı da ayrı bir konu tabi, zaten sphere da injection un kesin çözümü yok ki, sadece bir engel koyabilirler, aşabilen yine inj yapar. maalesef böyle ...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ractamainus, 15 June 2003 14:01 tarihinde demiş ki:
said:
mastermage, 15 June 2003 13:50 tarihinde demiş ki:
script çalanlar var bunu unutmayın.c++

kusura bakma anlayamadım. yani nerden çalıyorlar ve c++ ile bağlantısını anlayamadım ????
injection olayı da ayrı bir konu tabi, zaten sphere da injection un kesin çözümü yok ki, sadece bir engel koyabilirler, aşabilen yine inj yapar. maalesef böyle ...[hline]Uzak diye bir yer yoktur...

nebulanın clienti de calıntı wild genie sonradan izin verdi ama sonuca herkez biliyor eski clientte dagger ve blade miydi ne bişiy yazıodu yane client yazan yok c++[hline]
Sırrı,Bekçi Sırrı.
Nerelisin?
Erzincan.
İçindenmi?
İçinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeşim inj çalışmıyo inj denilen şeyi bilmiyonuz etmiyonuz inj denilen olay gm lerin i(nokta) ile yaptığı butun komutları nokta yerine virgulle yapabiliyordunuz şu anda injectionun çok ust surumlerinin sadece oyundan duşurme muhabbeti çalışıo sizce biri gelip sizin skillerinizi 0 lasa iyimi olurdu?
said:
mastermage, 15 June 2003 13:49 tarihinde demiş ki:
en üzücüsü ne biliyormusunuz o kadar kandırıldıkki.İnjec yapılmıyan connectorda inj çalışıo[hline]
Sırrı,Bekçi Sırrı.
Nerelisin?
Erzincan.
İçindenmi?
İçinden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...