Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok aciilll! kayboldum!!?

demokles

Öne çıkan mesajlar

ben lvl 15 clan tarafından bir askerim aldığım bir görevi yapmaya çalışırken kaybolduğumu farkettim. şimdi geri athena ya dönemiyorum. tahmin ettiğim kadarıyla omni tarafında bir yerlerdeyim heralde. yolda rastladığım biri bana; "burada olmamalıydın, canına mı susadın"gibisinden laflar etti. acaba nasıl geri dönerim? yardımlarınızı bekliyorum. koordinatları veriyorum:
Suppression field at 75%. Wildlife may attack you.
Pos: 609.5, 670.4, 16.4, Area: Omni-1 Entertainment, North. UTC: Mon Feb 21 17:42:37 2005
Sosyal ağlarda paylaş

ya sormayın bende bir bilsem nasıl gittiğimi. ama biraz şöyle oldu;
3 kişiden oluşan şirin bir takımımız vardı. eski metroda her noob gibi ufak tefek yaratıkları avlayıp tecrübe edinmek ile meşguldük. daha sonra takım içerisinde öldürdüğümüz yaratıklardan arta kalan ganimeti bölüşmede ihtilaf ortaya çıktı. ben ve "veeeee" nikli arkadaş takımdan ayrıldık ve kendi yolumuza gitmeye karar verdik. "veeee" adlı maceracı arkadaş şehirden uzaklaşmayı ve yeni diyarlar görmeyi teklif etti. onun ne yaptığını bilen biri olduğunu düşünerek teklifini kabul ettim. uzun yollar yaratıklarla savaşarak, engin ovaları aşarak gittik. daha sonra terkedilmiş ve kanallarında asit nehirleri akan bir yere geldik (acayip uzattım :P gece geç olunca insan saçmalıyo :O) neyse artık ben geri dönemeyeceğimizden şüphelendim ve arkadaşa geri dönmeyi teklif ettim. bana anlamadığım bir şeyler söyledi ve sabit bir eksende daireler çizmeye başladı. o durumdan sonra bütün sorularım yanıtsız kalmıştı ve ben apışıp kalmıştım o diyarlarda. ertesi gün uyandığımda (oyunda uyanıyom bu arada :)) kimse yoktu. yapa yalnız kalmıştım bilinmez diyarlarda haritama baktığımda içli bir yutkunma ile birlikte dünyanın öbür ucuna seyahat ettiğimmin farkına vardım. afallamış bir halde önüme çıkan npc lerle konuşmaya başladım. kimisi beni tehdit ediyor, benim canıma susadığımdan bahsediyor ve orayı derhal terk etmemi telkin ediyorlardı. şehrin limanını, eğlence merkezlerini, hatta zehirli gaz sızıntısı olduğunu tecrübe ile farkettiğim arenasını bile gezdim . sanki birileri buralarda az önce yaşamış, hayat henüz yok olmamış gibiydi. hal böyle iken uzaklarda bir hareketlilik bir canlılık gördüm. paslı metal kaplamalı duvarların ışıkla mücadelesinin yarattığı bir gölge oyunu muydu, yoksa başka bir şey miydi anlayamadım önce. yaklaştıkça kendini belli eden bu iri kıyım cüsseli, etli budlu kişi npc değildi. kurtulabilme umuduyla parlayan gözlerim onun bir omni taraftarı olduğunu farkedince ikinci bir afallama, bir dumur hali daha belirdi bende. clanlara katıldığımdan beri ilk defa bir omni taraftarına rastlıyordum. ama o benim clan olduğumu anlamadı. bende söyleme gereği duymadım. her omni taraftarının olduğunu bildiğim gibi çok para gözdü hemen ne kadar param olduğunu sordu. (:=P) bende olandan çok yüksek bir meblağ söylediğimi ancak kendisinin daha fakir olduğunu söylediği zaman anlayabildim. bir clan taraftarının para ile ne işi olabilirdi sonuçta, hata yapması normaldi. beni çıkış olarak bildiği bir yere kadar götürdü. kendisine yardımından ötürü teşekkür ettim. teşekkürümü kabul etti ve oraya oturup dinlenmeye koyuldu. kendisini rahatlıkla yok edebilecek güce sahiptim levelim yüksekti. onu öldürüp benimkinin iki misli olan hiç! değer vermediğim parasını almak gibi şeytani bir fikir gelsede aklıma bunun onurlu bir davranış olmayacağına kanaat getirip, oradan ayrılmanın "not in use" yazan kullanışsız bir geçitten farklı yolunu aramaya koyuldum. işte aptal bir tavuğun kasabına kavuşmaya çalışması gibi yüksek levelli bir omni güvenliğinin yanına yaklaşmak budalalığını gösterdim ve bu işkence bitti.
uyandığımda nasıl geldiğimi bilmediğim biricik sevgili güzide şehrimiz ::) athena daydım. ve oracıkta omnilerin bu yaptığını yanlarına koymamak üzere birşeyler yapmaya karar verdim. ve notum mafia grubuna katıldım, this is another story :P :P:P
Sosyal ağlarda paylaş

Nefis bi atasözü var bu duruma cuk diye oturan "Kılavuzu karga olanın burnu b*ktan çıkmazmış diye" ehi olm ne işiniz var hayır onu geçtim para verseler yürümem oyunda o kadar yolu lol.

Shadowlands te 900 runspeedle iki adım yer gitmeyip illa papağan yapın beni diyen adamlar var o derece.[signature][hline]"Story of SadButcher" - SadButcher Playlist!
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 24 Şubat 2005 07:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...