Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

azicik alakasiz azicik alakali

ikiyol

Öne çıkan mesajlar

ya dun basima garip bisey geldi anlatmak istiyorum size de ama biraz alakasiz. ama sonucta radyoyla ilgili o yuzden muzik forumundan baska bi yere yazmak da sacma geldi
neyse anlatayim
efendim ben dun gecenin bi vakti taksimde arkadaslarimla oturmus guzel guzel vakit geciriyoken, benim normalde yapmadigim bisey yapip rakiciya gittik. gittigimiz meyhanedeki tek kiz da bendim zaten. neyse ben bu yanimdaki 4-5 cocugu almis karsima bizim radyoydu istek parcaydi dj ikiyoldu, heycanli heycanli biseyler anlatirken yan masadan bir sahis yavas yavas bizim masaya yaklasti, 'atesiniz var mi?' diye sorucak gibiydi ama gelip 'ikiyol mu dediniz? bonepart da burda mi? ikiyol sen misin?' turunden sorular sordu. eh ben bikac kelime kekeledim orda ama pek anlasabildimizi sanmiyorum, zaten herkes iciyo icki ortami falan. neyse sanirim 'sen nerden biliyosun?' gibi bisey cikti agzimdan benim o da bikac gun once seni dinledim dedi. burda bitti sonra da ben arkadaslarimla baska bi yere gittim. simdi
1-galiba ayip ettim biraz, o kadar napicagimi sasirdim ki cok az konustum cocukla
2-acaba kimdi cok merak ediyorum yani bunu okursa lutfen benimle irtibata gecsin
3-ilginc bi deneyimdi yani tamamen farkli iki dunyanin birlesmesi gibi yani 'dj ikiyol' kimligimle oyle gece gece taksimde gezen 'ben' cok hazirliksiz oldugum bi anda birlesti ilginc bi olay yani
neyse
cok sikildiniz heralde okurken pardon ama anlatmak istedim
Sosyal ağlarda paylaş

ehe ikiyol bu oluyor, henuz yeni oldugundan ilk tecrübe fena yakalanmışsın sanırım :)

otobusde parkda sinemada site ile ilgili bişi konusurken aa bende şurdan buyum diye biri cıkıyor.

biz heryerdeyiz o yüzden site hakkında konusurken dikkat ediniz :P[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

addrrrriiiaaaannnnnn aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

heheheheheh!

biliyorum ben mevzuyu Dresquin o =]
bugun icq`da konusurken anlatti, o da fena halde sarhosmus zaten, pek komik olmus LOL!

bu arada radyodan paticik fm diye bahsettiginizi de duymuslar kucuk hanim, hihihi. pepelek ayol, pepelek fm =p[hline]"C" is for cookie - its good enough for me!
A round donut with one bite out of it also looks like a "C" but its it not as good as a cookie!

Sosyal ağlarda paylaş

dünyayı ele geçireceğiz! :rock:[hline]arcane, the başdöndürücü 12 June 2003 01:07 tarihinde demiş ki:
kafayı arkama çevirince bana sarılmış varlığın çok tatlı bi kız olduğunu gördüm
sonra bir baktım kız önüme geçti çat diye
meğer amacı başkaymış
Sosyal ağlarda paylaş

Günün birinde Istanbula taşınmaya ikna olursam bu sırf sizin yüzünüzden olacak zaten. Böyle olaylarda acaip kıskanıyorum her seferinde. Anlatmayın kardeşim forumda, ne hakkınız var burada ist dışında yaşayan insanları kıskandırmaya? =P

[edit: yaşlanıyorum galiba, yine alıntı yaptığım mesajla ilgili birşey yazacakken kaydırmışım konuyu, unuttum zaten ne yazacağımı, dursun burada hatırlarım]

said:
athea, 15 June 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
heheheheheh!
biliyorum ben mevzuyu Dresquin o =]
bugun icq`da konusurken anlatti, o da fena halde sarhosmus zaten, pek komik olmus LOL!

[Bu mesaj Nefr tarafından 15 June 2003 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu dağıtmak gibi olmasın, ikiyol kusura bakmasın;

Dres geçenlerde senin bir rakı topicini okudum zaten, o zamanda demiştim bi içmek lazım diye =]

Ayarlayalım bunu bir ara, herkes bir aktivite düzenliyor, biz de Paticik Rakı Sofrası organize edelim. Antalyaya yolun düşerse burada da epeyce makul yerler var -yarattık ya da mecburen-, udimiz de biz telefon açınca bulunduğumuz mekana geliyor artık senelerce beraber içtikten sonra, dert etme yani =]

[fısılda]
Sonra da gelir yazarız burada şöyle içtik böyle keyiflendik diye, nispet yaparız bunlara.
[/fısılda]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...