Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden bana hiç drop gelmez kardeşim...

Chorap

Öne çıkan mesajlar

Allahım lv 34 de assasinim, oynamaya başlayalı baya oldu, gele gele en iyi drop 50k lık kılıç Gladius oldu. Hiç bana düşmez droplar illet oldum. Önimde halbuki neler neler düştü. Best d jewleryden tutunda saber, enchant scrolls...

Off sıktı ama ha partyde bile düşüo bana gelmio nedir bu şans!!![signature][hline]War, war never changes!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Strengthened Bow
Cestus
Cedar Staff (bundan 4-5 tane çıktıydı ama)
Glaive (bi tane ben buldum bi tanede kardeşim )
Bone Staff

harbiden bu oyunda drop olayı baya az benim bulduklarım da (aklımda kalanlar) ahada bunlar (armorlar hariç)gerçi glaive bi tane biz bi tanede kardeşim bulduydu ama genede az bence drop istiyosan en güzel drop bana OB de çıktıydı orda bi ara günde 2-3 parça armor aldığımı hatırlarım ufak tefek şeylerdi ama oluyodu lvl 30-50 arası moblarda drop gerçekten deli gibi kısıtlı 50 den sonra yavaş yavaş oranlar yükseliyo ama o zamanda party olduğu için adam gibi bişi geçmiyo eline droptan.[signature][hline]alieren lvl 44+ BH
enyalios lvl 33 DE wizard
burakbey lvl 29 knight
herkeze süpriz lvl 12 DE Fighter yakında sinemalarda
BARTZ

[Bu mesaj burakbey tarafından 25 Ocak 2005 09:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

savasim 50+ dan sora min drop ne bilim bw stocking filan olu oda 3,5 4m civarina satilio 9 kisilik grupta 400k civari para gelio min budur.. paylasılan droplar arasında... Hade size kolay gele... Bu arada oyun oynuomusun bana msg at... burningred[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 43+ AW
nenehatun 36+ SCAVENGER
criminal 20+ DE WIZZY
24+ ORC MONK
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

composite helmet
sword of revolution
str long bow
baya baya bi düştü
arkadaşım daha da şanslı bu konuda
pytan knight tan damscus düşürdü
sonra AL de sword of valhala düşürdü
bellion cestuts drop etti falan filan

[Bu mesaj eldin tarafından 26 Ocak 2005 10:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

babacan lvl 50+ adam yok zati az bilirsen beni gidem lvl 50+ olam diye deli gibi ter dökmediğimide bilirsin :) bizim kısmetimize bu kadarcık düştü oynuyam azcık dedimdi ama TURKTELEKOM sağolsun türkiyede yaşadığımızı sonuna kadar hatırlatım 1 haftadır bizi lag manyağı yaptığından dolayı oyuna girmiyorum pek bi wow a bakıyom bi l2 ye ama telokom sayesinde ikiside oynanmıyor.el oğlu 1g lerle oynarken biz hala 256k lardayız adamlara lag var elektirik kesildi dediğin zaman KAZAA yı kapat falan diyolar haliyle partylerde istenmeyen adam oluyosun bi anda.60 milyonluk memleketin internet kapasitesi almanyadaki 4-5 apartman kadar olursa bundan başkasınıda beklemek yanlış olurdu zati :) dsl düzelirse l2 ile wow arasında dolaşır olucam[signature][hline]alieren lvl 44+ BH
burakbey lvl 29 knight
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

2 forest bow 1 saber ,bi arada sor için 1 hafta fettered kesmiştim 1 ay kadar bartzda fetteredeler spawn olmamış gm geldi şansını zorlama sayın üye sana bende bişey yapamam dedi bende oluruna bıraktım ,benden düşen mobdan düşenden daha çok üşenmessen gel beni kes abi bartzdayım expde iyidir lagdan dolayı doğal bi pazralize halim var kolay kesersin[signature][hline]Angelica
Sosyal ağlarda paylaş

babacan kısmet ya biz hiç şu adam şunu veriyo gidip keselim düşsün diye gitmedik (spoil için gidilir sadece) hep kısmet düşenlerde ya ilk kestiğimizden çıktı yada ikinci ama ondan sonra ne kadar zorlasanda bi numara düşürtmek mümkün olmuyor.yani demem oki ben hiç şu adam şunu veriyo gidek kesek yapmadım zaten o şekilde yapıncada bi halt bulmak mümkün değil.tamamen kısmet oldu herşey lag olmasa adam gibi oynasam dahada bulurum bişiler herhal.[signature][hline]alieren lvl 44+ BH
burakbey lvl 29 knight
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş ben sana bi olay anlatım bak lvl 25 elf soutum var 1 hafta kestim aynı yerde 300k dan fazla drop gelmedi gittin lvl 10 human mystic öleee geziyorum önümden pk geçti guard bi koydu brigandine helmet + sword breaker :) bala lvl 10 da 700k çıkardım eheh ama bunun yanı sıra daha kötü bi olay
arkadaş 2 kişi bi yerde parti yapıolar toe mi ne tam bilmiyorum unuttum +57 ler 2 kişilik parti ve random loot var adama 33 milyonluk kılıç geldi ve ona gitti ya arkadaş kafayı yedi eheheh :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
karmian boots
mithril ring
elven necklace
earring of omen beast's eye (top d sanirim)
+3str -4dex dye
reinforced gauntlets
brig gauntlets
enchant armor scroll c
ikitanede middle d grade earring
reinforced ve scroll disindaki butun droplarim reroll yaptiktan sonra geldi hehe
silah falan dusse de bi samurai long alsam rahat solo yaparim az ss gider :)[signature][hline]Fmea of Lionna
50 Silver Ranger
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 36 assasinim,
Droplar:
2 adet 650K lık D Grade wep
1 adet 400k lık D Grade Wep
2 adet Best no grade Wep
2 adet 60k lık D armor
3 adet 50k lık bronze helmet (1/2 icinde dustu hepsi)
1 adet 50k lık gauntlets
3 adet 30k lık gloves
+malzemeler
bayağı şanslıydım :)[signature][hline]Idaho (Assasin şimdilik), Teon
Fremen (Shillien Oracle), Teon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...