Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 (@ cNBC-e) - 3. Sezon

Udinen

Öne çıkan mesajlar

lol çekirge bir zıpladı, iki zıpladı, üçüncü sezonda jack'ten kaçamadı! :horace:

sakin geçti bölüm derken gene en beklenmedik bir atraksiyon oldu be yuh yani, nasıl beceriyorlarsa..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

boşuna kadının çenesinden korkacaksın dememiş büyüklerimiz :P

kadın konuşarak adam öldürdü lol
başkan buna iyi dayanmış ya zamanında

ctu'ya nina gibi 10 ajan koysalar dünyayı ele geçirirler bu arada :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Bonecrusher, 13 Mayıs 2004 23:29 tarihinde demiş ki:
Ekşi sözlük beni arasına almadıysa, kendi kayıbıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 13 Aralık 2004 13:58 tarihinde demiş ki:
Dün neler oldu biri yazabilir mi?

Nina los angeles'a getirildi.CTU dan içeri girdiler hep beraber chase kim ile konuştu uzgunum ayakları fln.Jack te Kım ıle konustu ıyı kı geldın dıye Kım sonra uyusturucu olayını bıldıgınden bahsettı.Başkanın tarafında ise Sherry hernekadar uğraşsa da Palmerı oraya gıtmedıgıne ıkna edemedı.Başkan butun ulkedekı yetkılıler ıle toplantı yaptı bu vırsu olayı çin.Sonra nina'yı soruşturmaya aldılar -bir sürü teknolojik aletle beraber-.Tam Marcusun AIDS oldugunu soylerken nına nın nabzı yukseldı.Nina nın onla ilişkisi olup olmadıgnı ogrenmek Tony , nina yı bayagı sıkıştırdı ama nına bişey soylemeyınce şu işkenceci adamı cagırdılar.Tam bunlar olurken Ryan , Jackı uyuşturucu kullandıgı için- daha dogrusu gorev geregınden fazla kullandığı için- sorgulamaya başladı.Jack burda erkeklık yapıp ben uyuşturucu kullandım gereği neyse olsun gibi açıklamalar yaptı.Tam nınaya işkenceci adam iğneyi ninanın şah damarı civarından batırırken nına kasten kendı atardamarını parçalattı.Hemen amelıyata aldılar.Bu sırada herkes nına nın yanına koştu.Doktorlar biraz kontrol altına alır gıbı oldular ve yanında sanırm 3 doktor ve 2 koruma ıle nına yı amelıyathanede bıraktılar.Jack ıse hala sorgudaydı haber ona geldıgınde çabuk nınanın yanına koşun demeye kalmadan alarm çaldı.Gorduk ki nına herkesı temizlemiş ve telefon etmek için aşağıkı odaya gitmiş.Bu sırada kım elıne bı gorevlının sılahını alıp nınanın peşinden gıttı.Karsılastıklarında nına gıt burdan derken Jack nınayı acımadan oldurdu ve bolum bitti.

Umarım fazla karışık olmamıştır :))[signature][hline]Trust the dreams, for in them is hidden the gate to eternity.

[Bu mesaj Mephinx tarafından 13 Aralık 2004 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ninayı öldürmesi tam olarak öyle olmadı.
önce yaraladı, nina yere düştü, silahı da düşürdü. jack kim'e burdan git dedi. kim odadan çıktı. nina yerde yatarken ona 'işimize yarıycak bişey bilmiyosun dimi' diye sordu. nina da 'biliyorum' dedi. buna rağmen 2.5 sezonun gazıyla bikaç el daha ateş etti. öldürmek zorunda diildi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece 3. sezonu izledim, onu da basindan beri izlemedim ama su ana kadar en sevdigim karakter nina ydi. ayrica bole tricky 2 karakterin birinin boyle olecegi, dierinin de oldurebilecegi cok mantikli gelmiyor bana .. nina yi yeniden gorucez insallah :p[signature][hline]Hi, I'm Affinity, and I'm still completely insane in every format that doesn't have Null Rod. Now if you'll excuse me, I'm here to rape your horses and ride off on your women, and there's nothing you can do about it.
Sosyal ağlarda paylaş

kim'i o yüzden gönderdi işte, tanık yok. ne dese olur yani.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ben esasen bu kiefer'in babası donald ne zaman diziye gelecek onu bekliyorum, tam george mason'ın yerini dolduracak tip.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...