Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C2 moblarinin hizlari

kopekolduren

Öne çıkan mesajlar

C2 ciktigindan beri ilk defa giriyorum oyuna,girer girmez oldum ya bu ne hiz ne buyuculuktur...
butun moblar acayip bi sekilde hizlanmis ve uzaktaysan da buyu atiyor...
oyundaki butun yaratiklar mi buyucu olur kardesim,,,kaplumbaga hizinda olan wrym ve tree bile ww2 li halimde beni yakaliyorlar yakalayamazsa da basiyorlar buyuyu...
droplar cok azalmis
artik solo yapmak pek mumkun degil gibime geliyor
sizce de oyle degilmi ?

[Bu mesaj kopekolduren tarafından 04 Şubat 2005 03:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ne diyim solo kasilio ole bi kasilioki hemde hizli moblardan kacmak yerine oldurmeyi tercih et :D[signature][hline]Elastor 52+ Prophet((((sold))))
Solymr 24+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :)) ((((sold))))
Siyah 28+ Scavenger ((((sold))))
leighnash 46+ AW (((retired)))
nenehatun 36+ SCAVENGER (((retired)))
criminal 20+ DE WIZZY(((retired)))
24+ ORC MONK (((retired)))
--------------------------------------
Burningred 6X AW
Electron 36+ Elven Scout (sr olacak işallah)
gerisini bosverin çok yer kapladı zaten... :))
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

Kendimden utandımm. cruma giriş. 2 adet ismini unuttum ama ben genede kaplan diim ona :),birine buyu attım oburude geldi.işin ilginç yanı 1 tanesini spirit shot(blessed b-grade) 4 buyude olmesi.bende inananmadım.allahtan sleep var ww2 var,yoksa masmavi mob yatırcekti,oturdum ağladım,koşarkende peşime 2 tane daha , sleeping cloud ı koyandan allah razı olsun.

Nerden biliyim c1 in c2 ye geçince böle olduunu,yaşlanmışıkyav.bi dahada crumaya girmedim.thunder wyrm kesiom gene zorlanmıom.sıyırcem.[signature][hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...