Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP'de en karşılaşmayı sevdiğiniz ve en tırstığınız sınıflar!!!!

Kewl

Öne çıkan mesajlar

said:
yevaud, 19 Şubat 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
valla tırstığım bi class yok lvl olayı sakat geçen gün 3 alliance southern Golden Road da geziyolardı etrafta birkaç horde vardı bende onlara güvenip daldım elemanlara kimse yardıma gelmedi ya 3 birden saldırınca direk öldüm tabi

AA ayıp etmişler insan Allah ne verdiyse gömer...
ama okuyunca çok şaşırdım :D way bee demek action yapmayı sevmiyenlerde varmış hehe
Sosyal ağlarda paylaş

rogue'm pvp si en zevkli druidle oluo muhha adamlar ayaklı hastane gıbı kestıkce heallanıolar 6 lvl dayken 10 lvl druıd ındırıodum en korktugum ıse paladın mıs ole dıolar ama hıc gormedım sahsen[signature][hline]Sword is a Weapon For Murder

Swordsmaship is an Art of Murder

But I Prefer To Use My Sword To Protect

-----Kenshin Himura-----
Sosyal ağlarda paylaş

ben warlockum lvl 17 şuan,priestler voidwalkerıma fear atıyolar, kendinede bi shield atıyo, yarı canını götürebiliyorum ancak, yatıyorum hep ;(
ilerde değişecek tabi bu, hele bi level 20 olayım[signature][hline]From The Dephts I've Come

[Bu mesaj Quel-Thul tarafından 20 Şubat 2005 01:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

işini bilen shaman ve paladinden korkarım , priest macro micro işini bitirmişşse kolay kolay gebertemezsiniz tabi hayvanı bi ciritical vurursanız ayrı . rogue iyi talentları almıssa ve hızlı bir oyuncuysa ( fare cift tus dalgası sanıyedede 720 derece donme olayı ) cogu casteri alır[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

O zaten gelenktir allyların sayısı cogu serverda coktur ve gelip 5-6 kisi yukseklevel olup dusuk levelli horde u genklerler birde bana bi genk yapmıstı elemanlar unutmam valla onu , kore betadayız level 37 idim galiba grom'gol campın yukarısında trolleri gebertiyoruz gorev var 35 tane diş falan lazımdı galiba neyse baya horde falan vardır yarıladım gorevi sonra gitti bizimkiler sonra devam ederken bi NE warrior neyse oda gorev kasıyor dedim dalmadım canım yarıyken (sanski manayi yeni doldurmusum ) arkadan cat baya az canım kaldı neyse kalkan heal faln derken level 34 warrioru geberrttik azcık yukarı cıktım ordada troller var nasılsa diye orda bi pladin baktım bodozlama geliyor 35 cıvarı paladını oldurdum falan sonra o bir kamp vardır yukarda bi kac gorev yapmısıtım onları goturmek geldi aklıma baktım orda bi hunter direk marki caktı neyse bunuda gebrttik 35 ti galiba sonra geri dondum grom'golun kuzeyindeki troll kampina 33 tane falan dis olmus son yaratıkları alıyorum baya kastım 2 ser 2 ser cekiyorum trolleri neyse olayın farkında degilim son warriorla magein ates topunun gelisini gordum sonra geberdim baktım yanılmıyorsam 6-7 kişi gelmiş beni oldurmeye neyse 3-4 kere dirilerek grom gola geldim , birde bi guzel savas cıktı o arada gerci kolay geberdiler ama level 47 cıvarı bi paladin gelince geri cekildik ama 50 cıvarı bi shaman hic acımadı paladıne o ayrı[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Burning Legion betadan biraz farklı oldu.. Betada bizler denerken allianceların büyük bir kısmı grindlemişti. Şimdi ise ben durum olarak iyiyim. Genelde alliance zergliyor şu aralar cidden özellikle stranglehorn valleyde.. Neyse oyun daha bir dengede yani güzel gidior herşey..
En korktuğum class: Warlock, mob üstümdeyken rogue..(Ne zaman contested ter.de quest yapsam sayıları 1 ila 5 arası deişen roguelar üstümde mob varken girişiolar)

En halay çektiğim class: Druid ve paladin[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish MannerDefence Officer
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam

Sosyal ağlarda paylaş

shadow p.olarak her class'i severim. Paladinleri de su son ayarlardan sonra sevmeye basladim baya. oyun eglenceli olmaya basladi :)
ha yanniz isini bilen rogue'dan cekiniyorum bi tek. genelde aliyorum ama ucundan kurtariyorum her seferinde.[signature][hline]Tulahr

[Bu mesaj riglous tarafından 20 Şubat 2005 04:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ev sevdiğim = mage ve paladin
En tırstığım = Shaman[signature][hline]SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Huntress of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart (MSN)
Sen uzun yazıp adamı okurken sinirlendiriyosun, sonra msj uzun olduğu için adam neye sinirlendiğini unutuyo cvp yazamıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 20 Şubat 2005 04:25 tarihinde demiş ki:
shadow p.olarak her class'i severim. Paladinleri de su son ayarlardan sonra sevmeye basladim baya. oyun eglenceli olmaya basladi :)
ha yanniz isini bilen rogue'dan cekiniyorum bi tek. genelde aliyorum ama ucundan kurtariyorum her seferinde.

ya ben rouge açtım troll ama 2. günüm us server'ından biraz deneyimli arkadaşlar bana bi kaç tiyo verebilirlerse sevinirim :)
bide ben skill cap varmı fln merak ediyorum,
Vardır diye butun skilleri bilerek açmadım sonra belki geri dönüşü yoktur,
türkçe olarak tüm kuralları ayrıntılı yazan bi linkinizde var sevinirim ps:profosyonel açıklama yanlız ;)[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
http://forum.paticik.com/view.php?id=105586[/b]
-Mix-, 06 Şubat 2005 16:12 tarihinde demiş ki:
ehe benimde peşimden 3kız 5 erkek kosuo ama vermedim daa
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız ilgimi çeken bir durum var. Herkes fısırıktan bi kral olmuş bakıyorum da herkes "her gördüğümü alıyorum hiç sorun olmuyor valla çatır çutur kesiyorum daha canımı götüremiolar" pozlarında cidden. Peki o zaman sorum şu:
Herkes böyleyse, ölenler kim?[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Hordish MannerDefence Officer
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Delyyyy, 20 Şubat 2005 13:20 tarihinde demiş ki:
fakeaccount skill cap falan yok wowda level 60 olana kadar butun becerilerin artıyor 300 e kadar sende onu gelistiriyorsun alabilidigin tum silah cesitlerini alabilirsin yani sorun olmaz

hmm teşekür ederim,
acaba bilgilenebileceğim bi yer varmı oyun hakkında bide siz bunları nerden öğrendiniz :)
herkes oyunu bilir durumda biz 2 günlüğüz tabi newnie muamelesi :)
bide questlerin nasıl yapılcağını yazanlar olsa iyi olur mesela,
margozla hidden enemies i yapamadim...

level 10 um şu an..
buldugum her çopu topluom :P satıom :)
uo'nun başında sandım kendimi keh keh :)[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman soyle diyelim !
1 adet undead warrior o guzel citkirildim priestinin uzerine geliyor ve rage potion i icip, charge yapiyor... Sheild bash i koyuyor... 6 saniye spellsiz bir priest. Sonra shield dicipline yapiyor ve shield bash in etkisi %100 artiyor. Sonra bir adet concussion blow koyuyor 5 s stun. arada 1 saniyen var shield bash in cooldown'unun bitmesi icin. Tabiki ayrica shield bash skilline verilmis olan 2 point de + 3 saniye silence veriyor. Kisacasi 2. sheild bash ten sonra muhtemelen olmus oluyor priest. Canim priest, cok citkirildim ondan... yoksa olmez ben biliyorum...
Zor tabi bunu yapmak, sans lazim, item lazim, Karizma lazim en onemlisi !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dogdog, 20 Şubat 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
questlere bakman icin yararli olabilecek site www.thottbot.com

eğer tahmin ettiğim şeyse şimdiden tşkrlr :)[signature][hline]Hatalıysam Lütfen Uyarın!! 0535 854 24 69
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theblackdevil, 20 Şubat 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
bir mage olarak pally,warrior,rogue,shaman vs. herbisey keserim walla ustume adam tanımam :D

bitek allahtan korkarım.. ztn warlock kesmek basit adamı poly yap minionu katlet sora adamı kes muahaha

Yavaş kes biraz eheh sen polyi çekene kadar dikkat etde curse of tungoe alıp tırıs moduna girme :D , zaten onu yedikten sonra peti kessende adam seni kuşbaşı yapar :D .
Curse of tongue: 2 kat fazla casting time .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...