Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Online Oyuna ilk Adım

TheFury

Öne çıkan mesajlar

İlk defa MMORPG tarzı oyun oynuyorum.Ben ve benim durumumdaki arkadaşlara örnek teşkil etmesi umuduyla size göre çok acemice ama benim için çok önemli birkaç soru sorucam..
1-Normal pvp rp bunların biribirinden farkı nedir?
2-Level atladığımda skillerim otomatikmi artıyor yoksa ben kendi seçimime göremi dagıtıyorum evetse nerden?
3-Uzun mesafeleri hızlı gitmek için at, kuş, minibüs vs. şeylere binebilirmiyim çok uzun sürüyor gitmesi..
4-talent nedir? Ana Yurdumu nasıl bulurum?(Ben camp nara.. vs adında bir yerde doguyorum)
5-Tauren/Shaman ım Burning Legion da hiç türk görmedim(Pvp)
6-Shaman için hangi meslegi önerirsiniz yoksa sadece keyfe kedermı secicez?
yardımlarınız için şimdidden teşekkür ediyorum.Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

1)rp de adı üstünde rol yapıyorsun yani ciddi anlamda karakterinle birliksin... isim sınırlaması bile var-mış ayrıca ileri derece ingilizce gerek..
2)demek istediğin puanlar otomatik artıyor... lvl 10 dan sonra talent point denen bir güzellik var sen onları dağıtıyorsun
3)ulaşım için gemi-kuş-yer altı zımbırtısı var... ayrıca sen de lvl 40 ta binek alıyosun hızlı ulaşım için
4)....... talent ... araştır biraz..
5)genel chate msj at yada /join tukish va galiba kanal
6)http://www.paticik.com/wow/
git bak shamana[signature][hline]Beni bende demen; ben bende değilem!
Bir ben vardır.Bende;benden içeru...
Yunus Emre
Sosyal ağlarda paylaş

Sana ilk tavsiyem wow-europe sitesindeki basics kısmını, paticik wow sitesini ve yapiskan basliklari dikkatlice okuman. o zaman ileride aklina takilacak pek cok seye kolayca cevap bulabilirsin. simdi cevaplar:
1. pvp serverlarında ally ve horde mensupları birbirlerine derstursuz saldirabilirler. normal serverda /pvp yazip pvp enabled yapmıs kisilere saldirabilirsin. normal serverlar genelde rahatsiz edilmeden pve yapmak icin tercih edilir. rp serverlarinda da out of character veya oyunun hikayesiyle ilgili olmayan muhabbetlere giremezsin. oynadigin karakteri yasatman gerekir. bu daha cok tecrubeli oyunculara gore.
2, 3, 4- oyun sana herseyi ogretecek zaten. 1 hafta oyna sonra bu yazdiklarina hic gerek yokmus diyeceksin.
5- /join Turkish yaparak turk oyuncularla konusabilirsin
6- meslekler hakkında bilgi sahibi olduktan sonra kendin karar ver. bence her meslegi oynamasi zevkli ve degisik durumlara gore daha avantajlı ve dezavantajlı olabilir.[signature][hline]msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...