Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yuklemeyle ilgili soru

Revenant-Yigit

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar öncelikle ben bu wow'un kopyasINI aLm1sT1m ama simdi orjinali persembe günü elime gececek,kopyayI silip tekrar kurmama gerek yok saNIYORum.AYRIca mesela ben night elf hunter oynayaca1m,account yaratma bölümünde www.worldofwarcraft.com'da cd key yazcaIm sonra patch'e falan kendi mi girecek otomatik olarak nolacak ve ben ne zaman oynayabileceim?server secimi falan var mi ?[signature][hline]Dulce et decorum est pro patria mori
Sosyal ağlarda paylaş

ooeh diyorum.
server secimi var.yukledıgın wow eu clientse tekrar yuklemene gerek yok ama bi sürümüne bakarsan patch yapıp yapmayacağına karar veririz.[signature][hline]Shaem The Ambusher
if you ever smell nightelf blood up in the mountains,
then get youraxe and chop them down!
Sosyal ağlarda paylaş

avrupa icin accountu http://www.wow-europe.com/en/ buradan olusturacaksin. ayrica bu kadar para yatırdıgın bir oyunu daha yakından tanıman lazim diye dusunuyorum. o yuzden persembeye kadar wow-europe sitesini, paticik-wow bolumunu, faq basligini ve faqda tavsiye edilen siteleri iyice gozden gecirsen iyi olur. ayrica basligini actigin konuyla alakali koymalisin. herkes baksin plz hos durmuyor acikcasi.[signature][hline]msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

mob nedir?
dps=damage per second mu?
Hunterim neler yapicam hic mi hunter oynayan yok ya herseyi okudum ama belli basli terimleri her okuyan biliyor gibi kullaniliyo her sitede..thottbot,worldofwarcraft,burasi.hepsini okudum vallahi oynama hevesim kIRILdI :([signature][hline]Dulce et decorum est pro patria mori
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...