Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öyle

Bone

Öne çıkan mesajlar

çok detaylı yazmak istemiyorum ama biraz kusup da rahatlamak istiyorum.

morali motivasyonu yüksek tutmaya çalışıyorum, pes etmemeye çalışıyorum, ama sonuca bir faydası olmuyor.

boşa uğraşıyorum gibi geliyor bazı şeylerde. şikayet eder konumda olmaktan sıkıldım. madem olmuyor, hiç uğraşma, ne gereği var diyorum.

en azından şu seçimi kazanalım ya, "bak bir şeyler değişebiliyormuş" diyebilmek, bir kanıt gösterebilmek istiyorum. elimde hiç kanıt olmadan sadece motivasyon ve sadece çalışmanın bir faydası olmuyor.

evet kusmam bu kadar, teşekkürler.

• Like 6
Sosyal ağlarda paylaş

haci cok cok uzun suredir depresyondayim, is guc pesinde kosturmak degil, tatil plani yapmak dahi istemiyorum.

bu ahval ve serait cok namusait bi mahiyette tezahur etse dahi onume koyacagim hedef baskasina/baskalarina bagli seyler olmaz-olamaz.

yoksa ben de farkindayim secim herkesi etkileyecek.

beni bile etkiliyor. isi birakip gelir tr'de kalirim 3-4 ay, kafami dinlerim diyordum da annk ulkesinde et fiyatlarini dahi evropa ile yarisir hale getirmissiniz lan ben yokken! yine, gene, durmadan, tiksine tiksine calismam lazim yani -istan ulkelerinde.

her neyse, secim enseyi karartmasin. hayatinizi etkileyecek olsa dahi sahip oldugunuz hayat baska bir sey.

ey bonec,

yapma boyle yaw.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa, 26.05.2023 07:23 tarihinde dedi ki:

haci cok cok uzun suredir depresyondayim, is guc pesinde kosturmak degil, tatil plani yapmak dahi istemiyorum.

her neyse, secim enseyi karartmasin. hayatinizi etkileyecek olsa dahi sahip oldugunuz hayat baska bir sey.

ey bonec,

yapma boyle yaw.

💜

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa, 25.05.2023 18:24 tarihinde dedi ki:

abi hayatini secime odakliyorsan yine bisileri yanlis yapiyorsun diyebilirim. swh

hayatı seçime odaklamıyordum ama seçimi kazanmak bazı konularda umut ve motivasyon kaynağı olacaktı.
şu an o umut olmayınca işler zorlaştı. bir yerden kurtarabilirim çıkartabilirim belki ama dur bakalım...

Sosyal ağlarda paylaş

aslında anlatmak aktarmak istediğim çok şey var da, buraya yazdıklarımız anlamından çıkartılarak dalga geçme ve aşağılama mevzusu olarak kullanılabiliyor. o yüzden çok detaylara girmek istemiyorum. en azından bu şekilde iç dökmüş oluyorum.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...