Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhabalar

Duygucuk

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad, 08.02.2023 23:13 tarihinde dedi ki:

küçükken de gündem mi vardı forumda 🙂 kimin alt hesabısın yaz da ona göre yöneticiler değerlendirsin.

Lise yıllarım yani 2010 öncesi evet vardı yani galba. Üye olmadım buraya daha önce. Neden kendimi savunuyorum onuda anlamadım. Başka hesabım olsa sorduğum sorununda cevabını biliyor olurdum bence. Ekşiyi takip ediyordum (ordada hesabım yok) troll başlıklar yüzünden başka arayışa girince burası geldi aklıma. Gündem başlıkları yok üye olmayı denedim gene yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Gelenler Bölümü Kurallarında:
* Yeni gelenlere nazik davranıp insanları gelir gelmez forumdan soğutacak şekilde mesajlar atmamaya dikkat ediniz.
* Unutmayınız ki kimse yeni üye olduğu bir yerde sizin kadar bilgi sahibi olamaz. Hata yapar ve ya yardım istiyor ise lütfen bilginiz dahilinde yardımcı olunuz veya ilgili kişilere yönlendiriniz.
* Yeni üyelerimize fake vb laflar atmak yasaktır. Çok gözünüze batan ve sağlam istihbarat aldığınız durumlar için alan yetkilisi olur genel yönetici olur özel mesaj ile ulaşabilir ve bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

2023 Değişim Yılı Mis Gibi Yeni Foruma Hoşgeldiniz Konusunda:
Yeni üye alımı ve içerik üretiminde teşvikler için yeni çalışmalar yapıcaz.
Hadi el ele canlandıralım forumu. Biz nereden baksanız 1 hafta boyunca bazen saatlerce bazen de aralara 2 kahve 3 bira sokup çalıştık. Siz de destek verirsiniz diye umut ediyor esenlikler diliyorum efendim.

Bu yazanlara aldanıp üye olduğum için özür dilerim.
Merhaba başlığı açıp anlam veremediğim tepkileri okumak dışında burada yapabileceğim bir aktivite maalesef yok 😞

Sosyal ağlarda paylaş

Duygucuk, 09.02.2023 12:06 tarihinde dedi ki:

Yeni Gelenler Bölümü Kurallarında:
* Yeni gelenlere nazik davranıp insanları gelir gelmez forumdan soğutacak şekilde mesajlar atmamaya dikkat ediniz.
* Unutmayınız ki kimse yeni üye olduğu bir yerde sizin kadar bilgi sahibi olamaz. Hata yapar ve ya yardım istiyor ise lütfen bilginiz dahilinde yardımcı olunuz veya ilgili kişilere yönlendiriniz.
* Yeni üyelerimize fake vb laflar atmak yasaktır. Çok gözünüze batan ve sağlam istihbarat aldığınız durumlar için alan yetkilisi olur genel yönetici olur özel mesaj ile ulaşabilir ve bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.

2023 Değişim Yılı Mis Gibi Yeni Foruma Hoşgeldiniz Konusunda:
Yeni üye alımı ve içerik üretiminde teşvikler için yeni çalışmalar yapıcaz.
Hadi el ele canlandıralım forumu. Biz nereden baksanız 1 hafta boyunca bazen saatlerce bazen de aralara 2 kahve 3 bira sokup çalıştık. Siz de destek verirsiniz diye umut ediyor esenlikler diliyorum efendim.

Bu yazanlara aldanıp üye olduğum için özür dilerim.
Merhaba başlığı açıp anlam veremediğim tepkileri okumak dışında burada yapabileceğim bir aktivite maalesef yok 😞

trol değilsen kişisel algılama

forumun kartlaşmış abileri deprem zamanı kız niki görünce tr afrika algoritmasını açtı

Sosyal ağlarda paylaş

Duygucuk, 09.02.2023 00:02 tarihinde dedi ki:

Lise yıllarım yani 2010 öncesi evet vardı yani galba. Üye olmadım buraya daha önce. Neden kendimi savunuyorum onuda anlamadım. Başka hesabım olsa sorduğum sorununda cevabını biliyor olurdum bence. Ekşiyi takip ediyordum (ordada hesabım yok) troll başlıklar yüzünden başka arayışa girince burası geldi aklıma. Gündem başlıkları yok üye olmayı denedim gene yok.

20 senedir buradayım bazen ben bile unutuyorum burayı, üye bile olmayan birinin aklına gelmesi güzelmiş 

Sosyal ağlarda paylaş

Kesin olarak hatırladığımı iddia ettiğim bir şey yok. Paticik oyun ve güncel konuların konuşulduğu seviyeli bir yer olarak kalmış aklımda. Oyun konuları kaderine terkedilmiş ve ilgimide pek çekmiyor. Güncel konular (haberler, siyaset, magazin, tartışma vb.) ise görünürde yok. Bende gündem başlıkları nerede dedim. Bilmiyorum bazı yıllar arasında forumun bazı kısımları kapalı mıydı? Ben lise zamanlarımda bu forumda okuyacak çok sayıda başlık görüyordum. Verdiğim tarih çelişiyorsa ya birşeyleri yanlış hatırlıyorum yada fake hesabım. Anlamadığım bu kadar tepki niye? Zaten forumu pek aktif kullanma niyetimin olmadığıda anlaşılıyor yazdıklarımdan. Kişi fake ise bile saygıda kusur edilmemesi gerektiği yazıyor kurallarda.

Forumu canlandırmak istiyorsanız ortada ciddi sorunlar var. 1 kurallara uyulmayışı. 2 yeni gelen kişinin okuyacak güncel konular bulamayışı. Benim yerimde aklı başında biri olsa direk çeker giderdi.

Neyse ya fake olduğuma inanmaya başladım direnmek giderek anlamsız gelmeye başladı.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben sizin fake olduğunuzu iddia etmiyorum, secim döneminde iktidarın insanları deftere yazdık, açacağız gibi ifadeleri varken, hassas cevapların verildiği forumun o kısmına yeni üyelerin giriş yapmasını istemiyorum sadece. Yoksa hosgelmissiniz, seçim sonrası tamamen açılabilir. 

Burda 20 yıllık arkadaşlıklar var, kimse eski bir arkadaşının saçma sapan birsey yüzünden gözaltına alınmasını falan riske etmek istemiyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...