Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tortuga - A Pirate's Tale

Shadow

Öne çıkan mesajlar

37 dakika önce, Scalanova dedi ki:

Tortuga - A Pirate's Tale

Olmus ismi.. Guzel ciksin lutfen.

Edit: Bu baska oyunun basligi .... ?

bu başka oyun ama olsun Sam'e yük olmasın diye burda takılırız işte, aynı isim sayılır?

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Xenocide dedi ki:

Bu pirate oyunlRini turn based combat yapma meraki nedir ya? Mekanik beceremeyen turn based'e kaciyor gibime gelmeye basladi.

Halbuki mekanik 3 asagi 5 yukari ayni. Pirates in mekaniginin ustune yenilik ekleyip salicaksin. Neyse gene de oynanir.

Sosyal ağlarda paylaş

ciktigi yere goredir. bizim icin tortuga'ydi piratebay'de. sulandirilmis port royale gibi bir oyundu ki port royale serisinin devami da unutulacak cinsten oldu malesef. eglenmesine eglendirdi ama o sene icin bile sifir replay value, sig bir oyundu. 

bu yeni tortuga port royale 4'u yapanlar.  hex combat ve yerlesimler ayni gozukuyor. otomasyonu kotu oldugundan yorucu bir filo ticareti vardi. harita oyununa ticareti koyup gerisini ortaya mixed review yapiyorlar. yamayla toparlanabilecekse bile terk ediyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Silphatos dedi ki:

20 yıl öncekinin adında tortuga bile yok https://en.wikipedia.org/wiki/Pirate_Hunter#cite_note-2 shadow saçmalaması olmuş hafif

Valla ben forumda arattım Tortuga diye çıktı, 2. oyun vesairedir diye ekledim bu yeniyi ucuna. Sam böyle uygun görmüş ayırmış sorun değil, iyi de yapmış. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...