Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.91 [2023 versiyon]

GERGE

Öne çıkan mesajlar

en son sorduğumdan beri anca alabilecem sanırım pc yi.

YLd3xV0.jpeg

şöyle yaptım listeyi en son. Ne diyorsunuz? İyi midir böyle. Yarın filan inventusa gidip siparişini vereyim diyorum dolar daha da artmadan. 1000w power supply alacaktım da kalmamış ellerinde sanırım. Corsair 1000w 2-3k daha pahalıydı öbür markanınkinden 850w seçtim. Yeter mi sizce 850w? Başka değişiklik lazım mı?

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

suprim x en sessizlerindemiş diye onu seçtiydim de Ventus'un fanları da aynıymış sanırım. Ventusa geçebilirim. Phanteks reviewler genel olarak iyi diye seçtiydim. Bide bi üst modeli hem daha pahalı hem fanı yok. Onlarda ekstra almak gerekiyor diye seçmediydim. Bakınayım biraz daha.

Sosyal ağlarda paylaş

progamer, 28.03.2024 20:03 tarihinde dedi ki:

suprim x en sessizlerindemiş diye onu seçtiydim de Ventus'un fanları da aynıymış sanırım. Ventusa geçebilirim. Phanteks reviewler genel olarak iyi diye seçtiydim. Bide bi üst modeli hem daha pahalı hem fanı yok. Onlarda ekstra almak gerekiyor diye seçmediydim. Bakınayım biraz daha.

850w yeter. ventus'u al geç derim, söylendiği gibi artık aşağı yukarı hepsi aynı. %0,3lük ses ve performans farkı için vereceğin fiyat farkı %10, çer çöp noname markalara dalmadıkça. ben yıllarca ventus serisi kartlar kullandım sorunsuz. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...