Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

110 Kilodan 75 Kiloya Nasıl Düştüm?

sarahconnoriyalayanhademe

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Bone dedi ki:

- şekerli gıda yeme
- hamurlu gıda yeme
- bol sebze ile beslen
- bol yürüyüş yap
- düzenli spor salonuna git
- canın yemek çektikçe sigara iç
- masa başı işinde çalışma

wot yazmaya gerek kalmadı.

hayatımda gördüğüm en kısa bone mesajı sdf

lakin özet hatalı. canın sigara çektikçe yemek ye ile başlayıp sonra bunu da değiştirdiğin bir serüven anlatmış eleman. zaten kendini sigaraya vurdun mu anoreksiye kadar gidersin, o dünyanın en kolay işi. adam onu dememiş ki, her şeye zaten sigarayı bırakarak başlamış. salt şişmanlıkla değil sağlıksız yaşamla mücadeleye girmiş herif, doğru olanı yapmış. sen burda kalkmış özet diye nelerdiyosun hallahımya

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, zipzip dedi ki:

konuya ortadan dalıp;

kola, şeker ve fast foodu tamamen kestim, 9 kilo verdim. spor yok, akşam yarım saat köpek gezdirmek dışında aksiyonum da yok.

Köpek gezdirmek nasıl bir aksiyon yaratıyor? Köpek kaçıyor sen 1 saat dinlenmeden peşinden koşuyor musun? Yoksa o sıçarken bi ağaca yaslanıp sigara mı içiyorsun?

Sosyal ağlarda paylaş

Almama konusunda benim bildiğim:

1- çok hızlı verdiysen illa alıyorsun. Vücudu alıştıra alıştıra, arada belli kilolarda falan mola vererek sabit tutarak vermek lazım.

2- kiloyu verdikten sona en az 1 sene bayağı dikkat etmek gerekiyo yine vücut o kiloya alışana kadar. Yoksa eski normal bildiği kiloya dönmek için direnç oluşturuyor vücut.

Sosyal ağlarda paylaş

ucunu bi salınca gidiyor. hep dikkat edince de mutsuz oluyorsun. o yüzden benim taktik kafamdaki üst sınıra gelince 2-3 ay dikkat etmek sonra yine biraz rahat bırakmak. 88-80 arasını 3 kere gittim bir senede.

88 olana kadar her boku yapıyorum sonra abur cubur ve tatlı yemeyip, akşam 6 dan sonra da komple yeme işini bitirerek 2 ayda 8 kilo veriyorum. bu döngü güzel. yoksa 90, 100 diye gider geri dönüşü de giderek zorlaşır.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de 20-21 yaş civarı (15 yıl olmuş)  103>66 yapmıştım yaklaşık 1 yılda, yoksa 108'den miydi tam hatırlamıyorum ama 3 haneliydi ilk tartı o kesin. karaciğer yağlanmasından hepatit olmadan ağır hepatit belirtileri çıktıydı. max değeri 30 40 olması gereken enzimler 500 600 falandı asd ölüyoduk. şimdi 78-80 aralığından çıkamıyorum ne yaparsam yapayım ama iyi öyle, bu da böyle bir anımdır.

Sosyal ağlarda paylaş

On 27.12.2022 at 11:09, aktiftablet dedi ki:

Köpek gezdirmek nasıl bir aksiyon yaratıyor? Köpek kaçıyor sen 1 saat dinlenmeden peşinden koşuyor musun? Yoksa o sıçarken bi ağaca yaslanıp sigara mı içiyorsun?

Yok birlikte yürüyoruz ama çok da bi faydası yok aslında. Tempolu değil çünkü, devamlı durup koklamak istiyor bi şeyleri. Orada anlatmak istediğim sadece kola ve fastfoodu kestim başka bi bok da yapmadım anlamındaydı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...