Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Sales

Seru

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Buna baktım şimdi, indirimsiz hi-end kart: https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?pid=13606

Hatta işte 3090ti'ı iptal edip bunu mu alsam diye sormuştum işte. ABD'de $900, burada mevcut kur ile $200 daha pahalı. EU fiyatı bizimkiyle aynı ama. EU ile kıyaslarsak (ki gümrük birliği filan gibi şeyler nedeniyle öyle yapmamız lazım) fiyatlar hala benzer. Alım gücü sorun ama bu tarz tüm dünyada satılan fiziksel ürünlerde alım gücüne göre indirim yapılamıyor işte, onun yerine alt sınıf ürün çıkartıyorlar.

İstanbul'un büyük ofislerinden birinde kendi departmanımı yönetiyorum, GPU almadan önce düşünüyorum. ABD'nin büyük ofislerinden birinde aynı konumda olsaydım Bentley mi yoksa Ferrari mi diye düşünürdüm. Bu koyuyor ama işte.

Sosyal ağlarda paylaş

eskiden ben de sayıp sövüyodum local fiyat yok diye ama artık bakış açım değişti. dünyanın öbür ucundaki adam niye düşünsün burayı. bizim alım gücümüzü düzeltmek için kendimiz çabalamamız lazım. çabalayanlar olarak biz yine pahalı da olsa alabiliyoruz. asıl sıkıntı hiç alamayan adamların gram çabalamaması. 

firmalar indirdiği fiyatla belki tr den gelen parayı %20 artıyor ama başka ülkelerdeki adamların buradan alması yüzünden 10 katını kaybediyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Steam istese vpn ile burdan oyun alan yabancıları hesabı komple kapatırdı anlamaları zor birşey değil. 20-30 tane baba hesabı uçursa zaten çoğu kişi birdaha almazdı. Kolayına kaçtılar, bizim ülke de hakediyor gerçi, steam fiyatları çok arttı diye zırlayan bebelerin ebeveynlerinin en az yarısı milleti düzen kişilere oy atıyor. Bir zahmet önce ana babalarını ikna etsinler.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Call to Arms 1-2 ve Metro Exodus full versiyonu alayım diyorum, ne dersiniz? Nays ile mi alsam? Naysa gelen paraylan Project Zomboid alınır mı?

Steamde Metro 1-2 bende var, şimdi Metro Bundle alsam 1-2yi tekrar almış mı olacam, onların fiyatlarını düşer mi yoksa?

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

zomboid'i 10+ yıl önce almıştık hey gidi. valla en son önceki yıl gene denedim ama arabirim zor. arabirimi komple elden geçirip win95 windows explorer'dan 2020'ler oyunluğuna geçiş yapsa keşke inventory filan. ya da şöyle tamamen arabirim değiştiren mod olsa. text list değil de şöyle büyük ikonlu filan.

yani makarna'yı pişirmek 10dk, makarnayı raftan alıp, tencereye su doldurup, makarnayı içine koyup ateşi yakmak filan 1 saat. zamanın en kritik olduğu oyunda ui en çok zamanı yiyor.

Sam tarafından düzenlendi
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...