Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Sales

Seru

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

Sayfa başı olmuş, bundan bahsediyoruz: https://store.steampowered.com/app/1369670/Motor_Town_Behind_The_Wheel/

Aldım girdim ama ram yetmedi diye çöktü. 16GB var, bir yerden leak ediyor oyun. Sonraki yamada bakacağım, yoksa güzeldi. Bir en son ayarlarda 20fps filan çalışıyordu, optimizasyon berbat. Cyberpunk'ı 60fps oynuyorum ray tracing olmadan üst ayarlarda.

Ama oyunda büyük umut gördüm, devam edeceğim. By akşam tekrar bir yükler farklı ayarlarla denerim belki.

Uzaktan ilginiz varsa 20TL iken alın. 200TL olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, GERGE dedi ki:

Sayfa başı olmuş, bundan bahsediyoruz: https://store.steampowered.com/app/1369670/Motor_Town_Behind_The_Wheel/

Aldım girdim ama ram yetmedi diye çöktü. 16GB var, bir yerden leak ediyor oyun. Sonraki yamada bakacağım, yoksa güzeldi. Bir en son ayarlarda 20fps filan çalışıyordu, optimizasyon berbat. Cyberpunk'ı 60fps oynuyorum ray tracing olmadan üst ayarlarda.

Ama oyunda büyük umut gördüm, devam edeceğim. By akşam tekrar bir yükler farklı ayarlarla denerim belki.

discord sayfalarindan ya da steam community'de arastir istiyorsan. ben calisirken pirpirli gibi tekleyen ve ses cikaran 8 gb ram'li patates bi makinede oynuyorum. 1050 filan var ekran karti.

Sosyal ağlarda paylaş

Kartlari farmlayip satinca son bir dalga daha yaptim bitmeden artik. Hatta King Arthur'u kurdum oynuyorum sfd: 

War Mongrels Special Hatred Deal
King Arthur: Knight's Tale
FAR: Changing Tides
Len's Island
Chromosome Evil
P.A.M.E.L.A.
Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition
Songs of Conquest

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, GERGE dedi ki:

sadece gergelenmek için aldım

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Şu anda çok iyi demiyorum, ama ilerisi için epey umut verdi bana şu anki hali. Yazılımcıları da steam kurları ile bu ay $19.99 olacak dediler, şimdi 20TL, o zaman 200TL. 20TL verip gelişmesini beklemeye çok değer bence eğer sürüş oyunlarını seviyorsanız.

Sosyal ağlarda paylaş

CrossCode, Subsurface Circular, Walkabout Mini Golf VR, The Last Spell, The Excavation of Hob's Barrow, Treasures of the Aegean, The Zachtronics Solitaire Collection, The Solitaire Conspiracy, Dome Keeper, pew pew pack(20 Minutes until Dawn/ Brotato) bide burdan görüp The Case of the Golden Idol ve Motortown ekleyip aldım toptan bide 

https://www.ioi.dk/hitman-3-to-world-of-assassination/

HITMAN 3 to become ‘World of Assassination’, H1 & 2 content will now be free for H3 owners (Individual Hitman 1 & 2 to be delisted) diye haber çıkmış. Hitmanleri birleştirip tek oyun yapıyorlarmış. Hitman 3ü olanlara 1-2 gelicekmiş direk. Bi tek 2 ve 3 dlcleri ayrı satıcaklarmış. Birleşince de 70dolar olacakmış. Hitman 3 şu an 104,65 lira iken alasım var.

Sosyal ağlarda paylaş

fiyatı iyiymiş beni de gaza getiriyorsun. silent assassin den sonra bi absolution u sevmiştim. professional zorlukta minimum load ile kasmıştım. onun gazı ile de hitman 1 in ilk episode oynayıp parça parça çıkacak diye moda girememiş kalmıştım. şimdi 3 oyunluk content ile o moda girebilir miyim acaba. absolution a göre nasıl yeni seri? oynayan var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

motor town tam aradigim araba oyunuymus. yalniz cok bugli: stuck oldum, ayni yerde iki kez gorev calismadi, tutorial bozuldu vesaire. ama cesitli ve eglenceli. bu arada baskasinin araciyla gorevde sirketin pay almasi sunucu ayari, sifirlayabiliyorsunuz.

arcane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunlar ucuz diye steam topluluk pazarına girebilmek için oyun alıyordum :P Steam tl kuru ilerde 18tl olacak mı ? csgoda falan skin satarak 56 lira biriktirmişim :P Multisi olan oyunları almak istiyorum ne alsam ?

Motortown 20 tl multide yarış falan oluyor mu ?

Star wars battlefront 2 41tl (epic beleş vermişti gerçide galiba o editionda bazı maplar yok full herşey olan edition adı ne ?)

Battlefield 1 34tl

Age of empires 2 definitive 14 tl (definite çıkmadan önce hdsini almıştım multiplayerda definiti olanlar hdlerle aynı yerde kapışabiliyor mu ?)

Age of empires 3 definitive 8 tl (multisi aktif mi age of 4 varken oynanır mı ?)

Payday 2 2tl (hiç oynamadım galiba gtanın co oplusu ? güzelse niye 2 tl :p ?

Warhammer vermintide 2 29 tl (1.sini 1 liradan falan aldım hala oynamadım :p co op di mi ?)

CS 1.6 2 tl (go var zaten :p hala oynayan var mı bunu 2 lirama yazık olmasın ? ?)

The isle 20 tl (ark oynadım sever miyim ? twitchte görüyorum boş boş geziniyorlar bunun yerine beasts of bermuda daha iyi gibi ama indirime girmemiş :p)

freedon_nadd tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...