Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

recep ivedik 7'yi nasil izleyebilirim?

sardalya

Öne çıkan mesajlar

recep ivedik 7 cikmis, haberlere baktim disney+'ta var diyor fakat benim disney+'ta yok sizde gozukuyor mu?

yurtdisindayim bunda da netflix gibi country sandbox mi var? ?

VPN acsam izlenir mi? cunku netflixte hesap bazli degil de IP bazli sandbox, yani ulke degisitirince o ulkenin iceriklerini gorebiliyorum. disney+ hakkinda pek bilgim yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatten sonra başka karakterle aynı genişlikte kitleye hitap edemeyebilir, diğer karakterleri 90'ların sonlarında kaldı. Disney de diğer karakterler için adama o kadar para vermezdi muhtemelen zaten.

Recep İvedik'te "dışı hanzo ama kalbi temiz aslında, doğru yerde" mesajı veriyordu bildiğim kadarıyla hep.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Darksun dedi ki:

ben hiç bir filmini izlemedim ama gişe hasılatının büyük çoğunluğunu bunlardan alıyordu bence. Şimdi disney ile anlaşmalı çıkardığı için o kaygısı yok herhalde ona göre film çekmiş. Eleştiriyor diye kampanya başlatmışlar izlemiyoruz diye, ueha izlemeyin tabi.

Gişesi ne oldu falan orası ayrı bir konu ama şu anda ülkede en popüler konu siyaset. Başka yerlerden ekmek yiyenler siyasetle ekmek yemeye başladı. Bunu illa ki yapanlara bok atmak için demiyorum ama twitter femonemi, twitch'çisi, işte komedyeni buraya yöneldi. Çünkü burada reyting var. Şahan Gökbakar kendisi de zaten siyasi konumunu keskinleştirdi bu da filmine yansımış olabilir. Bence siyasete girmeyi bile düşünüyor olabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, Fistan dedi ki:

8 milyon dolar almış diyolar disney'den, direkt  satarım o paraya siyasi kimliğimi

adam gibi adam ?

18 dakika önce, KillJoy dedi ki:

vpn birçok platformda sorunsuz çalışırken, disney+'ta çalışmıyor genel olarak.
çözebilen var mı bu durumu?
nasıl bir sistem kurmuşlar ki vpn açsan bile yurtdışında olduğunu anlıyor ?

vpn alinan serverlarin IP'leri genelde biliniyor, yani 1 insan 1 ip satin alip vpn servisi aciyor diyelim 5000 kisi kullaniyor, cok trafigi olan platformlarin bunu tespit etmesi cok kolay oluyor. yani teknik bisey degil de kullanimdan dolayi anlasiliyor. az kullanilan veya residential proxy vs satiliyor buna karsi ama cok pahali 5 gb interneti 60 dolara aldim gecen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...