Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifty Shades of Grey hayrani kizlar ve bdsm

chicagolu

Öne çıkan mesajlar

bu filmi hic izlemedim ama yabanci yerli ne kadar kiz arkadasim olduysa bu filmi. en az 2-3 kere izlemisler. fragmanina falan baktim baya bdsm tarzi ve klasik zengin is adami olayi. bu sert sevismeyi nasil insan sevdigi kadina yapabilir anlayamiyorum, bence bu film kizlarin psikolojisini bozmus benim cikarimim bu

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, axedice dedi ki:

Eşeyli üreme gerçekten korkunç bi evrim, acilen eşeysiz zamanlara geri dönmek gerekiyor. Aaah ah bu yeni nesil yok mu hep onların icadı bu şeytan işi şeyler, halbüki pre-cambrian dönemde böyle miydi azizim?

gobeginde bir sivilce cikiyor, boyle buyuyor sonra.

azicik daha buyuyunce bas veriyor. ayni sen lan! "selamin aleyki abi" falan diyor.

diyorsun "aleykum selam birader"

kebab aliyorsun bir bucuk porsiyon. biri senin, bucugu onun. onun da beslenmesi lazim.

sonra giderek buyuyor. henuz ayagi yok ama elleri falan cikiyor. agir diye tasimakta zorlaniyorsun. elleri ustunde yuruyerek sana destek oluyor. el arabasi gibi gitmeye basliyorsunuz. ellerine ayakkabi aliyorsun boyle.

baska gobeginden yarim adam cikmis insanlar ile sokakta karsilasinca konusuyorsunuz "ay cok tatli abisi,  ayni siz vallahi! kac aylik?" diye. bir sure sonra daha da buyuyup lonk diye dusuyor. bir iki saniye saskinlikle ayaga kalkmaya calistiktan sonra kalkiyor ve kenarda ki nargileyice kosuyor hemen. giderken "haydi gule gule birader" diyor.

icinde bir bosluk hissi ile arkasindan el salliyorsun.

bolunerek ureme candir.

Sosyal ağlarda paylaş

sadece bolunerek cogalabilsem sanirim bu kapitalist dunyada hayatta kalabilirim bu arada.

birini hayatini yasamasi icin secer, diger dordunu para kaynagi olarak kullanirdim. kolelerin birisi bir yerde calisirken digerleri surekli freelance isler alip online isi yapardi para akisi olsun diye.

bolunebilsem hayat daha kolay olacakti aslinda.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...