Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baba oldum

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Umay söylemesi zor ama güzel isim bence. kız olsaydı aklımdaki isimlerden biriydi. gerçi şimdi olsa umay koymam heralde ?

Sağlıkla, mutlulukla büyüsün

Bu arada 16 kişi 3 odadayken 3 çocuk da büyütürsün, motivasyonunu bozmıyım ama mantığın yanlış bence

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Dynun dedi ki:

teşekkürler beyler 

valla ailem zulumden kaçıp bg den tr ye geldiğimde ben 2.5 yaşında idim. ilk evimiz akrabalarla 16 kişi 3 odada

ehh benim hee türlü buyutebilmem lazım. yani en azından motivasyon bu

kız bu arada, ismini de Umay seçtik ?

Anali babali mutlu olur insallah. Benim kizimin adi da Umay ?. Cok guzel isim, ismiyle buyur insallah. 

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.10.2022 at 08:39, Liebe dedi ki:

Sağlıkla huzurla büyütün dynun Umay biraz söylemesi zor isim benimki gibi hatta aynı sesli harfler varmış, her telefon görüşmesinde kodlamak zorunda kalıyorum ben ?

helikopter soyadlı biriyle evlensen ve sen soyadı alsan güzel olurdu aslında sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler barbu ve dynun, ama nasıl güzel bir his olabilir çocuk anlam veremiyorum cidden. hayat enerjini, zamanını, özgürlüğünü, parani vsvs bir çok şeyden feragat ediyorsun hayatının en verimli doneminde(20-40 yaş). Cidden gereksiz geliyor bana, çocuğu olanlar bunu kabul etmeyecek tabi ama çevremden gördüğüm kadınların zorlamasıyla yapılıyor gibi. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Laorx dedi ki:

Tebrikler barbu ve dynun, ama nasıl güzel bir his olabilir çocuk anlam veremiyorum cidden. hayat enerjini, zamanını, özgürlüğünü, parani vsvs bir çok şeyden feragat ediyorsun hayatının en verimli doneminde(20-40 yaş). Cidden gereksiz geliyor bana, çocuğu olanlar bunu kabul etmeyecek tabi ama çevremden gördüğüm kadınların zorlamasıyla yapılıyor gibi. 

mantıklı olarak açıklayamam. değişik bir duygu. şu an daha yeni ama yine de hayvan gibi yorucu. ileride daha da beter olacak diyorlar, yürüyünce vs. ama işte gerçekten çok değişik bir duygu.

Sosyal ağlarda paylaş

kişisel tercih tabi, çocuk yapmak istemeyenlere gayet saygı duyarım ama ben çok memnunum halimden

çocuğa harcadığın paraya, zamana, enerjiye masraf gözüyle bakıyorsan yapma zaten. çocuğu yapıp sonra da bencilce hayatımı bitirdi tribine girmenin anlamı yok.

Sosyal ağlarda paylaş

50 dakika önce, xaty dedi ki:

kişisel tercih tabi, çocuk yapmak istemeyenlere gayet saygı duyarım ama ben çok memnunum halimden

çocuğa harcadığın paraya, zamana, enerjiye gereksiz masraf gözüyle bakıyorsan yapma zaten. çocuğu yapıp sonra da bencilce hayatımı bitirdi tribine girmenin anlamı yok.

masraf tabi de gereksiz masraf olarak düzelttim

xaty tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...