Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 - Sonbahar

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Akiba maid war bu arada büyük şaşırttı, cidden alakası yok dışarıdan görüntüsüyle lol. Hard-boiled yakuza hikayesi olmuş tam. İyi ki denemişim.  Yatmadan iki bölüm izlerim derken bırakamadım bitene dek çıkanlar. 10’da kaldım şimdi kafama takıldı ne olacak haftaya diye.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

chainsaw hala ilginçleşecek mi diye beklemeye devam ediyorum. arada ilginç gelişmeler oluyor tabii de sanırım fazla hype kurbanı oldu bu seri. dökülen paralara değdi mi şimdi çözemedim hiç. her bölümün endingi farklı filan.... izlemiyorum bile çoğunu...

mob artık lotr finalini işlemiş de uzatmaları oynuyorcasına keyifle izliyorum artık. sezon fazlasıyla tatmin etti. keşke one-punch sezon 2'yi de böyle keyifli yapsaydılar ? 3. sezonu onaylanmıştı. güzel bütçeli yapsalar bari.

Sosyal ağlarda paylaş

vaay mob psycho çok güzel bitti. keşke başlık açsaymışız ilk başladığında. manga da bitmiş, tamamlanmış adaptasyon yani finaldi bu. ? opm de umarım bu kadar güzel tamamlanır.

Spoiler

dekubo da döndü iyi bari. reigen başgan da yüzleşti sonunda. mob da true self ile barıştı persona hesabı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...