Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 - Sonbahar

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

Çok güzel animelerin devam sezonlarının olduğu sezon. Kendi başlığını hakediyor bence

- Mob psycho
- Spy X Family
- Boku no Hero Academia
- Yowamushi Pedal
- Berserk

Bleach de bu sezon içinde. Hikayeyi zerre hatırlamıyorum neredeyse inş bir özet geçerler...

fall-2022.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

bnha mükemmel başladı, başlığında yazıyorum zaten. spyxfamily anya sayesinde gene eğlenceli. mob psycho başlığına yazarım o da komik başladı. muv-luv'a devam ederim. bleach kötü tad bırakmıştı son arc ama yama-ji hatırına bakarım. berserk 10 yıl önce yayınlanan galiba? kancolle çok geç kaldı doğrusu, bismarck olmazsa bakmam herhalde bu sefer. fragmanları rekor izlenen chainsaw man çok bekleniyor, bir denerim o animasyon hatırına kesin.

sao, logh, cyberpunk, bastard, tiger & bunny derken bayağı iyi sezon gerçekten. ?

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Akiba Maid War efsane başladı. Eğer tüm moe animeler böyle olacaksa hayatımın geri kalanını sadece moe anime izleyerek geçirebilirim. 

Gundam: The Witch from Mercury son 10 yılda yapılmış en iyi Gundam alternative evreni olma yolunda çok emin adımlarla ilerliyor. Başta Code Geass senaristince yapıldığı için şüphelerim vardı ama eski serilere o kadar ince göndermeler yapıyor, worldbuilding'i o kadar ustaca ilerletiyor ki takdir etmemek mümkün değil. 

Sosyal ağlarda paylaş

devam eden seriler açısından çok iyi sezon.

boku no hero, mob psycho, fumetsu no anata e, spy x family

bleach'i de manga vs. okumuştum zamanında ama işte eski zamanlar hatrına animeyi de hızlı hızlı izlerim.

bocchi the rock tatlı gözüküyor. chainsaw man'i çok duydum, onu da izlerim. urusei yatsura'yı izlememiştim klasiklerden, bu vesileyle yeni versiyonu izlerim (kötü çıkarsa eskiye geçerim).

baya çok şey var bu sezon yahu.

Sosyal ağlarda paylaş

chainsaw man aşırı hype yaptılar merak ederek izledim de tamam çizim filan iyi güzel de, hikaye çok tırtmış gibi geldi. bakalım ilk bölümden sonuca varmamak lazım.

seri devamları dışında da yeni başlayan animelerde şimdilik gözüme çarpan çok güzelmiş diyebileceğim bir şey de göremedim.

Sosyal ağlarda paylaş

"Fumetsu no Anata e" nin de yeni sezonu başlamış. gayet güzel sezon oldu bu devam bölümlerini izleyenler için.

sezon devamları dışında çok gözüme güzel gözüken bu sezondan bir şey yok. bir human bug daigoku var o da güzel olduğundan değil de ilginç geldiği için devam ediyorum ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

chainsaw’da herkes tiril tiril, kıpır kıpır ama hala hikayede birşey yok. neyse power’ın geyikleri eğlenceli en azından.

esas mob psycho eğlendiriyor gene, son bölüm tam opm’e bağladı gene.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

chainsaw man hakkında ne düşünüyorsunuz gereksiz bir hype yok mu demeye gelmiştim ki hepiniz öle yazmışsınız rahatladım. Hikaye çok basic. Nasıl bir bu kadar yeni en kral shonen bu olacak gazına gelindi anlamadım. Mangası çok mu iyi oluyor sonradan acaba? Eğlencesine vs izlenir de yani ne biliyim bir hunter x hunter varken. ayıp. ?

Sosyal ağlarda paylaş

7 bölüm kadar çıktı chainsaw. hani izlemesi keyifli normal bir anime. öyle aman yarabbim neler oluyor diyecek kıvamda hiç bir şey olmadı da. hype'ı kim niye yaptı ben de hala çözebilmiş değilim.

onun yanında mob ilk 6 bölümde öeh dedirtti gerçekten. ama tüm bütçeyi ilk 6 bölüme harcamışlar ? sonraki bölümlerde yüz çizmeye bile bütçe kalmamış

Spoiler

Subs-Please-Mob-Psycho-100-S3-08-1080p-4 

bu sezon zaten dediğim gibi sezon devamları için harika onun dışında güzel başka bir şey yok. chainsaw yanında blue lock futbol animesi ama izlenir seviyede. animedeki formaları japon takımı qatar maçlarında giyiyor mesela ? 

Spoiler

a4obrzw_460swp.webp

Sosyal ağlarda paylaş

chainsaw’la ilgili “hala birşey yok” yazacaktım bu hafta, ona bile üşendim nasılsa savunacak kimse yok diye. benim esas şaşırdığım nasıl prodüksiyonun dibine vurmuşlar bu kadar sıradan bir seri için. her bölüme özel ed’ler filan.  sanki bezos gibi biri fonlamış hayran olarak arkadan. hibeno komikti ama

Spoiler

denji’yi öldürmeye çalıştıkları ksımda bu kadar kötü bir cast olabilir mi dedim, sonra kimetsu no yaiba cast’i hatırladım. kobeni filan gerçi oradaki sarışın ağlamaklı tier.

yani bu kadar para saçılmasa oturup izlenecek birşey yok ortada, bitmesine 5 bölüm kalmışken nerede sonradan açılacak bilmiyorum.

mob psycho ama

Spoiler

“ya bu bölüm birşey olmadı” derken taak finalde yardı lol.

netflix’e yeni gelen romantic killer’ı keyifle izliyorum, hayli eğlenceli dating sim parodisi.

ed de çok iyi ya ahah, cidden skipleyemiyorum başında dediği gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

On 28.11.2022 at 21:17, Sam dedi ki:

Gizli içeriği göster

“ya bu bölüm birşey olmadı” derken taak finalde yardı lol.

netflix’e yeni gelen romantic killer’ı keyifle izliyorum, hayli eğlenceli dating sim parodisi.

ed de çok iyi ya ahah, cidden skipleyemiyorum başında dediği gibi.

bütün EDler eurobeat olmalı ya

ren ai  shi ma sen ka

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...