Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Almanya'dan/Almanya'ya ne getirilir? (Yol parasi cikarmaca)

Drall

Öne çıkan mesajlar

ps5 direkt almak istersem 870euro, daha pahali trden. Siparis gecip beklersem 600küsür, ama allah bilir ne zaman gelir.
Series s 260€ (4700tl), sahibindende 6000tl bandinda. bu düsünülebilir. Ama ne kadar hizli satilir bilinmez, orada bi arkadasa birakabilirim gerci satilasiya

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce arkadaşım Paris'te dükkandan foto attı, PS5 standart edition + 2. kol + Horizon Forbidden West: 670 euro. Bildiğim kadarıyla Fransa elektronik cihazlarda Almanya'dan bi tık daha pahalı oluyor. Gittiğinde böyle indirimler yakalarsan güzel para bırakır, bahsettiğim bundle ın TR fiyatı 19-20k diye biliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, sardalya dedi ki:

hicbisey

sanirim cevap bu ? neyse kardesim yegenim falan alerjik, her gidisimde bi tane hava temizleyici götürsem en azindan bi seye yaramis olur bu gidis gelisler. matkap tasimak da mantiksiz degil, ama onu da satmaya degil yine abime hediye etmeye falan anca

yol parasi girdi el mahkum, can sagligi napalim. cin ve usa sanirim bavul ticaretinde kral

Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede yaşıyorsan normalde fatura adresini tr olarak gösterip eletkronik ürün aldığında çıkışta tax refund alabilirsin. O sayede biraz daha karlı olabiliyor ama benim özel olarak hatırladığım bir ürün yok. Ben zamanında bilgisayar ve kulaklıktan refund almıştım ama ticari olarak düşünmedim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...