Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski sevgiliyle yeniden iliskiye baslamak? Deneyimi olan var mi?

chicagolu

Öne çıkan mesajlar

2 sene once Italyan bir kiz arkadasim vardi, epey ciddiydik yani navigasyonla annesini bile maps ustunden gorebiliyordum. Neyse Ben bir sure sonra fuckbuddy ayagina bir kizla takildim ama olay sadece Italyan kiz uzak mesafe iliskisi diye bu sahisla zaman gecirmekti. Olay Italyan sevgilimin kulagina gidince iliski bitti daha dogrusu ben utancimdan Italyani her yerden sildim. 

Sonuc olarak 2 yildir Ara sira takip ediyordum ve artik bugun dayanamayip yazdim ama hani arkadas kalalim gibisinden. Olumlu geri donus almama ragmen kiz daha sonra onu aldsttigim fotoyu falan söyledi, utanmadin mi gibisinden. 

Iyi konusuyoruz ama beni ozluyor musun hala falan dedi, ben evet dedim. Bana istediginiz zaman yazabilirsin dedi ve ismimle hitap edince bozuldum biraz. Kisacasi tekrar baslatasim var iliskiyi, yaslar bu arada o 23 ben 30. Olur mu deneyimi olan var mi, eski sevgilisiyle

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, chicagolu dedi ki:

Ben bir sure sonra fuckbuddy ayagina bir kizla takildim ama olay sadece Italyan kiz uzak mesafe iliskisi diye bu sahisla zaman gecirmekti.

...

Sonuc olarak 2 yildir Ara sira takip ediyordum ve artik bugun dayanamayip yazdim 

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, monoscope dedi ki:

ab vatandaşlığın var mı ? yoksa yeniden başlatıp hatta başlamak istemezse grand move yapıp evlenme teklifi edip italyaya taşınabilirsin. Sonrasında gelsin avrupa vatandaşlığı. Her ufak tartışmada zaten beni aldatmıştın diye laf sokulmalarına hazır olman gerekiyo tabi

usa vatandasi olmak uzereyim, hic sorma ya bana dun ‘Why you told me she is my cousin on the profile picture she was actually the girl you cheated on me with’ harbi serefsizin tekiymisim xd

abi avrupa vs amerikalilar yapinca insanlar sineye cekiyor ama turk oldugumuz icin mi egreti duruyor anlamadim? sonucta aldatmak kotu bisey ama insanogluyuz kim kime sadik, numara yapip kandiriyor bence herkes kendini

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, Gizli dedi ki:

Ne yüzsüz adammışsın

yuzsuzluk oldugunu dusunmuyorum, yeni kizlarla tanisirken istemsizce bu kizdan bahsettigimi farkettim, yani bunu duyan kizlar tekrar gorusmek istemiyor sonuc olarak, tek gecelik iliskiler kalbini sonduruyor insanin, soyledim zaten kendisine bunu. insaniz yani

Sosyal ağlarda paylaş

30 küsür yaşındayım, ortaokul eski (ilk) sevgilimle buluşuyorum tekrardan

karşıda oturuyordu, caddeye gidemedim diye 1 hafta çıkmıştık ? 

tekrar tanışıyoruz

..

ama şunu söyledim 2-3 kere buluştuk:

"Eskiye rağbet olsaydı bitpazarına nur yağardı"

bir bok olmaz eskiden, kırılmış vazo

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, chicagolu dedi ki:

usa vatandasi olmak uzereyim, hic sorma ya bana dun ‘Why you told me she is my cousin on the profile picture she was actually the girl you cheated on me with’ harbi serefsizin tekiymisim xd

abi avrupa vs amerikalilar yapinca insanlar sineye cekiyor ama turk oldugumuz icin mi egreti duruyor anlamadim? sonucta aldatmak kotu bisey ama insanogluyuz kim kime sadik, numara yapip kandiriyor bence herkes kendini

insan utanır valla bi de gülücük koymuş xd

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

dun konusmamiz eski fotolara geldi, ben yedeklediklerimi attim nude falan hala sakliyorum ayagina

bu opucuk attigi bir ss gonderdi guncel haliyle, eskiden senindim dedi falan sonra “you want to be my bff ?‍♂️” 

abi nasil friend kalayim anlamadim, facetime konsumak istiyor benimle.You’ll tell me about all that when you want to facetime

facetime gorusmeye yuzum yok abi aldatmisim sonucta, cok özel anilarimiz var cidden ne arkadas kalabilirim ne bileyim. nude atmasini istesem yuzsuzluk olur bence xd 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, chicagolu dedi ki:

dun konusmamiz eski fotolara geldi, ben yedeklediklerimi attim nude falan hala sakliyorum ayagina

bu opucuk attigi bir ss gonderdi guncel haliyle, eskiden senindim dedi falan sonra “you want to be my bff ?‍♂️” 

abi nasil friend kalayim anlamadim, facetime konsumak istiyor benimle.You’ll tell me about all that when you want to facetime

facetime gorusmeye yuzum yok abi aldatmisim sonucta, cok özel anilarimiz var cidden ne arkadas kalabilirim ne bileyim. nude atmasini istesem yuzsuzluk olur bence xd 

tuzak bunlar tuzak. çocuk doğurmuş bi tane sana kakalayacak. kaç bir an önce. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...