Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

multicook ve air fryer

Bone

Öne çıkan mesajlar

bunu alırken neye dikkat etmek gerekiyor. çok anladığım bir konu değil ama şu nasıl misal? 

https://www.hepsiburada.com/arzum-ar2062-b-airtasty-air-fryer-sicak-hava-fritozu-bakir-p-HBCV00002Y5XSK

yada bu

https://www.hepsiburada.com/tefal-ey5018-easy-fry-grill-classic-yagsiz-fritoz-airfryer-4-2-litre-kapasite-hava-ile-kizartma-izgara-1510002076-p-HBCV00001UF7SS

4-5k aralığında ne önerirsiniz? hatta daha ucuza da alabileceğim modeller var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

yeni çıktı zannedip hallenmeyin, gelişmiş ülkeler bu aletlere doyunca pazarlama dalgası bizim gibi ülkelere gelmiş 2010 dan beri var bunlar, her isteğinizi yapanlar da var çift çekmeceli olanları, yogurt yapanı, ısıtanı, meyve kurutanı vs. çok fazla var, almanyada kampanyada 49 euroymuş mesela xiaomi air fryer falan. ailedekiler de kanmış biri cosori almış baya iyi 2 cocuklu ev, hacmi yetiyor , xiaomi ise küçük ama o da güzel pişiriyor

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, goldbären dedi ki:

tüh erken görseydim keşke, bu modelden iki kişi ayrı ayrı aldık sigorta attırıyor malesef.

Elektrik tesisatlarınız sıkıntılı, alete laf atma

Edit: Oha, dünden bugüne fiyatı 1300 lira artmış. İyi ki araştırmaktan sıkılıp almışım

Aket-Atum tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Alet bugün geldi, deneme amaçlı tavuk yaptım. Buzlukta kim bilir ne süredir duran tavuklara hemen salça + karabiber + su + zeytinyağı bir sos uydurup fırça ile üstlerine sürdüm, yanında da havuç ve kırmızı / yeşil biberler ve sarımsak. 200 derece 20 dk. Yeşil biberler komple pert oldu bildiğin kömüre döndüler, kırmızı biberler hafif yanık, havuçlar şahane. Tavuk ise sanki mangalda yapılmış gibiydi valla. Öğlen buzluktan indirip dışarda çözdürmüştüm. MUH-TE-ŞEM oldu ya tavuklar. 10. dakikada bir açıp tavukları ters düz ettim, kalanları karıştırdım. Bir dahaki denemede biberleri 10. dakikada ekleyeceğim. 

Sarımsak hafif bir koku çıkardı, 3 gün önce normal fırında aynı miktar sarımsakla bir şey yaptığımda ertesi sabah arka odada hala kokusu vardı.

Alsam mı almasam mı konusunda kararsız olanlar, özellikle bekarlar hiç daha fazla düşünmesin yapıştırsın bir tane. Bireysel ekonomik durumları bilemem ama bu aletlerin ucuzlamayacakları daha büyük olasılık ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
10 saat önce, Pordakal dedi ki:

Philips 9650 xxl onericektim, geçen ay teknosa'dan 5000 tl üzeri alışverişe 200 tl indirim ile 5300'e almıştım. Ama suan 8600 olmuş.

Teknosa değil ama Medimarkt'tan benzer şekilde almıştım. Birkaç haftadaki artış korkutucu ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...