Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Size Bir Hikaye Anlatacağım

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Bu hikaye zamanla ilerleyecek ve sonunda ne olacağını hep birlikte göreceğiz..

Her gün paticik'e girip bir okusam da vakit bulup bir şeyler yazamıyorum. Fakat bir müzik grubunun hikayesinin, bir albüm sürecinin ve sonucunun en güzel bir forum başlığı ile anlatılabileceğini düşündüm ve buna vakit yarattım. ?

Forumdan da bir çok arkadaşımızla karşılaştık, konuştuk, The Madcap grubumu bilenler, daha önceden başlıklarımı görenler vardır.

Bu bir albüm süreci hikayesi ve başından itibaren neler olup bittiğini anlatacağım bir başlık olacak bu.

Daha önce yaptıklarımızdan farklı olarak, demolarla birlikte yaklaşık 4 yıl üzerinde çalıştığımız bir proje oldu. En iyi müzisyenlik, ses ve görüntü kalitesini hedefledik ve dinleyicimize en iyisini sunmaya çalıştık. Bu vizyonla dünyanın her yerinden beğendiğimiz müzisyenler(session), mühendisler(mix&mastering) ve tasarımcılar ile çalıştık.

Bu sürecin ilk şarkısı "Livin' in a Crime Scene" klibi ile birlikte 15 Eylül'de yayında olacak. Ve Ekim ayında "Touring the Crime Scene" ile bir çok şehirde konserimiz olacak.

Açılışı bu şarkıyla yapmak istedik, çünkü hepimizin hissettiği en yoğun duygular bunlar. Her sabah uyandığımızda, her akşam haberleri izlediğimizde, sosyal medyaya baktığımızda bizim ve muhtemelen hepinizin hissettikleri.. 

Touring the Crime Scene Konser Tarihleri
spacer.png
Biletler

Gelişmeler oldukça yazacağım. Bu süreç grubumuzu, kariyerimizi ve hayatımızı nasıl değiştirecek? Hep birlikte göreceğiz..

Ekstra

Müziğimiz için yıllardır, hayatımızın her günü savaşıyoruz ve ben savaşmaya hazırım. Bununla ilgili kendi kanalımda bir YouTube videosu yapmıştım.

Bleeding tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

21 saat önce, aktiftablet dedi ki:

Sen hangisisin ?

Deniz, turne fotoğrafında sağdan ikinci, klip thumbnailinde en soldakiyim ?

21 saat önce, goldbären dedi ki:

son videodaki virtüöz abimiz işte, deniz bey... dersleri online akademisi falan da var hakiki gönül vermiş biri. çok mutevazı yazar konuşur hep, derslerine de bakmıştım yaklaşımı iyiydi. pek metalci değilim şarkıyı beğenmem muhtemelen ? ama adamda iyi vibe var.

Teşekkürleer! Şarkı herkese hitap etmeyebilir tabii ama klibiyle birlikte yine de bazı duyguları harekete geçirecektir diye düşünüyorum, hepimiz benzer şeyleri hissettiğimiz için.

20 saat önce, aktiftablet dedi ki:

Çocuk yakışıklı, kızın sesi güzel, glam tarzını da oturtmuş ama kodumu 2020lerinde hakettiği değeri veren olur mu ki...

Teşekkür ederiz ? Diğer tarzlara göre çok çok yavaş ilerliyor Rock ve türevleri ama daha kalıcı bir kitlesi oluyor. Bakalım ne olacak sonunda, birlikte görelim diye bu başlığı açmak istedim. Bu "Rock tutmuyor" algısını yıkmak gibi bir misyon da edindim kendime. Yeterince çalışırsak, en iyisini yapmaya çalışırsak acaba rock(hard rock tabii) da diğer müzikler gibi ilgi görür mü? Bunu merak ediyorum. 

Bu arada Antalya konseri henüz netleştirmedik ama Kasım gibi olabileceğini düşünüyorum. Bekleriz \m/

17 saat önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

11'inde 6:45'te görüşmek üzere

Görüşmek üzere \m/ \m/

17 saat önce, dasaaa dedi ki:

onceden basligi vardi, stepped on a lego'nun ayri basligi da vardi hatta. online sohbet etmesi keyifli birisiymis diye animsiyorum hatta...

yine de sex, drugs olmadan gitar olmaz ama. bize bunlari anlatin!

Evet ya.. Stepped on a Lego 2017'ydi yanlış hatırlamıyorsam. O kadar uzun süre şarkı çıkartamadık ki(elimizdekileri geliştirmekle uğraşmaktan) İçimde birikti artık yıllarca ?

Drugs bizde yok, çok dağıtan müzisyen arkadaşım olduğu için hep karşı oldum. Sigaraya bile karşıyım ehehe. 

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Bleeding dedi ki:

Teşekkür ederiz ? Diğer tarzlara göre çok çok yavaş ilerliyor Rock ve türevleri ama daha kalıcı bir kitlesi oluyor. Bakalım ne olacak sonunda, birlikte görelim diye bu başlığı açmak istedim. Bu "Rock tutmuyor" algısını yıkmak gibi bir misyon da edindim kendime. Yeterince çalışırsak, en iyisini yapmaya çalışırsak acaba rock(hard rock tabii) da diğer müzikler gibi ilgi görür mü? Bunu merak ediyorum. 

Bu arada Antalya konseri henüz netleştirmedik ama Kasım gibi olabileceğini düşünüyorum. Bekleriz \m/

Düşününce haklısın aslında, ergenlikte sevdiğin şeyleri bırakmamak gibi. Ben çok beğendim gerçekten, albüme daha 5 saat varmış kesin o da çok iyidir. ? 

Sosyal ağlarda paylaş

On 15.09.2022 at 21:35, Bleeding dedi ki:

Herkese çok teşekkürler!
Klip yayında, şarkı spoti'de. Keyifli dinlemeler!

e sizin ikinci gitaristiniz Jon Schaffer abi sdfg saçı siyaha boyayıp gelmiş

Jon_Schaffer-12315.jpg

ellerinize sağlık bu arada. maiden ve bon jovi tınıları aldım. güzel harman olmuş blenderdan heavy metal - hard rock - glam geçirilmişçesine 

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...