Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Andor

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Komutan dedi ki:

Diziyi üçer bölümlük paketler şeklinde düşünmüşler gibi geliyor.

öyle planladık dedilerdi önceden zaten. İlk sezon 12 bölüm lük 4 arc olacak işte. Güzel gidiyor bence bu şekil. 2 bölüm setup bi bölüm aksiyon. 

Alıntı

The first season, which features twelve episodes, will feature stories that are told in three-episode arcs. In other words, the first arc of the series will be the first three episodes, thus the way the show is premiering. Each arc is written and directed by the same team, keeping a consistency amongst that story even with different writers and directors on the season.

ikinci sezonu da benzer şekilde geçip Rogue One'a bağlayıp bitirecekler. 

Alıntı

That same approach is being taken for season two as well, and it’s actually the way Gilroy and his team figured out how to make it work. Realizing that they wanted to see this story through to completion (which means taking it right up to Rogue One) but that they didn’t want to commit to five seasons (with each season spanning a year of Cassian’s life, like season one does), they decided to utilize this three-episode story arc format to make it work – something Gilroy called “an amazingly elegant solution.” As such, Gilroy described season two like this: “When we come back, it’s a year later, and it’s a Friday, Saturday and a Sunday. And then we go away for a year. And then we come back for, I think, eight days. And then we go away for a year. And we come back, and it’s four days.”

Rogue One'dan 5 sene önce ya. 2. sezonda her arc, time skip yapacaklarmış. İlk sezon 1 senelik zamanı kapsıyormuş, sonra 2. sezon geri kalan 4 yani.

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 03.11.2022 at 00:03, Laorx dedi ki:

berbat başladı, heist ile rayına oturdu. şu an bence de fena gitmiyor, araya faşist romantizm eklemeleri lel değişik ama en lel disney'in kimseye söylemeden geceliği 5k'ya hapishaneyi yapmış olması sanırım.

geceliği 100-150 dolarlık bir hotel odası gibi duran şeyi geceliği 5000 dolara mı veriyor?

umarım yanlış anlamışımdır da, "Kral Odası" şeysi gibi farklı odalar, salonlar, mutfaklar felan da dahildir oraya.

Sosyal ağlarda paylaş

Fiyattan bağımsız olarak söylüyorum, bu tür şeyler(cosplay etkinliklerini de dahil ediyorum) bana itici geliyor. Star Wars, Star Trek vs. gibi evrenleri kendi yaşadığım dünyadan farklı olarak algılıyorum ve o şekilde seviyorum. Normal dünyada böyle şeyler yapılması benim gözümde o evrenleri banallaştırıyor. Seven yapsın tabii, ona bir şey demiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Scalanova dedi ki:

200?

Abi 20 ile carpip sonuca ulasmayin, 200$ = 200 tl, 5000family full inclusive olabilir..

Edit:

https://www.disneyworld.co.uk/destinations/star-wars-galactic-starcruiser/

Iki gece iki kisi o fiyat ve reviewler deger o fiyata seklinde.. Sadece yatak degil.

abi birim para olayını abartma istersen, 200 dolar = 200 lira falan değil ahahah

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...