Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last of Us (2023) - HBO Max

Norak

Öne çıkan mesajlar

53 dakika önce, Silphatos dedi ki:

ben hiçbir oyununu oynamadım, izlemedim, görmedim. diziyi izlesem mi

klasik post apokaliptik bir dizi gibi dusun, izlemeden önce oynamis olmak şart denemez. Öyle inanılmaz bir senaryosu yok bana göre, oyunda ortam ve gerilim seviyesi üst düzeydi.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

İlk bölümün imdb puanı 9.9 fgdg tamam hayranlar abanmıştır şişmiştir de yine de çok. Akşama izleriz inş.

nası la iyi demek ki olm lol. kötü olsa aynı şekilde dibe vururlardı. tahminimce naughty dog başı boş bırakmamıştır ya bunu, adamlar mükemmeliyetçi biraz.

Sosyal ağlarda paylaş

the last of us remake remake of next gen remake olmuş ya direkt. zaten başında Neil Druckmann durmuş. oynayanlar için herşeye sadık kalmışlar, diyaloglarına kadar. bi yerde burada yağmur yağıyodu yalnız diyodum sonra yağmur geldi sdfsf. 

bi daha önce dediğim gibi ellie'nin tip hiç olmamış, kendi kızı bile daha iyi olurmuş tip olarak. geri kalan cast çok iyi. hatta tess orijinalinden daha iyi (fringe'e selamlar), oyundaki biraz güçsüz duruyordu. zaten 3-5 karakter var da. genel olarak prodüksiyon harika.

yalnız intro çok game of thrones olmuş lan kameranın gidişi bile onu anımsattı, zaten beynime nasıl kazındıysa hbo logosundan sonra got müziği girecek gibi hissediyorum hala sdf.

seriyi oynamayanlar için de iyi seviyede ya, keşke hikayeyi bilmesek de öyle izlesek hatta. puanı çok iyi aktarılmasından biraz abartılıymış evet, yani klasik bir ilk bölüm, settingi veriyor ana konuyu veriyor vs. ama ilerisi de iyi yani akar bu dizi kaçırmayın işte.

spo olayına dikkat edin bu konuda.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya herşey iyi hoş ilk bölüm çok iyiydi kamera açılarından tut diyaloglara kadar sadık kalmışlar beğendim beklentimin çok üstündeydi de, (neler gördü bu gözler çünkü Wheel of Time LoTR falan) Ellie nin karakter seçimi çok göze batıyor.

Spoiler

Ellie oyunda da agresif falandı da kızın özelliği agresif itici olmasına rağmen başlarda, Elie nnin Joel'e hem kendi kızını hatırlarması  hem de tatlılığıyla minnak sinirli kedi yavrusu olmasından dolayı kendine çekmesiydi. Ama böyle yani nasıl sevilecek bu bilmiyorum.

GokTuRK tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Hunharca güldüm. ?

doğru ama, kız maalesef objektif olarak çirkin denebilecek seviyede ve küçük çocuk da değil. Aktör olarak kısıtlıyor, çekmezsin hınzırlığı yani maalesef estetiğin önemi var böyle bir rolde. Haley joel osment iyi oyuncu ama büyüyünce patatese döndüğünden rol alamadı aynı sebepten.

Sosyal ağlarda paylaş

ya... allah günah yazmasın gerçekten kızın suratı pek şekilsiz

hani tamam oyunculuğu iyi vs ama gerçekten dikkatim dağılıyor onun olduğu sahnelerde

yani kadın/erkek meselesi de değil bu

pedro baba çıkıyor dağıtıyor karizmasıyla, onun yerine at hırsızı bi adam koy yine olmaz

tabi burda böyle yardırıyoruz da umarım kızın twitterına filan böyle yorumlar gelmez

Sosyal ağlarda paylaş

yok zaten çoktan "pedo troller güzel bulmadıkları için bombaladı ama hepsi haksızlar" yazıları dökülmüş geçen hafta, google'da zart diye çıkıyor. kız da "iyi aktörüm ondan rolü aldım" demiş.

https://www.google.com/search?q=last+of+us+ellie+actor+miscast

"Ramsey lashes back on hate comments."

"The Last Of Us' Casting Backlash Is Ridiculous"

"Bella Ramsey, who stars as Ellie in The Last of Us HBO series, has responded to the ill-founded criticism from fans over her casting."

"People who throw tantrums because of Joel's beard or Ellie's appearance are not normal."

gene eleştirenler faşo alt+right kazanına atıldı.

Sosyal ağlarda paylaş

abi biraz deşsek zaten afedersin yavıdi prodüktör birinin "career jumpstart" yapılması gereken bir yeğeni torunu falan çıkar kız.

Spoiler

haha yalnız nasıl da alt-right suçlamasını destekleyen bi nefret söyleminde bulundum adamlar haklı galiba sdf.

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...