Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Sandman (2022) - Netflix

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bitti

Spoiler

İlk yarı (ilk 4-5 bölüm) ehhh, sonrası resmen piyes gibi. Tek vasat bulan ben miyim?

Fiddler's Green, Lucifer ve Desire müthiş casting ama.

Dream'i çizgi romanda daha duygusuz hissederdim, burada dokunsalar ağlayacak gibi mıy mıy bir şey olmuş. Bir iki sahne sadece çizgi romandaki hali gibiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, eldar dedi ki:

Sandman tuhaf bir şekilde bir türlü elimin gitmediği bir çizgi roman, buradan bu kadar kişinin okumuş olmasına da şaşırdım. Evinizde var mı bu çizgi roman yoksa internetten mi okudunuz? Anket babında.

nerden ne kadara ne zaman aldım hatırlamıyorum ama bi bölümü geçmişti elime, severek okumuştum

hatta dizide 6. bölümde o hikayeyi işlediler ^^ "AA AYNI HİKAYE" diye heyecan yaptım hsdf

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, eldar dedi ki:

Sandman tuhaf bir şekilde bir türlü elimin gitmediği bir çizgi roman, buradan bu kadar kişinin okumuş olmasına da şaşırdım. Evinizde var mı bu çizgi roman yoksa internetten mi okudunuz? Anket babında.

gerekli seyler saolsun paramizi bunlara yatirdik zamanina bol bol

sandman var, death in spinoff serisi var, bide yan karakterleri focus alan the dreaming serisi var, hepsi ayri ayri guzel

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, eldar dedi ki:

Doksanların sonlarında almıştım. Galiba Amazon’dan aldım ama Türkiye’deki bir yerden de almış olabilirim. Bir tek daha sonra çıkan Endless Nights’ı tablette okudum.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi dizi iyi degil ya…

Burda çok övülünce seyrettim, baya basit hikayesi. Derin olmaya calisiyor bi yandan, diger yandan odaklandigi karakterler ve olaylar iki boyutlu basit karikatur gibi kaliyor. Tam bir ergen beyin ürünü; tüm diziyi sanki boru sesli bi özenti liseli yazmış. 

Çizgi romanı okumadım, belki daha iyidir ama diziyi izledikten sonra vaktimi harcamam diye düşünüyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda bitirdim. Netflix netflix olalı bu kadar iyi uyarlama yapamamıştır muhtemelen. ama sanki işin içinde warner bros'un da olması etkili olmuş olabilir. Gaiman işin içine girince yapımı iyi oluyor. ben baya beğendim. genel olarak aktı gitti. biraz bu kafaları ve çizgi romanını da sevmek gerekiyor tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

Nötrino bey yaşlanmış artık kurgu eserden anlamıyor zevksiz olmuş sıkıcı bir insan olmuş.

Dizi harika, nejtflizt bu defa şaşırttı gerek yapım kalitesi gerek karakterler kurgu falan hepsi beklentimin çok üstündeydi, ÇR uyarlaması olarak çok başarılı. WB farkı konuşmuş ona ben de katılıyorum. Bi Brienne'i çok beğenmedim, iyi oyuncu ama Lucifer karakterine tam oturmamış. Death falan çok iyiydi bence, desire ve despair de çok iyi casting.

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, neutrino dedi ki:

Abi dizi iyi degil ya…

Burda çok övülünce seyrettim, baya basit hikayesi. Derin olmaya calisiyor bi yandan, diger yandan odaklandigi karakterler ve olaylar iki boyutlu basit karikatur gibi kaliyor. Tam bir ergen beyin ürünü; tüm diziyi sanki boru sesli bi özenti liseli yazmış. 

Çizgi romanı okumadım, belki daha iyidir ama diziyi izledikten sonra vaktimi harcamam diye düşünüyorum. 

Meh, bir fanboi olarak Neil Gaiman'in hikaye ve karakter derinligine laf atildiginda uzerime alinirim bak. Notrinoyu kara kapli defterime yazdim. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...