Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık sıfır ayarında Printer - HP Officejet Pro 7720

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

sadece 20 kadar baskı aldım, 22 haziran faturalı, SIFIR ile aynı. kutular belgeler her şey duruyor. Deneysel bir takım görseller çıkarıyordum ama istediğim sonuçları alamadım, ihtiyacım kalmadı. Geri iade süresi geçtiği için satıyorum.

4500 TL ye bırakacağım, yanında
https://www.hepsiburada.com/rovi-fine-art-mat-cift-tarafli-fotograf-kagidi-220gsm-50yp-a3-p-FTKGT220FAMATA3?magaza=Emek Bilişim 
veriyorum, 4-5 tane kullandım gerisi duruyor.

az6snyh.jpg

dp2rrq8.jpg

lhr5d2s.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok görsel tasarımlar yapıyorum da A3 yeter sandım ama bana daha büyük baskılar, değişik şeyler de lazım, e o tarz baskı makinesi alamam onları mecbur dışarıda falan yaptıracağız. Alet kutusundan çıktığı gibi, yeni printer almayı düşünen varsa şiddetle tavsiye ederim, paticiğe özel anlaşırız fiyatta bir şekil.

Sosyal ağlarda paylaş

lazer değil abi kartuş. Kutusunda gelenler:

HP 953 Kurulum Siyah OfficeJet Mürekkep Kartuşu (~1.000 sayfa)

HP 953 Kurulum CMY OfficeJet Mürekkep Kartuşu (~625 sayfa)

https://www.hepsiburada.com/hp-officejet-pro-7720-fotokopi-faks-tarayici-wi-fi-airprint-a3-yazici-y0s18a-pm-HB000009CZZG?ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6802-IT.dsa.camp1635662384adgr63152620020&ds_rl=1294343&gclid=Cj0KCQjwuO6WBhDLARIsAIdeyDJd0NHA4PRXGrpQ6gWPzgb7U3T7PebPG8d_SN99h33GecM3jy49PdAaAtAFEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

lovecraft0Z tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yok sadece A3 basacaksan, ögrendiğim kadarıyla 400 falan baskı alabiliyorsun içinde gelen kartuşlarla. Bir de benim sevdiğim hangi kağıdı koyarsan ona göre ayarı yapıp baskı alabiliyorsun, ince, kalın, mat, parlak, müsvette, işte baskı kalitesini yani mürekkep yoğunluğunu da ayarlayabiliyorsun. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...