Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

5aydir is cikisi delivery yaparken sistemin bugi

chicagolu

Öne çıkan mesajlar

chicago downtown is cikislari aracimla olsun bazen yuruyerek delivery yapiyorum. 2-3 app icinde bir tane cok garip bug kesfettim, olay app sana order gonderio gidiyorsun ama order yok, adam diyor birisi aldi.

simdi olay bu alan adamin siparisi cancel etmesiyle basliyor, siparisi aliyor akilli sonra “cok bekledim siparis hazir degil iptal ediyorum” secenegini secip tüyuyor. Bana cok boyle seyler geliyordu bende ayni secenegi secip zaten almadigim seyle ugrasmak istemiyordum. bazen custumer servici arayip soyluyordum adamlar “iptal” ediyorlar ama olayla ben ugrasmis oluyorum. 

isin asil bomba olayini gecen meksikali anlatti, bunlar aciktigi zaman bu taktigi yapiolar yemegi yiyorlar hem olayla alakalari kalmiyor. simdi bu olay gibi bir suru sistemin iyiligini kullanan cakallar var, demin 4 double quarter pounder menulu siparisim ayni olaya denk geldim, dusunun alip yiyen adam saklasa onlari 2 gunluk yemek ucretinden kurtulur. mustri hizmetleri onemli degil siparisinizi cancel ediyorum iyi geceler diyip geciyor, firma umursamiyor olabilir ama kerizlik bu 

Sosyal ağlarda paylaş

firma seni umursamiyor

aslinda umursadiklari sirketin kazanabiliyor olmasi

sen degil.

bu arada online alisverislerde fisleme dedigimiz yontemle adreslere pool olusturuluyor.

sen kendini cakal sanarsin ama amazonda aldigin elektronik bozulunca hem parani iade alip hemde yenisini sahip olma sansini kacirirsin

meksikali olursun yani.

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından 5aydir is cikisi delivery yaparken sistemin bugi olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...