Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Netflix/PrimeVideo/Disney+ seyretmek için alet?

progamer

Öne çıkan mesajlar

Netflix, Prime Video, Disney+, Youtube gibi appini indirip, TV den seyretmek için alet bakıyorum. Media Player deniyor sanırım bunlara. Bir tane LG tv miz var, smart filan ama eski. Netflix appini indirdim, kasıyor, yavaş çalışıyor, yetemiyor alet gibi. Öbür tvde daha da eski, aptal zaten sdf Şimdi Laptop bağlı pc ye, ondan browserdan açıyoruz ama annem daha kolay bir yol istiyor. Direk wifi bağlı dursun, kumandasından açsın aleti, girsin seçsin ne seyretcekse filan istiyorum. Media Playerlara bakıyordum işte de seçenek çok. Ha birde aynı zamanda benim normalde netten indirdiklerimi de çalıştırsa, external hard disk takarsak güzel olur. Kullanan, önerisi olan var mı bu aletlerden? 

Sosyal ağlarda paylaş

Chrome değil ama başka bir browserı zorla kurdum. Resmi olarak kurulmuyor. Kurulsa da kullanımı verimli değil. Aletin esas amacı video stream etmek, yan amacı da kodi vs applerle indiriklerini oynatmak, bunun ötesinde verimli değil. Bilinmedik markaların işlemci ram vs çok daha güçlü seçenekleri var,  ama işte bilinmedik marka. Uğraşırım diyorsan girilir, ama kafam rahat olsun takayım çalışsın diyorsan xiaomi al rahat et.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...