Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Yani başakşehir çok net şekilde, sol tarafımızı tutuyor, sais ve masuakuya top kullandırmıyor. Necip kullanıyor, istisnasız hepsi rakibe. 5 top attı uzun 5 i de rakibe ve bizden 1 kişi yok orda. 

Hakem efsane 2 başakşehirliden çıkıyor aut veriyor, ömer alinin 1 i harbi yüze tokat sarı kart vermedi, nkuduya 5 kere faul yaptı sarı kartı vermen lazım artık. 

Bir de doğal olarak orta sahamız top çevirmede vs zayıf kalıyor. Buna rağmen 2 tane çok net pozisyon kaçırdı, penaltı da 2 kere ele çarpıyor, nasıl doğal pozisyon anlamıyorum. Ayağa gelen topa kafayla eğilen malın ki hatalı pozisyon yerde eliyle bildiğin dokunuyor topa

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Yani başakşehir çok net şekilde, sol tarafımızı tutuyor, sais ve masuakuya top kullandırmıyor. Necip kullanıyor, istisnasız hepsi rakibe. 5 top attı uzun 5 i de rakibe ve bizden 1 kişi yok orda. 

Hakem efsane 2 başakşehirliden çıkıyor aut veriyor, ömer alinin 1 i harbi yüze tokat sarı kart vermedi, nkuduya 5 kere faul yaptı sarı kartı vermen lazım artık. 

Bir de doğal olarak orta sahamız top çevirmede vs zayıf kalıyor. Buna rağmen 2 tane çok net pozisyon kaçırdı, penaltı da 2 kere ele çarpıyor, nasıl doğal pozisyon anlamıyorum. Ayağa gelen topa kafayla eğilen malın ki hatalı pozisyon yerde eliyle bildiğin dokunuyor topa

yani ne yazsak boş, ilk defa necip bu kadar fazla kaptırdı. Zaten çok yetenekli değilde o konuda ama bu maçta abarttı daha ilk yarıdan, karşılığını da aldık. 

Yine rakibin isabetli 1 şutu var o da gol sdf. 

4 büyükler arasında Kaleye en az şut çektiren takımız ama oran olarak en fazla gol yiyen takımız. Kaleciler malesef kötü, bence mert gelince alır kaleyi. Yani kalecilerimiz ısrarla 1 maç bile takımı tutamıyor. Altay, muslera uğurcan bunu defalarca yapıyorlar. 

Buarada güzel maçtı yani ikinci yarı tek kale. 

Dediğim gibi beşiktaş bize güzel maçlar seyrettirir fakat şampiyon olamayız bu sene. 

Bu arada tayfuru çok beğendim hiç yanıltmadı gerçekten oyunu da olgun. 

FuCKiR tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yazık oldu.. berabere bitecek maçı gereksiz yere kaybettik. Bir yeri toparladık derken başka bir yerden açık veriyoruz. Kaleci konusu sezon başından beri yazıyoruz ve ne yazık ki korktuğumuz oluyor ve olacak. Daha çok puan gider böyle. Bu bizim hatalardi..

Gelelim hakeme, bariz penaltıyı es geçti. Emre ana bacı girdi hakeme, atamadı Emre'yi. Bizim İso az biraz horozlandı hoşgeldin koçum çektiler yolladılar dışarı. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ben keyif aldım maçtan, hakem beşiktaşı bitirdi dencek bir durumda yoktu, yine tutarsız kararlar vardı ama öyle beşiktaşı bitirdi yıktı geçti gibi kesinlikle değildi. Penaltı bana göre penaltı net fakat bir hakem eskisi neden penaltı olmadığını anlatsa ok değilmiş derim. 

Bence Necip daha ilk yar çıkması lazımdı ama çok gözükmez bu durum, stoperi çıkart yerine stoper koy gibilerinden. Bu es geçilebilir fakat muleka erken çıktı. Yani oldum olası kanat çıkardım kanat sokmam lazım felsefesine karşıyım. Risk alıp ( berkay - gedson dan birini)  çıkartıp da redmond kanat , muleka-weghorst çift forvet oynatılabilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

vücuddan seken değil, yerde oynadığı penaltı. Weghorst'a gelmedi top. Var'a gitmedi. Bu hakemden belliydi zaten ince ince çok güzel gerdi Beşiktaş'ı. Onlarca boş faul var. Emre'yi atmayıp VI atıyor. Beşiktaş kötü diyemem çoook pozisyon yaptık ancak boş pozisyonlar. Beşiktaş weghorsta güvendi, başakşehir defansı kısa ama her topu aldı. Müthiş takım içeriyi çok hızlı dolduruyorlar. Bu takıma gol atmak cidden zor. 10 yıl sonra içeride kaybettik. VI yine ne yapacağını bilmeden tüm değişiklikleri yaptı. Cenk'e karşı aldığı tutumu da beğenmiyorum, PL forveti adam.

VI'nin Ersin'e ders vereyim kafası yüzünden puan alamadık. Emre yine hatalıydı. Ersin ya kafayı toplasın ya da acil kaleyi Mert alsın 6. hafta olmuş 8 gol yemişiz.

redmond çok iyi gözüküyor. Çok beğendim inanılmaz hızlı ve çok kolay çaprazdan giriyor.

Weghorst yeni saçı da tam bir iş yapmayan topçu saçı ? kötüydü zaten

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Laorx dedi ki:

Vücuddan sekmeye penaltı diyosan izleme zaten, ayrica hakem beraberlik için olmayan faulden serbest vuruş çaldı ceza çizgisinde, kollanmaya alistiginizdan artık kuralları da unutmuşsunuz beter olun?

Kafasından sekip eline çarpıyor ve yerde duruoyr top. Sonra tekrar eliyle müdahale ediyor.

Bir de oyuncu kaymıyor düşmüyor da, yerdeki topa kafa vurmak için eğiliyorsa destek eli falan muhabbeti yapılmasın. Hatta yerdeki topa kafa vurmaya çalışan oyuncu eliyle deyiyorsa direk çalsınlar penaltıyı abi ayağıyla vurması gereken topa aptallığından yere eğilmiş.

Beni esas sinirlendiren pozisyon gedsona tabanla müdahale edilmesiydi. Sarı kart mı , kırmzı kart mı diye tartışılması gerekirken, faul bile çalmadı. Emre hakeme neler dedi sarı gördü, İsmail çat diye kırmızı. Bu hakem net Beşiktaş düşmanı. Beşiktaşlılar buna bişeyler yapmış belli ki. Kötü hakemliğinin yanında Beşikaş düşmanlığı var.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

vücuddan seken değil, yerde oynadığı penaltı. Weghorst'a gelmedi top. Var'a gitmedi. Bu hakemden belliydi zaten ince ince çok güzel gerdi Beşiktaş'ı. Onlarca boş faul var. Emre'yi atmayıp VI atıyor. Beşiktaş kötü diyemem çoook pozisyon yaptık ancak boş pozisyonlar. Beşiktaş weghorsta güvendi, başakşehir defansı kısa ama her topu aldı. Müthiş takım içeriyi çok hızlı dolduruyorlar. Bu takıma gol atmak cidden zor. 10 yıl sonra içeride kaybettik. VI yine ne yapacağını bilmeden tüm değişiklikleri yaptı. Cenk'e karşı aldığı tutumu da beğenmiyorum, PL forveti adam.

VI'nin Ersin'e ders vereyim kafası yüzünden puan alamadık. Emre yine hatalıydı. Ersin ya kafayı toplasın ya da acil kaleyi Mert alsın 6. hafta olmuş 8 gol yemişiz.

redmond çok iyi gözüküyor. Çok beğendim inanılmaz hızlı ve çok kolay çaprazdan giriyor.

Weghorst yeni saçı da tam bir iş yapmayan topçu saçı ? kötüydü zaten

Muleka yerine Cenk oynar, net daha iyi. Redmond da müthiş, hadi enkuduyu kessin de ghezzal gelince ne olacak bilmiyorum. Adını anmak istmediğim yeni stoper çocuk da Necip yerine oynasın artık direk. Bu arada Tayfur da çok iyiydi. Gerçi Berkay da çok kritik defansif müdahaleler yaptığı için hangisi oynar kestiremiyorum. Salih'i de kesemezsin. Kadro derinliği çok iyi oldu.

Sosyal ağlarda paylaş

basaksehir macinda kotu oynandigini dusunmuyorum fakat bu mac felaketti besiktas. ilk yarida bile alistigimiz tempoyu aradik. necip'e 11'e almamak belki dogal sonuc ama rosier'i cikarma pahasina welinton sokmak asiri kacti. masuaku'yu ilk kez ovesim geldi. kaleciye gereksiz yukleniliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, arcane dedi ki:

basaksehir macinda kotu oynandigini dusunmuyorum fakat bu mac felaketti besiktas. ilk yarida bile alistigimiz tempoyu aradik. necip'e 11'e almamak belki dogal sonuc ama rosier'i cikarma pahasina welinton sokmak asiri kacti. masuaku'yu ilk kez ovesim geldi. kaleciye gereksiz yukleniliyor.

rosier çok saçmalamaya başlamıştı, bence değişiklik çok kötü değil de welinton ağır sıçtı, sorun o. Ayrıca kaleciye gerekli yükleniliyor, az bile yükleniliyor, hemen Mert geçmeli artık kaleye.

Sosyal ağlarda paylaş

kaleciye yuklenenlerin agirlikli olarak derdi sozlesmeye yanasmamis olmasi. dun bu tasdiklenmis oldu zira o sutlari cikarmasini beklemek gercekci degil. comez kaleci tercihinin yuksek tondan sorgulanmamis olmasi da bunu destekliyor. ersin'i parlattigimiz gibi baskasini da parlatiriz dusuncesi hakim. tamam ama o uzun vade tercihi yaptigin anda kalende gorecegin gol miktarindaki potansiyel artisi da kabullenmis olmak gerekiyor. fakat bir inkar var. hem yedek oynasin veya degisimli oynasinlar hatta ucuncu bir kaleci eklensin denkleme, hem de isler takirinda olsun... bir seyler denenecekse, denenecegi haftalardayiz. fakat degerlendirirken bunun puan olarak bir karsiligi oldugu da unutmamak lazim.

arcane tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...