Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2022 - 2023 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

geçen sene ADS maçının kopyası. Emrecan'ın atılması hataydı. Hadi atıldı, ya bir takım bu kadar mı düşebilir? Şıkır şıkır oynarken tek bir atak yapamadı. Saçma sapan değişiklikler. En son artık kenan'ı alınca anladım ki bu hoca değil ya. Rıdvan doğru diyor, çok iyi antrenör, takımı kondisyon olarak güzel yükledi ama td değil. 

bu maç sonrası yönetim de sessiz kalacaksa direkt istifa etsin. Bu işin boku çıktı

Sosyal ağlarda paylaş

müthiş dahi winner hocamız var ya... VI sistemi diye bekliyoruz işte seneye oturacak meşhur sistem herhalde.

Yani hakem başka boyut da VI rezalet bir td. 10 kişi kalmışız Ghezzal, Nkodou salih çıkarıyor. Sahadaki en iyi 3 futbolcu kim diye sorup çıkarmış herhalde inanılmaz bir de kenan ahaha

ŞG gel kurtar lütfen ya 

Sosyal ağlarda paylaş

16. dakika 3 sarı kart verdi, ilk nkoudou sarı kartı ( tam göremedim kırmızı da olabilir miydi) hariç diğerleri palavra. Zaten kırmızıyı kolluyordu. 3 sarı karttan sonra O kadar net ki kırmızı kart vereceği. Kaçırmadı hemen de verdi. Fatih gedsonu çıkarken direkt indirdi 2. sarı kart vermedi. Weghorsta faul yapıldı sarı kartı weghorsta verdi. 

herşeyi geçiyorum büyük taım böyle oynamaz kardeşim %30 topla oynamaz, bunu erol zamanı fener için yazmıştım. Hele o ikinci yarı değişikliklerinden ghezal muhtemelen sakatlıktan ama diğerlerini hele nkoudouyu çıkarmak nedir. 

VI yi alacaksın şenol güneşin yardımcısı olarak koyacaksın. Ölüyü diriltir takım. ŞG den dha iyisi de gelmez şuanda zaten. 

2 penaltı da doğruydu netti zaten üzerine yorum gereksiz.  

Sosyal ağlarda paylaş

İso, 10 kişi kaldıktan sonra değişiklik tercihlerini yanlış yaptı. İlk yarı bitmeden de gol gelince, gayet de geri dönüşü yaptı Alanya. Açıkcasi 4 u dahi bulup galibiyet alabilirlerdi. Geçen sezon önümüz de bitiren bir takımla maç yaptik hem de deplasmanda ve berbat ötesi bir havada. Bence iyi sonuç, iso iyi niyetli bir şeyler yapmak istiyor. Ben kredisinin hemen tüketilmemesi taraftarıyım. Takımı iyi hazırlıyor gerçekten fakat hamle konusunda hatalı tercih yapıyor. Bilmiyorum zamanla olabilir. Az daha sabır..

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

müthiş dahi winner hocamız var ya... VI sistemi diye bekliyoruz işte seneye oturacak meşhur sistem herhalde.

Yani hakem başka boyut da VI rezalet bir td. 10 kişi kalmışız Ghezzal, Nkodou salih çıkarıyor. Sahadaki en iyi 3 futbolcu kim diye sorup çıkarmış herhalde inanılmaz bir de kenan ahaha

ŞG gel kurtar lütfen ya 

İkinci yarı rakibe şut şansı bile vermedik. ŞG zamanındaki Beşiktaş gibi 50 orta açıp hepsini isabetsiz açtılar. Kk gol ve penaltı şanssızlık oldu. Frikikte kalecinin yetemeyişi oldu. 

Rakip pas takımı zaten, hoca yapılması gereken savunmayı kurgusunu yapmış, rakibi kilitlemiş. Şanssızlık + hakemin rakibe vermediği kartlar, Weg'in aldığı her topu faul diye kesmesi vs vs...

Enkudu'nun çıkmasını ben de yadırgadım ama sarı kartı olduğu için ve de dikkatsiz bi adam olduğu için çıkardı sanırm. Türk hakemleri fb ve gs karşısında yapamadığı cesaret şovunu yapma fırsatını Beşiktaş karşısında kaçırmazlar.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci yarı %17 topla oynama var. Yani topu ayağında oyalasan daha fazla. 121 pas yapılmış. Ben hayatımda beşiktaşın %17 ile oynadığını görmedim. Bayern maçında bile 10 kişi oynarken daha fazla direndik. 

Bilmiyorum VI'ye ben hiç inanmıyorum geçen yıldan 8 maç oynamış üzerine kamp yapmış 3-0'dan 10 kişiyiz diye verdiğimiz maç inanılmaz fail 

Sosyal ağlarda paylaş

en başarılı dönemimizi, bilic ile başlayıp şenol ile devam ettiğimiz "en iyi defans, ofanstır" kafasında olduğumuzda yaşadık. VI bu şekilde skora yatma kafasındaysa ilk 5 e giremeyiz. dediğin gibi bayernde bile 10 kişi daha iyi oynuyorduk. şimdi alanyaya yatıyorsun. 

Sosyal ağlarda paylaş

Biz işte camia olarak, rakibin kırmızısını vermeyen, bize alakasız sarı kartlar gösteren hakemi değil de hocayı konuştuğumuz sürece hiçbirşey olmaz. Şenor 'un maç boyu 90 orta yaptırıp rakiplerin rahat rahat 1 puanı aldığı maçları hatırlamıyorsunuz, lig tarihinin en iyi kadrosu 4. oldu şenorla.

Sosyal ağlarda paylaş

16 dakika önce, aktiftablet dedi ki:

Biz işte camia olarak, rakibin kırmızısını vermeyen, bize alakasız sarı kartlar gösteren hakemi değil de hocayı konuştuğumuz sürece hiçbirşey olmaz. Şenor 'un maç boyu 90 orta yaptırıp rakiplerin rahat rahat 1 puanı aldığı maçları hatırlamıyorsunuz, lig tarihinin en iyi kadrosu 4. oldu şenorla.

ya yönetim çıkıp laf etmemiş 2 senedir sessiz, taraftar ne yapsın? Aktif yönetim şu an en basiretsiz en pasif yönetimdir. Acilen istifa etmesi gerek. 

10 kişi kalmış Beşiktaş Alanya'ya karşı %17 topla oynuyorsa da ben td sorgularım. Beşiktaş ilk kez 10 kişi kalmıyor. Kayseri maçı Ghezzal çıkmasa yine puan kaybedecektik. 3-0 koruyamıyorsun ya. Sahanın en iyi 3 ismini çıkarıyorsun. Aklıma geldikçe deliriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

degisiklikler sonuca hukmeden faktor. obur hadiselere takilanlar lig maratonunda bu maca benzer senaryolarin tekrarini gozlemleyebilirler. ismael on kisi kalmamiscasina kibirli ve ongorusuz bir rotasyona giristi. cikanlar kritik. girenlerin kabiliyeti sorgulanir.  

elini kolunu sallayarak rakip ceza sahasina giren, 3 gol atmis besiktas'in 37 dakika tam oynadigi yarinin topla oynama istatistigi 29%. o sebeple sadece oradan okumak isabetli olmaz. oynanilanin tuttugu ortada. kiminle oynadigin elzem.

kendi kalene atmak, frikikte kaleci hatasi, penalti vermek, bunlarin zincirleme gerceklesip 3 farkin kapanmasi - on kisi kalmisken bile dusuk ihtimal ama "bir sey olmaz yeaaa" diyerek ikinci yariya uc kritik oyuncu eksik baslamak bunu biraz daha ihtimal dahilinde bir senaryo haline getiriyor. kirmizi karta reaksiyon degisikligi devre arasina kadar bekleyebiliyorsa geri kalanlar da asama asama, sabirla yapilabilirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

ya yönetim çıkıp laf etmemiş 2 senedir sessiz, taraftar ne yapsın? Aktif yönetim şu an en basiretsiz en pasif yönetimdir. Acilen istifa etmesi gerek. 

10 kişi kalmış Beşiktaş Alanya'ya karşı %17 topla oynuyorsa da ben td sorgularım. Beşiktaş ilk kez 10 kişi kalmıyor. Kayseri maçı Ghezzal çıkmasa yine puan kaybedecektik. 3-0 koruyamıyorsun ya. Sahanın en iyi 3 ismini çıkarıyorsun. Aklıma geldikçe deliriyorum.

Ya öyle bir futbol kalmadı artık, karşında pas takımı var 10 kiş ibaşka birşey yapamazsın. Hoca doğrusunu yaptı ki 2. yarı rakibin cezasahası dşından auta giden 2 şutu var yanlış hatırlamıyorsam. Onlar da pozisyon değil. İsabetsiz salak salak orta yaptılar birinde kendi kalemize gol attık, saiss bıraksa bişey olmayacaktı belki de. Biri oyuncu hatasından bariz penaltı, biri kaleci yumurtlaması. 3 oyuncun 3 bariz hatayla gol yediriyorsa hoca ne yapsın? Hocanın oyun planları tuttu ki 11 kişiyken erkenden golleri bulup, 10 kişiyken tek pozisyon vermedik. 

Enkudu 2. sarıyı görse, herkes hocayı suçlayacaktı neden çıkarmadı diye.  

Weg 2 kere gole giderken düşürüldü, faulü ona çalıp bir de itirazdan kart verdi hakem. Rakibe çıkması gereken en az 4 sarı çıkmadı ki fatih bir de bir oyuncu daha atılırdı. Konuşulması gereken bunlar. Emrecan'a ilk sarı genç oyuncu itiraz edemez rahatlığıyla çıkmadıysa ben de hiçbir şey bilmiyorum. 

Yönetime gelince, eski tff başkanı anç'nin müşterisiydi laf edemiyordu, bu sene belki değişir diye umutlandım ama değişmeyecek gibi görünüyor.

edik: bu sene şampiyonluk yok zaten, şu ersin'e müşteri bulup sene sonu paketlememiş şart.

aktiftablet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

İşte senin takımına böyle hakemleri atayıp direkt sonuca katkı yaparken, fenerin ilk maçtaki kötü performansı görüp tesadüf olmayacak şekilde, son kasımpaşa fener maçındaki hakem olan mete kalkavanı yine kasımpaşa fener maçına atamışlar. Bu kadarı tesadüf olamaz. Bunun tesadüf olması mümkün falan değil. Çünkü o kasımpaşa maçında kasımpaşayı doğrayan hakemdi mete. Kasımpaşadan da fener başkanı ali koç ile iyi ilişkilerinden dolayı ses çıkmamıştı. 

O son maçta kalkavan mete kasımpaşanın net penaltısını vermemiş, fenerin 2-1 deki 2. golünden önceki faulü görmezden gelmişti.

Bunlar tesadüf falan olamaz abi böyle alengirli ayak oyunlarına ne gerek var, fenerin her sezon 6 puanı var zaten kasımpaşadan, ilk maçta puan kaybetti performans olarak yerlerdeydi diye garanti hakemi atamana gerek yok ki. Yasin kolu bu maça ata gitsin. 

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...