Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2022 - 2023 JJ Sezonu

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Gelmiş gene futbol fakiri shsjdjdhshhs

Gayet tek kale top oynarken yine çok basit sarı kartlarla forvetimiz kırmızı gördü. Ona rağmen 11e11 gibi oynamaya devam ettik. Üstüme bir de yediğimiz gollere  diyecek laf bulamıyorum, yine de bulduğumuz pozisyonları atsak çok rahat yenebilecek şekilde oynadık ben takımdan razıyım. 

Sosyal ağlarda paylaş

serdar aziz'in sahanın ortasına sıçtıktan sonra sakat RP si yapması gfdhgfdjhdgf. 

bu adam niye böyle ya.

neyse. futbol ilahi ilan edilen ama en büyük olayı OFSAYT TAKTİĞİ ulan yor yesus dedemizi 2023'ün sıcak bir Haziran sabahı sessiz sedasız istanbuldan yolcu ederiz 3-5 kameraman ve muhabir ile. o sırada ali koç da fb tv'de Ziya misali yeni hayaller satar Fb taraftarına. ?

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Götler kalkmaya başlamıştı özellikle türk oyuncularda inceden. Sıkıntısız oldu bu malubiyet, tam liderliği garantiledikten sonra. Şu dünya kupası arasında jesus'a oyuncuları rahat rahat kanırtma bahanesi de oldu. 1 tane falan camia coşkusunu ateşlemek için yerinde transfer de gelirse, su gibi akmaya devam eder gibi.

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, kizillelma dedi ki:

Karanlık içinde yaşayan fitbol cahillerinin

kabuk soyulunca koku saçmaları 

asla değişmiyor

..

Canım benim... Bak seninle birbirimizi 20 küsür yıldır tanırız. Gram abartmıyorum, internette tanıdığım en unique kişilerden birisin. Sırf bu yüzden bile çok seviyorum. Patiye geldiğinde de acayip sevinmiştim.

Ama bak bunu deme. Fenerbahçe zirve yarışından kopar gibi olduğu an ortadan kayboluyorsun. Hiç mi olmuyor biraz fikrin? Sallıyorum geçen sene takımın yarıştan erken koptu. Ne yanlıştı, neler daha iyi olabilirdi?

Mesela shadow yazmış işte. "Leblebici santrfor lazım" diye.
Enner Valensiya kariyerinin en golcü sezonunu yaşıyor. Kariyerinde 15 gol attığı sezon 1 tane var, şimdiden 15'i buldu bile. Daha ne yapsın?
Batşuayi yüzünden saç ektiren Beşiktaşlılar tanıyorum. Adam geçen seneye göre çok daha bitirici.
Serdar Dursun geçen sene sonuna doğru canavar gibi oynuyordu. Mhy, Zays ikilisi skora çılgın katkı yapmaya başlamışlardı. Mhy her maç asist mi ne yapıyordu. Öyle bir şeydi.

Rica etsem biz fitbol cahillerine fikstür avantajına ve süper düper oyuna rağmen puan farkının 2 olmasını, ümraniye ve giresun maçlarındaki rezaleti, karagümrük'ten son anda yırtmayı anlatabilir misin (Bak diğer puan kayıplarınızı, kiev bozgununuzu saymıyorum)

Sosyal ağlarda paylaş

43 dakika önce, Aceace dedi ki:

Canım benim... Bak seninle birbirimizi 20 küsür yıldır tanırız. Gram abartmıyorum, internette tanıdığım en unique kişilerden birisin. Sırf bu yüzden bile çok seviyorum. Patiye geldiğinde de acayip sevinmiştim.

Ama bak bunu deme. Fenerbahçe zirve yarışından kopar gibi olduğu an ortadan kayboluyorsun. Hiç mi olmuyor biraz fikrin? Sallıyorum geçen sene takımın yarıştan erken koptu. Ne yanlıştı, neler daha iyi olabilirdi?

Enner Valensiya kariyerinin en golcü sezonunu yaşıyor. Kariyerinde 15 gol attığı sezon 1 tane var, şimdiden 15'i buldu bile. Daha ne yapsın?
Batşuayi yüzünden saç ektiren Beşiktaşlılar tanıyorum. Adam geçen seneye göre çok daha bitirici.
Serdar Dursun geçen sene sonuna doğru canavar gibi oynuyordu. Mhy, Zays ikilisi skora çılgın katkı yapmaya başlamışlardı. Mhy her maç asist mi ne yapıyordu. Öyle bir şeydi.

Rica etsem biz fitbol cahillerine fikstür avantajına ve süper düper oyuna rağmen puan farkının 2 olmasını, ümraniye ve giresun maçlarındaki rezaleti, karagümrük'ten son anda yırtmayı anlatabilir misin (Bak diğer puan kayıplarınızı, kiev bozgununuzu saymıyorum)

sarılacivertelma için çok uzun yazmışsın, rambo okan bıCaklı jpg cevabı gelir

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Aceace dedi ki:

bunların cevaplarını zaten vermiştir adam yazdık burda, bu ne saçma cevap lan iki satfa geri gitsen zaten giresun maçı yorumu var, adamlar kalemize gelemedi 2 bireysel hatadan yedik golleri falan işte, sanki çok matah bişeymiş gibi karagümrükten son anda yırtmayı anlatabilir misin falan demişsin lol. 5 tane attık güzel maçtı, ümraniye rezaleti derken ligin ilk maçı, fener sever zaten lige yeni gelen takımları.  uçan kaçanmışızda 2 puan öndeymişiz, gs nin attığı+ yediğini toplayınca bizim gole ulaşamıyor biz mutluyuz zevkli futboldan, aynı giresuna yenilip 2 maç yenince gaza gelen tayfa, fener yenince falan kayboluyor ortalıktan aynı şekilde :d

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Aceace dedi ki:

fistn +1

Abi bunun çok karmaşık bi cevabı yok. Baya ortada aslında. Takım 24 resmi maç yaptı Temmuz'dan bu yana durmaksızın, neredeyse full üç günde bir. Çoğu takımın tüm sezon toplam maç sayılarına yakın fds Düşük lvl'ken endgame content farmlamaya çalışmak gibi oldu, dolayısıyla da bir hayli yıpratıcı. Bol sakatlıklı. Oynanan oyun da yüksek tempo yüksek yoğunluk isteyen cinsten. Kayıplar kaçınılmazdı böylesine hayli klas, böylesine göze hoş gelen futbolu siz Türk futbol seyircilerinin huzuruna sunabilmek için. 

Dolayısıyla bizlik bi sıkıntı yok, puan kayıpları olur. Ama Avrupa'da da lider çıktığımız, ligde de lider oldupumuz şu tabloda, karagümrük'ten son anda yırtma falan fdsf yapmayın ya hahah

Sosyal ağlarda paylaş

Cidden 2 mac kazaninca kendilerini sampiyon ilan etmis adamlar. Son 2 mac iyiydi eyvallah, ama hemen oncesinde Okan yakinda gider diye konusulanlari unutmus herkes. 

Takimin 25 mac sonunda dususte olmasi cok normal. Gecen senelerde Avrupaya giden takimlarin bu donemde ligte hangi siralarda oldugunu da hatirliyoruz. Avrupada lider cikip ligte de lider olmak cogu kisinin ezberini de keyfini de bozmus anlasilan. Son macta bireysel hatalar olmasa fark daha da cok olcakti hatta.

Sosyal ağlarda paylaş

fb-giresun rezaletse, galatasarayin giresuna yenilmesi ne?

karagumrukten son anda yirtmayi konuscaksak, bu sezon kac kere son anlarda mac aldi gs, gomis girdi gol atti fln, onlar niye yirtma degil?

olm taraftar olmayin degil, biz de taraftariz goygoyu yapacaz, ama azcik objektif olun la, kendi takiminizin maclarini izleyin hele oyle konusun 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...