Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2022 - 2023 JJ Sezonu

Shadow

Öne çıkan mesajlar

On 29.08.2022 at 19:05, Goering dedi ki:

ben dinamo kiev'in diğer maçlarını da izledim. senin çoğu yorumunu da okuyorum burda:

kalite ile alakası yok, biz çok erken oynadık kiev'le - takvim'den dolayı kaybettik.

o maça hazırlanmaya zaman yetmemiş belli. maç 3-4 hafta sonra oynansa aynı olmazdı...

(bir de kiev-fb ilk maç baya kaçırdık)

Kalite ile kültür ile alakası var abi olmaz mı.. Oyuncu kalitesi oynadıklarının yine en iyisi. Bir de luce faktörüyle birlikte sistem takımı kiev. Yine söylüyorum kiev ile oynanan maçlarda fener en fazla 1 galibiyet alabilir. Zaten maçları nasılsa sonra geri dönüp bakarız. 

Sosyal ağlarda paylaş

çok büyük bir yönetim beceriksizliği madem akşam pazarını bekliyordun ala ala bats mı aldın ? Temmuz'da getirseydin o zaman belki ŞL şansın bile olurdu. Bence kötü oldu, çünkü bats fenerde iş yapar. Bitirici forvet değil ama gerçekten yıpratan adam. Geçen sene Beşiktaş çok kötüydü ghezzal, rosier bile kayıptı. Buna rağmen ligin en fazla rcs giren oyuncusu batshuayi olmuştu. Üzüldüm ben böyle iyiydi fener ya 

Sosyal ağlarda paylaş

14 golün 4ü penaltı sanırım, 10 golü var kaçırdığı penaltılarda var (1-0 yenilirken hem FB ye hem TS ye karşı kaçırmış lol). Adam iyi niyetli ama fıtık ediyor hep böyleymiş. Ben ingiltere ligi pek seyretmem bizim peder geçen sene transfer olduğu zaman bu adam bizi deli eder çok kaçırıyor demişti. Bizde daha iyisini yapar diye düşünmek fazla saflığa giriyor ? .

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

55 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

çok büyük bir yönetim beceriksizliği madem akşam pazarını bekliyordun ala ala bats mı aldın ? Temmuz'da getirseydin o zaman belki ŞL şansın bile olurdu. Bence kötü oldu, çünkü bats fenerde iş yapar. Bitirici forvet değil ama gerçekten yıpratan adam. Geçen sene Beşiktaş çok kötüydü ghezzal, rosier bile kayıptı. Buna rağmen ligin en fazla rcs giren oyuncusu batshuayi olmuştu. Üzüldüm ben böyle iyiydi fener ya 

yıpratıcı adam ya geçen sene bizi baya yıprattı sdf 

bir de attıkları ile değil kaçırıdklarıyla değerlendirilmeli bir forvet. Batshuayi 1 atıyorsa 6 falan kaçırıyordu, ghezalın performansı düşük gösteren kişi direkt batshuayi.

Çok iyi niyetli profesyonel ama golcü mü deği, asist desen o da az. Bence daha iyisini almalıydı fener ama fenerin elindekilerden de hepsinden iyi bence. 

Sosyal ağlarda paylaş

eldekilerden daha iyi forvet ama işte eleme maçlarından önce alınması gerekiyordu.

fırsat transferi bakıyoruz diyip geçen sene bizim ligde tutmamış adamı almak beceriksizlik.

bence daha önemlisi takımdan hangi yabancıların gönderileceği ve sağ stoper'in kim olacağı konusu.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, FuCKiR dedi ki:

Luce cidden büyük teknik direktör ya net 3x Jesus eder. Takımları değiştir 6-7 lik yapardı

3 büyüklerde bu tarz samet aybaba sisteminde oyuna dayanabilecek takım varsa buyursun getirsin zaten.

fazla para almıyordur kievden.

dün 90dk zaman geçirdi adamlar , ilk 10dk 8 faul yapmış kendi takımı , maç sonu çıkmış bide fener çok faul yaptı diyor bunamış heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...