Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2022 - 2023 JJ Sezonu

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Dinamo Kiev ile oynadığımız maçta sakatlanan oyuncularımızın Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan değerlendirmelerinde; Ferdi Kadıoğlu’nda kasıkta zorlanma, İrfan Can Kahveci’de darbeye bağlı zorlanma, Joshua King’de burkulma, Altay Bayındır’da da diz travması tespit edilmiştir. Bu oyuncuların dışında Joao Pedro’da ise üst adale yırtığı saptanmıştır. Futbolcularımızın tedavisine başlanmıştır

Sosyal ağlarda paylaş

Kulübümüz,

Suudi Arabistan’ın Al Ahli takımında forma giyen Ezgjan Alioski’nin kiralık transferi konusunda kulübü ile prensip anlaşmasına varmıştır.

Oyuncu görüşmeleri sürdürmek için bu akşam İstanbul’a gelecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

( Bedelsiz olarak alınıyor )

https://www.transfermarkt.com.tr/ezgjan-alioski/profil/spieler/129604

kizillelma tarafından düzenlendi
Ek..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyi ki kombine alamamışım futbol tanrıları yardım etmiş. Passoligi geç getiren postacı abi sağolsun. 

Şu penaltı 1 metre dışarıdaki faulle verildi onu geçiyorum ama takım leş ötesi ya ne oynuyoruz biz abi? 

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sezonun en iyilerinden crespo ve zajc yedek. Fenerbahçe'yi anlaması gerçekten güç ya ? Kadro çer çöp dolu. Çok boşluklar verdi umarım böyle devam ederler ? şimdi panikle 1-2 çöp transfer daha güzel gider. Arda'ya 10 numara veriyorsun adamın mevkisinde 6 adam var. JJ ara ara sokup taraftar gazı alır, arda da top ezmeye başlar falan. Açıkcası bu sene feneri hazır bekliyordum ama yine transferlerle dolduruyorlar, tahmin ettiğim gibi gitti bu maç. JJ 10. haftayı göremeyebilir 

bLackcha0s tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Rewendor tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...