Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dursun Şarküteri 2022 🏆 2023 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Bu hakeme maç verirlerse Allah belasını verir umarım mhk'de bu kararı alanlarin, bu kadar aşağılık bir kırmızı kart görmedim ben yabancı ligler dahil. Keşke şu ligden ayrılsak,  başka bı ulkede oynama şansımız olsa dürüst bir şekilde 

Sosyal ağlarda paylaş

Kartlar yanlış veya dogru, onu geçtim var sadece aleyhimize çalışıyor. bjk maçında kırmızi kartı geri aldirmisti var bu sezon, boey'nin kırmızısına doğru diyen bir tane eski hakem göremedim ben. Var nasıl dogrulamiyor bu kararları, resmen art niyet var.

Sosyal ağlarda paylaş

Ağır karar. FB de Hasan ALi'yi atmıştı yamulmuyorsam bi Alanya yada Antalya maçı falandı buna benzer bi pozisyondu. yapıyor bu Sporu hakem. 

Amaaaa. 
aynı mevzu geçen sene TS-FB maçında oldu. deplasmanda 1-0 öndesin 2.sarı KMJ serbest vuruş bakasetas gol.Sonra çanakkle geçilmez 88De Szalai Cornelius indirmişti penaltı. Sonrası megafon vs.vs. Yani sayın GS tamam Kırmzı çıktı ama o an ; kendi evinde 40+K seyirci  2-0 öndesin nasıl maç 0-0 gider ya biraz değil baya şapka öne koyulmalı bence. Çanlar çalıyor Okan için.

Sosyal ağlarda paylaş

VAR'ı ne taraftarlar, ne yorumcular, ne futbolcular ne de yöneticiler tam olarak anlamış değil. Zaten gerek de yok anlamasına bilmesi gereken hakemler ama güven ya da yeterlilik olmadığı için vardır bir bildikleri denemiyor.

Hala pozisyonu izlemedi, gel bir de VAR'a bak, VAR çağırsın ne olur ne olmaz falan deniyor. VAR'ın işi gel bir bak demek değil pozisyon gördüğün gibi değildi gel düzelt demek. Gel bir bak hakem hiç göremediyse söyleniyor.

İlk kırmızı o şekilde zaten hakemin önünde öyle yorumladığı için karışmıyor  hataysa ana hakemin hatası olarak kalıyor. Fener-Başak maçında mesela Gustavo Henrique'nin düşürüldüğü pozisyon penaltı ama o tip pozisyonlara tek elle çekip bıraktığında değil iki elle indirirse VAR müdehale ediyormuş. 

Sosyal ağlarda paylaş

37 dakika önce, Darksun dedi ki:

Aynısı yine Alanya maçında bjk ye olmadı mı ya, 31 dakikada 3-0,37 de kırmızı kart, 3-3 bitti.90+2 de yemişiz hatta 3. yü ? 

Maçın kopyası gibi olmuş. BJK da dünyaları kaçırmıştı. Farka gidecek maç berabere bitmişti. Biz hiç posizyon vermeden kişisel hatalardan yedik golleri, millet hocaya yüklendi. İşin gerçeği Alanya pas yapan takım. 10 kişi kalınca yapacak başka birşey yok. Geri çekilip kapanacaksın. 

Sosyal ağlarda paylaş

22 saat önce, Laorx dedi ki:

Bu hakeme maç verirlerse Allah belasını verir umarım mhk'de bu kararı alanlarin, bu kadar aşağılık bir kırmızı kart görmedim ben yabancı ligler dahil. Keşke şu ligden ayrılsak,  başka bı ulkede oynama şansımız olsa dürüst bir şekilde 

buna çok da özenmemek lazım zira uzun yıllardır avrupa maçlarındaki performansınız da ortada.

Sosyal ağlarda paylaş

Torrent hocama haksizlik mi yaptik ne. Dusununce adamin elindeki kadrodan Kerem-Nelson disinda su an oynayan oyuncu yok. Tek fazlasi Marcaoydu bu seneye gore.

Ilk maclar adam Cipe ile oynadi. Babel, Omer Bayram Eyupsporda. Feghouli nin takimi yok bosta. Cicaldau Arap liginde. Morutan Italya ikinci liginde. Taylan simdi Anadoluda. Halil oynuyor mu belli degil. Erick Pulgar 2 maca cikmis Brezilyada. Barca maclarinda bu adamlar oynuyordu saka maka.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü performansımız yok bence, kırmızı olmasa çok rahat fark çıkacak maç kırmızıdan sonra tersine döndü. bu tarz maçlarda hocanın tecrübesi çok fark ediyor, erkenden hakem diye ağlamaya başlayınca takımda düştü oyundan. hakemlerle savaşmak yerine kendi oyunumuzu oynarsak iyi kötü üst sıraları zorlarız bu sene. fb böyle giderse şampiyonluk zor zaten de en azından 2. olup şl zorlamak lazım. bence kayserispor ve giresunspor maçları dışında kötü değildik genel olarak, alanyaspor maçı da şansızlık ve hocanın tecrübesizliği oldu. gereksiz eleştiriliyor hoca bence, yönetimde çok gereksiz tff ile kavga ediyor geçen yıl fenerin şampiyonluk yolundayken yaşadığı ortada, oyuncuları da etkiliyor böyle gereksiz tartışmalar. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...