Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uygun fiyatlı windows key nerden alınır ?

Quo-Vadis

Öne çıkan mesajlar

https://netlisans.com/ - şurdan aldım  Windows 10 Pro - 19 tl. anahtar maile anında geldi, yalnız 48 saat içinde kullanmanız gerekir diyor. Neden 48 saat sınırı var ki ? 

Neyse akşama kuracam bakalım, geçerli mi değil mi görelim.

Site güvenilir mi bilmiyorum ?

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 14.05.2022 at 19:00, Quo-Vadis dedi ki:

Neden 48 saat sınırı var ki ? 

IT'cilerde sürekli pc kurulum yaptıkları için özel microsoft hesapları oluyor. MS'e verdiği lisans parasına göre sınırsız windows key çıkartabiliyorlar. retail key olmadığı için 48 saat limitli. denemek amaçlı istediğin şekilde kullanabilirsin diyor MS ucu açık bir şey yani, şirket kullanımında baya riskli olmakla beraber (MS kapınıza gelip lisans faturanı göster der cezayı keser.) ev kullanımı için gayet normal bu lisanslar. ne idüğü belirsiz crack kullanmaktansa çok daha iyi bir çözüm en azından ? 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Oce4n dedi ki:

IT'cilerde sürekli pc kurulum yaptıkları için özel microsoft hesapları oluyor. MS'e verdiği lisans parasına göre sınırsız windows key çıkartabiliyorlar. retail key olmadığı için 48 saat limitli. denemek amaçlı istediğin şekilde kullanabilirsin diyor MS ucu açık bir şey yani, şirket kullanımında baya riskli olmakla beraber (MS kapınıza gelip lisans faturanı göster der cezayı keser.) ev kullanımı için gayet normal bu lisanslar. ne idüğü belirsiz crack kullanmaktansa çok daha iyi bir çözüm en azından ? 

Bak bunu bilmiyordum, teşekkürler. Güzel bilgi, Evde kullanacam zaten. İyi oldu bu iş.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Oce4n dedi ki:

sağlamlisans fatura veriyor. gene de sorun olur mu?

Sosyal ağlarda paylaş

veren yerin key'i nasıl sağladığını bilmediğimiz için yorum yapmam doğru olmaz, belki kaçak yollarla key alıp dağıtıyor bile olabilir ?

bireysel kullanımlarda sıkıntı çıkmaz genelde. kimsenin evini basıp lisansın nerede dediğini duymadım. Ama işletmeleri baya baya basıyorlar (ihbar edene ödül var diyenler vardı, gerçek midir bilmiyorum ?) internet cafeler en çok basılan mekanlardandı ? 

pcnizdeki keyin ne olduğunu görmek için 

Slmgr –dli

yazın cmd'ye aşağıdaki gibi pencere çıkar.

index.php?ct=content&action=file&id=1284

RETAIL ise sürekli kullanmalık bir keydir. format attıkça kullanabilirsiniz. 

OEM ise genelde pc ile satılırken beraberinde gelen windowslarda olur bu. (HP, acer vs.vs.) pc parçası değiştiğinde geçerli olmaz.

VOLUME bir X şirketi için toplu satın alınma yapılmıştır oradan fazla keyleri satanlardır.

Oce4n tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 14.05.2022 at 19:00, Quo-Vadis dedi ki:

https://netlisans.com/ - şurdan aldım  Windows 10 Pro - 19 tl. anahtar maile anında geldi, yalnız 48 saat içinde kullanmanız gerekir diyor. Neden 48 saat sınırı var ki ? 

Neyse akşama kuracam bakalım, geçerli mi değil mi görelim.

Site güvenilir mi bilmiyorum ?

burdan aldım ben de thanks ama yanlış yönlendirmeyelim 19,90 fiyat srsfds

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Liebe dedi ki:

burdan aldım ben de thanks ama yanlış yönlendirmeyelim 19,90 fiyat srsfds

Oh shit, tarihin en eski satış yöntemine yenik düşmüşüm. Haklısın 19.90 mış.

Yalnız cidden işe yarıyor bu yöntem ha.

Not : Kurunca, Oceanın yazdığı cmd de, Slmgr –dli komutunu yazsana bakam ne pencere çıkaracak. Ben kurduğuma unuttum yazmayı. Makina da gitti sahibine

Sosyal ağlarda paylaş

On 16.05.2022 at 14:59, Aiko dedi ki:

sağlamlisans fatura veriyor. gene de sorun olur mu?

Tabiki, netice itibariyle 10-20 tl'ye satılan tüm lisanslar aslında kullanıcı sözleşmesinin dışına çıkıyor.

Bu nedenle iş yerlerinde beraber çalıştığınız bayi üzerinden lisans temini konusunda yönlendirme almanız daha sağlıklı olacaktır. 

Sosyal ağlarda paylaş

retailmiş benim key, ben de yıllardır parça değiştirince niye patlamıyor ms'i iyi yiyorum diyodunm asdgh

key win10 releaseden beri ms accounta linkli tabii key falan yok artık bende ama mailde arattım şubat 2011de almışım windows 7 olarak, şu an windows 11'de halen aynı lisansı kullanıyorum. best buy everım herhalde dijital olarak

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

19 saat önce, Liebe dedi ki:

Volume_mak yazıyor aldırmasın bill gates evden?

hmm şimdi azıcık araştırdım keyin bloklanma veya expire olma ihtimali varmış. artık gittiği yere kadar ya 

Benim zamanında aldığım (7-8 sene olmuştur ), key de de volume mak yazıyor. Patlama filan olmadı daha.

Sosyal ağlarda paylaş

@GreenPeace77

Yöntem 2:

Ben bu şekilde indiriyorum, direk Tüm diller, ve tüm versiyonlar geliyor. Tek İSO içinde. At kenara dursun ondan sonra. Windows 10 iso adı ile iner, 64 veya 32 bit indirebilirsin kafana göre, yukarıda satın aldığım keyi bu şekilde indirip active ettim sorunsuz. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...