Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen oyun hesabı

sertacr88

Öne çıkan mesajlar

Selamlar herkese, Google ile aratma sonucunda bu sitede daha önce Starcitizen hesabı satıldığını gördüm o yüzden üye olup konu açmak istedim.

3 yıl kadar önce aldım fakat oynamaya zaman bulamadım arkadaşlarımda almadıgı için kimseyle oynama fırsatım olmayacak artık dolayısıyla satıyorum. Şuan siteden aldığınızda 70$ yani 1077₺ ben 500₺ ye vericem hesabımı.

Mail adresi ve kullanıcı adı değiştirilebiliyor kendiniz dilediğiniz mail ve Nickname yapabilirsiniz.

spacer.png

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından Star Citizen oyun hesabı olarak değiştirildi
On 12.05.2022 at 13:15, Aceace dedi ki:

PEKİ NEDEN BAŞLIĞI CAPSLOCK AÇIK OLARAK YAZIYORSUN? GOOGLE İLE ARATIP GELMENDE BİR SORUN YOK. ANCAK BÜTÜN HARFLER BÜYÜK OLUNCA İNSANIN GÖZÜ KANIYOR.

? peki sizin yaptığınız ne oluyor hadi benim başlık kaliteli moderatörler tarafından düzeltilmiş sanırım farkında değildim.

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.05.2022 at 16:07, Xenocide dedi ki:

Squadron 42'nun dahil olduğu package mi bu, 2016'dan sonra mı ne ayırdılar onları

o galiba çıkmadı henüz hiç bilgim yok o konuda ama o paket dahil değil buna. Zaten bu oyun bu online için alınıyor o şekilde alanlar bu oyuna çok daha ilgi gösteren insanlar.

Sosyal ağlarda paylaş

On 12.05.2022 at 16:28, Phyx dedi ki:

hocam hayırlı satışlar. Avenger titan kaç kmde acaba?

valla yalan yok 2 kere en uzak gezegenlere gidip geldim yani 100milyon Km yapmıştır ? ama yakıtı çok ucuza doluyor yani ayçekirdeği fiyatı gibi birşey ? İçinde sigara da içilmemiştir LPG takılmamıştır ?

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sertacr88 dedi ki:

o galiba çıkmadı henüz hiç bilgim yok o konuda ama o paket dahil değil buna. Zaten bu oyun bu online için alınıyor o şekilde alanlar bu oyuna çok daha ilgi gösteren insanlar.

2016'dan önce her package'in içinde squadron 42 da vardı, 2016'dan sonra sq42 ile star citizeni ayrı satmaya başladılar. 2015'te 25 dolara sq42 + sc'li paket alanlardanım hala bekliyoruz lel

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Xenocide dedi ki:

2016'dan önce her package'in içinde squadron 42 da vardı, 2016'dan sonra sq42 ile star citizeni ayrı satmaya başladılar. 2015'te 25 dolara sq42 + sc'li paket alanlardanım hala bekliyoruz lel

Doğrudur bende alalı baya oldu RDR2 oyunun beraber oynadıgım büyük bi abimiz var 45 50 yaşlarında yani öyle bi hayal kurduk oynarız diye büyük bir ekibe de girdim belki bilirsiniz Starcitizen Global diye Türklerin oldugu bir takım. çok yardımcı oldular ama yok yani tek başına samimi olmadıgım insanlar ile zevk alamıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...