Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

V Rising

omersem

Öne çıkan mesajlar

Harvey ilk olarak istediği için key i ona gönderdim. herkese iyi oyunlar.

Oyun ile ilgilenenler için ; 3 tip mod var.

PVE - PVP - Full Loot PVP 

FUll loot rağbet gören fakat önermem. oyunu bilmek lazım yoksa 1 haftalık emek bir anda buhar olabilir tabi tam tersi de geçerli ?

oyunda combolar çok önemli. hangi combo serisi kullandığınız yani build önemli. 2 kişi iseniz combo vombo işi kolaylaştırıyor. 

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

oyun keyifli. Rust'a o kadar ölüp bitmemiştim ben, ama bu çok daha hoşuma gitti. Oradaki mekanikleri alıp, bir tutam RPG ögesi ile daha keyifli hale getirmişler. Tabi ki daha çok başlardayım ama içine çekti.

Sanırım FPS temelli olmasından ziyade bu benim aradığım buymus. (türü her neyse)

az önce konusunu açtığım salak saçma internet sıkıntısından fırsat bulursam oynayacağım.

Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir detay vereyim. Oyunda vampir clanları kuruyorsunuz ve bu clanlar max 4 kişi oluyor. Alliance diye bir şey yok. ( muhtemelen gelir ) PVE serverlarında dert değil ama PVP serverlarında fazladan arkadaşlarınızla oynarken sıkıntı oluyor. Bunun dışında çıktığından beri oynuyoruz, Ultimadaki kadar keyif verdi diyebilirim. 

Sosyal ağlarda paylaş

Discordlarına girip baktım da bu konuda çok yakınan var ancak alliance konusuna çok sıcak bakmıyorlar. Büyük grupların serverı domine etmesini istemiyorlar anladığım kadarıyla. Yine de net birşey yok tabiki community'i dinleyip karar değiştirebilirler.

Clan size ı yüksek olan custom serverlar varki onlarda da max 10 kişi olunabiliyor. Bunlarda bir seçenek.

jonq tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

clan size beni de zorladı. yeni gelenler yalnız kalmasın diye clanımızdan çıkıp ayrı clan kurdum. xunn sonra kovdu beni yerleşim alanlarından, savaş sebebi casus belli falan dedi. iki clan oraya sığmazmışız bilmemne. iç savaş çıkmasın diye alanları ayırdık uzağa muhacır misali göç ettik. ben tabi alışmışım kendi binalarımı yapmayıp başkalarınınkine yamanmaya. 1 saat falan kendi kendine yeten kale yaptım sonra baydım. pvp verin bana

alliance olunca friendly fire'dan savaş dövüş zaten mümkün değil gibi beraber.

tiLi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...