Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yalnız bunu getiriyorlar diye(eğer yerel düşük fiyatlandırma da gelirse) inşallah tokeni kaldırmazlar türkiye için. Token çıktı cıkalı tamamen bedavaya geldi oyun. Gold kasıp tokenla bnete euro yükleyip hem aylık ödedik hem başka oyunları da aldık. Neyse önce bir fiyatı görelim fiyat uygun olursa gold kasma stresi azalir tokeni kaldırsalar bile.

AmoRPHouS tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, AmoRPHouS dedi ki:

Yalnız bunu getiriyorlar diye(eğer yerel düşük fiyatlandırma da gelirse) inşallah tokeni kaldırmazlar türkiye için. Token çıktı cıkalı tamamen bedavaya geldi oyun. Gold kasıp tokenla bnete euro yükleyip hem aylık ödedik hem başka oyunları da aldık. Neyse önce bir fiyatı görelim fiyat uygun olursa gold kasma stresi azalir tokeni kaldırsalar bile.

Arjantin de yapmışlardı bunu sanırım. Local price a geçip ucuzlayınca token kalkmıştı diye biliyorum. Açıkçası uygun fiyat olursa kalksın token yani NP benim için. 

Şimdi bu 4 mayısta mı gerçekleşecek yoksa 4 mayıstan itibaren ülkeleri sıra sıra mı yapacaklar merak ediyorum ?

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, GreenPeace77 dedi ki:

En az aylık 150 tl gibi bir fiyat olacak sanırım güncel kur ve diğer ülkelerin aylık ödemelerine bakarsak en düşük aylık ödeme arjantinde 150 tl şuan. sanırım MS store gelmeden gene wow yalan olur türkiye için.  ?

ehh yani o fiyata da oynanmaz wow. inşallah 60-100 TL bandında bir fiyat belirlerler.

Sosyal ağlarda paylaş

On 01.05.2022 at 21:48, smyrnas dedi ki:

ehh yani o fiyata da oynanmaz wow. inşallah 60-100 TL bandında bir fiyat belirlerler.

birde şuna ekleme olsun . Arjantin de wow un aylık ücreti asgari ücretlerinin %1 veya birazcık üzerine tekabül ediyor. hadi bizde %1 olmasın %2 olsun 85TL yapar. 

microsoft etkisi falan yerse eso plus membership misali %1 alırlar belki? oda 42-43 TL yapar işte. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, smyrnas dedi ki:

birde şuna ekleme olsun . Arjantin de wow un aylık ücreti asgari ücretlerinin %1 veya birazcık üzerine tekabül ediyor. hadi bizde %1 olmasın %2 olsun 85TL yapar. 

microsoft etkisi falan yerse eso plus membership misali %1 alırlar belki? oda 42-43 TL yapar işte. 

ESO gibi olursa çok tatlı olur ya

geçen çıkarıp şrak diye yıllık subscription aldım eso'da, koymuyor çünkü

wow'da yıllık subscription alsam evlat acısı gibi koyar

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...