Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragonflight Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

Dün gece girdim ertesi günü iş olmasına rağmen Dublin saati ile gece 11den sabah 5 e kadar oynadım.  Sadece 2 level alıp dragon flight öğrenip ilk zoneun her yerini gezdim, racing ve exploration questlerini yaptım. Ana questi bir yerde durdurup side questleri yapmaya başladım. İlk defa bir expansionda acele edip son levela koşturma yerine chill bir şekilde etrafı gezesim geldi. Classımdan (Demon hunter) çok keyif alarak oynuyorum, skill tree olayı çok keyifli, Aynı zamanda dragonflight progressionı, professions  derken şu zamana kadar deneyimim diğer expansionlardan baya farklı ve güzel oldu ?

Sosyal ağlarda paylaş

43 dakika önce, Scalanova dedi ki:

Aldım 40dakika sonra pişman oldum klasik olarak.

Yeni classbve race sevemedim fazla çirkin hantal falan animasyonlari.

Gerisi aynı işte  ne bekliyordum ki zaten ?

hocam 40 dakikada ne oynadın da pişman oldun ?

dracthyr/evoker ben de sevmedim fazla, normal main'imle devam ediyorum. ortamlar güzel, npcler wholesome, questler akıyor

Sosyal ağlarda paylaş

Aslında sorun filan yok ya, biz halen o eski tadı havayı bulmak koklamak istiyoruz since 2005 kafasındayız ? wow halen aynı wow çokta değişmedi az biraz oynayış mekanik değişti o kadar.

oyun gene açık dünya nereye istersen git zindan gir mitik gir raid gir pvp dön. ister materyal topla meslek kas.

DF gelmeden önce BRD tamamlıyim dedim allah ne zindan orası ya bitmedi valla YT rehber baktım nasıl yapılıyordu diye sonra 2 karakterimlede farmladım güzel tmog lar düştü ?

hatta kendi adıma en iyi yaptığım şey olarak karakter kas chromie den zaman seçip güzel oluyor. dreanoru neredeyse full bitirdim 4 günde. orada da güzel tmog lar var  ??

Sosyal ağlarda paylaş

On 30.11.2022 at 05:51, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Şöyle güzel yorumlar yapmayın biraz sövün lütfen, zor tutuyorum kendimi başlamamak için fdsf

oyun bambaşka bir hâle gelmiş. epey bir değişiklik ve gelişme var. Talent sistemini yenilemişler ve eski 3'ünden 1'ini seç sistemine göre daha faydalı gördüm, bolca talent seçerek karakteri geliştiriyoruz. Crafting sistemini de epey büyütmüşler, specilization, profession tool, profession accessory, crafting quality gibi bir dolu yeni özellik gelmiş.

uzay gemileri ve mechalar yerine ejderhalarla dolu masalsı fantastik bir konsept sunmuşlar. kendimi Vanilla bölgelerdeki hikayelere benzer bir ortamda buldum ve bu da hoşuma gitti. Orclarla ilgili bağlantılı bazı questler karşıma çıktı, bu tip eski olaylara göndermeler de hoşuma gitti. eğer WoD gibi erkenden bitirilen bir expansion olmazsa çok şey vaadecek gibi.

Dragonriding hoşuma gitti. kullanması biraz zor olsa da, yeni özellikler açtıkça biraz daha kolaylaşıyor. daha hızlı ve daha aksiyonlu uçabiliyoruz. Dragonriding kullanılmayan eski bölgelere gittiğimde de bu  özelliği kullanabilmeyi arıyorum, o derece bağladı. yetenekleri maximuma çıkardığımda daha da keyif alacağımı düşünüyorum.

Legion olarak iyi olur mu göreceğiz, ama özetle Shadowlands'ın tekdüzeliğinden sonra daha olgun bir oyun gördüm.

On 30.11.2022 at 10:23, Xenocide dedi ki:

Valla cok ozeniyorum oynayanlara, ama hic oyle harcayacagim zamana degecek ortamim olmadi dgbhs bol eglenceler. Cuzdanlariniza hakim olun

harcayacağım zamana değecek ortam derken? eğer mythic dungeon kasacağım, raid yapacağım felan demezsen, sırf hikayede ilerlemek için aman aman bir zaman istemiyor. 

On 02.12.2022 at 09:33, Scalanova dedi ki:

Aldım 40dakika sonra pişman oldum klasik olarak.

Yeni classbve race sevemedim fazla çirkin hantal falan animasyonlari.

Gerisi aynı işte  ne bekliyordum ki zaten ?

nesinden pişman oldun klasik olarak onu merak ettim. yani eninde sonunda WoW işte, bir Battlefield, bir Monkey Island, bir Callisto Protocol değil, mmorpg.

BfA'da büyü animasyon ve efektlerini değiştirmişlerdi, burada ek olarak bir animasyon yenilemesi yok. ama orc warlock olarak chaos bolt atarken çok keyif alıyorum, "keşke AAA oyunlarındaki Unreal Engine'le yaptıkları grafikler ve animasyonlar burada da olsa" gibi bir "pişmanlık" hissetmedim.

Legion ek paketi çok iyiydi. launch öncesi bize oynattıkları eventler, bölgelerde sunulan hikayelerin zenginliği, Legion Assault'lar, world quest sistemleri ve factionlardan gelen chest ödülleri, Broken Shore'da ilerlemek, Argus'la gelen komple yeni bölgeler... dolu dolu bir ek paket sunmuşlardı.
eğer onda da "aldım 40 dakika sonra pişman oldum" dediysen zaten, her şey beklentilerde bitiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, GreenPeace77 dedi ki:

Aslında sorun filan yok ya, biz halen o eski tadı havayı bulmak koklamak istiyoruz since 2005 kafasındayız ? wow halen aynı wow çokta değişmedi az biraz oynayış mekanik değişti o kadar.

oyun gene açık dünya nereye istersen git zindan gir mitik gir raid gir pvp dön. ister materyal topla meslek kas.

DF gelmeden önce BRD tamamlıyim dedim allah ne zindan orası ya bitmedi valla YT rehber baktım nasıl yapılıyordu diye sonra 2 karakterimlede farmladım güzel tmog lar düştü ?

hatta kendi adıma en iyi yaptığım şey olarak karakter kas chromie den zaman seçip güzel oluyor. dreanoru neredeyse full bitirdim 4 günde. orada da güzel tmog lar var  ??

en "kapalı dünya" mmo bu

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Bone dedi ki:

harcayacağım zamana değecek ortam derken? eğer mythic dungeon kasacağım, raid yapacağım felan demezsen, sırf hikayede ilerlemek için aman aman bir zaman istemiyor. 

sürekli oynamamı ve full kapasite eğlenmemi sağlayacak bir arkadaş ortamım yok. çuvalla para baktığın zaman, ben bundan arada girer 3-5 yaratık keser stres atarım diye faydalanamam aksine üzerime stres yapar.

Sosyal ağlarda paylaş

Oyun pahali abi ona bir sey diyemem, shadowlands’te birakmistim hatta verdigim paraya degmedigi icin. Bu ek paket guzel ama. Bir de arkadas ortami dusuncesi goreceli, solo casual’lara da bayagi imkan sunuyor oyun m+, solo shuffle falan derken. Ha arkadas ortaminda tabii baska oluyor oyun, ona bir lafim yok. WotLK’ta kendi arkadas guildimizde eglendigimiz gibi eglenmedim hic.

Sosyal ağlarda paylaş

steamde 1 saat 3 saat hatta 15dk bile oynamadığım oyunları hesaplayınca çokta pahalı değil gibi sanki. aylık 20 tl filan yapıyor subs hariç  tabi, 1 haftada 70k birikti hiç gold kasmadığım halde.

mitik zorlanırmı kaç yapılabilir yapabilirmiyim kestiremiyorum tam, millet o hafta max 10 yapıyorsa bende 5 6 zorlarım  yapabilirim diye düşünüyorum. leather grubu güzel olur sanki tankı dps healerı itemler passlanır en azından yada plate.

Sosyal ağlarda paylaş

Başta herb  mining başlamıştım sırf toplama, herb + alch giriştim şimdilik güzel getiriyor. herb alch specialization kesin kasmak lazım daha fazla getiri daha az materyal gideri, özel proclar filan varmış sanırım, herb toplaması pot craft işide eğlenceli, hc sırası beklerken topluyorum rare elite hunt kovalarken güzel zaman geçiyor. ??

casual takılmak için iyi bence günde 6-7 saat zamanım var, recipe rep farmlarıda kolay haftalarca sürmüyor, craft yap arada hc gir ilvl yükselt mitik düzeye gelirse karakter mid low keylerde başlanır ohh miss daha ne olsun işte.

Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki tek sıkıntı oyuncular bence şu anda sflkj. Adamlar super rare farmlıyor, saçma sapan rep farmlıyor, renown max.lemeye çalışıyor falan ve oyunun metası buymuş gibi hayatsızca oynuyorlar. En az 2 senesi garanti olan xpac'te haftaya çöp olacak item'lar için oyunu bozmanın manası yok aslında.

Bu arada M0'lara girmek için full hc gear olmaya kasmayın, 340 ilvl'la bile rahatça yaparsınız grup bulursanız.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, deadwoll dedi ki:

Oyundaki tek sıkıntı oyuncular bence şu anda sflkj. Adamlar super rare farmlıyor, saçma sapan rep farmlıyor, renown max.lemeye çalışıyor falan ve oyunun metası buymuş gibi hayatsızca oynuyorlar. En az 2 senesi garanti olan xpac'te haftaya çöp olacak item'lar için oyunu bozmanın manası yok aslında.

Bu arada M0'lara girmek için full hc gear olmaya kasmayın, 340 ilvl'la bile rahatça yaparsınız grup bulursanız.

abi renown 25 olmuş elemanın biri dragonscale expedition'la, disturbed dirt kasarak

yani bazı insanlar da böyle keyif alıyor oyundan, ama evet bana da garip geliyor

Sosyal ağlarda paylaş

sıkıldım/ bi tıkda çözemedim gibi. epic aldım df yi. üstünede 6 ay gametime aldım.  twitch dropların hepsi alınık. bi kaç mounttur vs vs alınık. df campaing bitti.   

70 lv  bm hunter var horde  ilvl 348

60 lv feral druid var bide.

1 tane boost var duruyor paketle gelen.

almak isteyen olursa satabilirim. sıfır mail ile aldım battlenet hesabını. onuda veririm.

detaylı bilgi ss falan atarım pek anlamadığım için neleri yazmam gerek bilemedim.

Majesty#3003

satılmassada sorun yok girerim ara ara

HocaEfendi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@HocaEfendi oyundan sıkılman wow işte ne olabilirdiki mi ?  yani görev yap mob kes, farm, zindan, raid, rep kas. hep aynı şeyler gibi mi hissettin? yoksa hiçmi ısınamadın bunların dışında farklı bi deneyim beklentin vardı da o tadı alamadın gibimi?

esasen tam olarak bizde çözemedik neden bu kadar farklı yola girmişler diye konuşuluyor hep.

oyun kendini oynattığı kadar sorunlarıda var yok değil.

günde 5-6 saat yetmiyor net. pazar günü sabah 10 da oturdum akşam saat 5 oldu günlük yapmam gerekenler halen bitmemişti mesela. zevkle oynadığım anlarda oldu ne gerek var şimdi buna fishing recipe ile 1 saattir uğraşıyorumda dedirtti yani.

meslek ilerletmesi, faction rep, proff recipe düşürmesi kasması proff spec ayarlaması sıkıntı biraz.

dragonriding sevdim de sevemedim gibide ne gerek vardı zaten uçuyorduk. nonstop uçulmuyor bu arada uçuluyor densede, bi yerde bitiyor stamina alakasız yerde yere iniyorsun. ui ve addonlar halen sorunlu, görevler itemler buglu bazıları.

zevk almadığım şeyleri çıkardım bütün yapmam gerekenler listesinden rep farm, prof recipe kovalamayı filan es geçiyorum ileride yavaş da olsa yoluna girer mutlaka.

dungeon + pvp + world boss + çiçek topla şurup yapıyorum sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...