Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ron Gilbert’s Return to Monkey Island

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

22 saat önce, razzRaziel dedi ki:

160 çok değilse bana bi tane alsana ?

https://sicanzi.com/  ?

22 saat önce, razzRaziel dedi ki:

hayır anlamadığım neden pre-order edesin ki? risk oranı %0.1 bile olsa kazanç sıfır lol.

Preorder farklı bir konu, fiyatın ucuz oluşu farklı. Kaç dolara almayı hedefiyorsun böyle bi oyunu? Yapımı birkaç yıl sürmüş, yapımında türün en yetkin adamları çalışmış falan. 5 dolar mı olsun mesela ?

Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet

yapımının kaç yıl sürdüğü, kaç kişinin çalıştığı veya ne kadara mal olduğunun ne önemi var olm. o zaman duke nukem forever'ın en pahalı oyunlardan biri falan olması lazım. oyun iyi değilse oynamazsın, bu kadar basit. fiyatının ne olması gerektiğini daha fazla kurcalamaya gerek yok.

ha yukarda denmiş belki fiyat değişikliği olabilir ki o da zaten tüm dünyada bizim ülkeye özel bir durum gibi bişey heh. ki devolver oyununda böyle bir şey yaşandı mı daha önce, tüm geçmiş yayınlanan oyunları arasında monkey island, cult of the lamb ile birlikte en pahalı olanı zaten şu an.

oynarım 2 saat, beğenmezsem iade ederim diyebilirsin. ama onu zaten istediğin zaman satın alıp yapabilirsin.

diğer yandan pre-order etmediğin oyunu istediğin fiyata alabilirsin, %90'a kadar yolu var. oyunun seni ne kadar eğlendireceği ile ilgili bilgin olur çıktıktan sonra ve ne kadar istediğinle ilgili olarak beklersin. istersen aynı akşam alırsın; oyunla ilgili karışık görüşler varsa istersen 6 ay bekler %70'ine alır, istersen 1 sene sonra %50'sine alırsın. eskiyen de bişey değil sonuçta.

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, razzRaziel dedi ki:

@aktiftablet

yapımının kaç yıl sürdüğü, kaç kişinin çalıştığı veya ne kadara mal olduğunun ne önemi var olm.

Ürünün üretilirkenki maliyetinin tabii ki fiyata etkisi olur. Sana hitab etmiyosa yine almazsın o ayrı, ama 10 doların altında fiyat gayet uygun, arcane doğru söylemiş, hükümet'in steam'e enflasyon kontrol timlerini göndermesini beklemek yerine, ülkenin ekonomik gerçeklerini görmek lazım.

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, razzRaziel dedi ki:

ha yukarda denmiş belki fiyat değişikliği olabilir ki o da zaten tüm dünyada bizim ülkeye özel bir durum gibi bişey heh. ki devolver oyununda böyle bir şey yaşandı mı daha önce, tüm geçmiş yayınlanan oyunları arasında monkey island, cult of the lamb ile birlikte en pahalı olanı zaten şu an.

Cult of the Lamb’in ön sipariş fiyatı 70 liraydı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

geberiyorum uykusuzluktan ama ilk kismi oynadim. mi2'nin sonunu guzel baglamislar acikcasi ama bagladiklari kisim icimi sisirdi, 10 yas alti oyun oynuyor gibi hissettim. Sonra neyse ki asil senaryoya dondu de toparladi. Acikcasi grafikler beni cok rahatsiz etmedi oynarken. yarin aksam biraz daha vakit harcarim. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...