Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

r/place

Oce4n

Öne çıkan mesajlar

55xvtdi196r81.jpg

ilk saatlerden beri kurzgesagt yıldızları koyuyorum ben de. arada bir de hl3'e. bayraklara özünde karşıyım ama koyanları anlıyorum zira en kalabalık ne yaparsa o oluyor ve en popüler ortak nokta da bayraklar.

2017'dekinde cücük gibi bayrağımız vardı ama bu sefer en büyük bayrak bizde. bi organize olup süsleyemiyolar ama.

geyikler çok iyi ya, kanada'nın özellikle.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ahah en iyi reaksiyon resmini koymuşsun. ? görmemiş varsa:

bayrağa istanbul silüeti çizdiler güzel ama gene birileri saldırdı, en çok saldırılan bayrak bizimki sanırım. amerikan bayrağına bile o kadar saldırılmadı. ukrayna gibi aşırı büyük olmadıkça ve süslenebilirse iyi aslında. güzel bezeyenler var.

bir de “no i dont want that” eren çok iyi lmao. kesin titanfolk işi. star wars posteri de iyiydi amogusa dönüşene kadar. herhangi bir yerden amogus çıkabilmesi de eğlenceli gerçi lol.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Sam dedi ki:

bayrağa istanbul silüeti çizdiler güzel ama gene birileri saldırdı, en çok saldırılan bayrak bizimki sanırım. amerikan bayrağına bile o kadar saldırılmadı.

bütün dünya trye karşı tebrikler ülkenin onurunu kurtarmışsın bayrağımızı düzeltelerek

ergen reddit sublarında dün bütün gün bu vardı bi yayıncıya mı ne aggro çektiler oradan iş büyüdü galba sonra bizim yayıncılar girdi bilmem ne. göz ucuyla hepsini gördüm sağolun allahın sikko bi sitesinde milliyetçilik yapacaksınız diye bütün gün reddite girip utanıp utanıp çıktım

Sosyal ağlarda paylaş

olum 1 kişinin 3 dakikada bir 1 pixel koyabildiği bi canvasta nasıl anlamlı şeyler çıkıyor lan? organize mi oluyo millet, nası oluyolar sen mavi rengi koycaksın ben kırmızı koycam mı ne nası HOW 

5 dkymış pardon. NASI YA

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Asteroth dedi ki:

Silsinler zaten, ilk girdigimde minare yapmislardi bayragin ustune, simdi iki kopru var. Cirkin Beton Cumhuriyeti.

ülkenin estetikten yoksunluğunun özeti olması açısından yerinde bi çalışma.

yalnız ne güzel şeyler var öyle ya. insan hayret ediyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Xenocide dedi ki:

olum 1 kişinin 3 dakikada bir 1 pixel koyabildiği bi canvasta nasıl anlamlı şeyler çıkıyor lan? organize mi oluyo millet, nası oluyolar sen mavi rengi koycaksın ben kırmızı koycam mı ne nası HOW 

5 dkymış pardon. NASI YA

hmm kordinatlar yazıyomuş, toplaşıp herkese bi kordinat belirleyip yapılabilir cidden dsfg

hadi lan pati logosu yapak hakkaten ahaha

Sosyal ağlarda paylaş

ya topu topu mor herkesin çizimlerinin içine eden blobun üstüne üç tane kırmızı nokta koydum diye faşist kafatasçı ilan edilmediğim kaldı. duyan da brigadelerle uyumadan 72 saat başkalarının artının bayrakla kapladım sanacak. harbiden inanılmazsınız bazen yani. nasıl bir 'hero'lukmuş bu onu da anlamadım. sanki gelip burada kampanyasını yaptım.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...