Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 Dünya Kupası - Katar

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Maclari izlemiyorum da arada skorlara bakiyorum, yine bi shitstormlar donmus Ispanya Japonya'ya bilerek yenilip Almanya'yi trolledi falan seklinde.

Ispanya oyle birsey yapti ise buyuk risk almis demektir. Zira Almanya Kosta Rika maci esnasinda geriye dustu ve bu durumda Ispanya elenmemek icin puan almak zorunda kaliyordu.

Ama diger yandan da, 18% top kontrolu ile de kazanilmaz ki arkadas.

Neyse, sonuc olarak turnuva tatsizligindan odun vermiyor sanirim.

Sosyal ağlarda paylaş

Sadece skorlara bakmak turnuva hakkinda yeterli bilgiyi vermiyor. Ispanya nasilsa cikariz diye yedeklere sans verdi. Japonya Almanya macindaki gibi kontradan iki tane atinca, Ispanya degisiklikleri kullanmaya basladi. 

Almanya ilk maclarda cokta iyi oynayan bir takim degildi, gruptan cikmayi da hak etmiyordu. Kisacasi kimsenin kimseyi trolledigi yok, mental olarak daha iyi hazirlanmis takimlar son dakikaya kadar mucadele ediyor. Hazirlanmamis takimlar saliyor (bkz. Danimarka).

Son grup maclari da her an her sey olabilir tadinda, gayet zevkli geciyor. Bence iyi turnuva.

Sosyal ağlarda paylaş

hic takip etmiyorum ama sadece 3-5 sorum var.

organizasyon nasil gidiyor?

katilim yuksek mi? tribunler bos mu?

gercekten fake taraftarlar var mi?

qatar bu olayi "ver parayi, sorun yok gibi gosterek!" diye mi goturuyor yoksa iyi bir organizasyon mu oluyor?

katar'da turnuvayi izleyen var mi?

Sosyal ağlarda paylaş

Gidene sormak lazım organizasyon nasıl.  Maçlar fena değil. Hakem şaibesi var tabi ama katarla ilgisi yok onun başka yerde de olurdu.

Twittera düşen birkaç tane gökkuşağı bayrağı engelleme, lgbt pazubandı engelleme, açık seçik giyinenlerle ilgili dava açma falan gibi insan hakları ihlallerine katarlıların verdikleri "dünya sizin değerlerinizden ibaret değil, bizim değerlerimize de saygı gösterin" tepkileri.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...