Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2022 Dünya Kupası - Katar

Fistan

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Rewendor dedi ki:

O kadar ileri gitmeye gerek yok da ülkesinde başka kültür görmek istemiyorsa uluslararası organizasyonu evinde düzenlemek için sağa sola rüşvet dağıtmasın o zaman, kendi kendine yaşasın istediği gibi.

gündüz s*ktikleri deveyi akşam pişirip yiyen sürekli birbirlerini yağmalayan heriflerdi abi bunlar, ne kadar ırkçı stereotip yazsam az. parayla kıroluğun vücut bulmuş ülke olmuş hali adamlar. tribün görüntülerine bakıyorsun "karaman erkek imam hatip lisesi" gibi, sadece alabildiğine adam... yani daha kadınlarını topluma katamayan toplumlarla ne kadar dalga geçsek az.

Sosyal ağlarda paylaş

En kusursuz fitbol İspanya’nın oynadığıdır. 
Daha önce fitbol tarihinin en iyi takımı olan Barça nın başlattığı yoldan devam ediyorlar.

Yaptıklarını yapmak inanılmaz zordur. Hocalarının bir söyleşide dediği gibi.

” Biz her oyuncuyu anne kuşun yavrularını damla damla beslediği gibi bu bilgi ile besliyoruz”

İzlemek neden keyifli ? 
Bireysel ve takım olarak özel taktiksel zirvenin sahaya yansıması.

İzlemek ve izlerken Göktanrı ya Johan Cruyff için dua etmek benim için bir ayin gibi…

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, kizillelma dedi ki:

En kusursuz fitbol İspanya’nın oynadığıdır. 
Daha önce fitbol tarihinin en iyi takımı olan Barça nın başlattığı yoldan devam ediyorlar.

Yaptıklarını yapmak inanılmaz zordur. Hocalarının bir söyleşide dediği gibi.

” Biz her oyuncuyu anne kuşun yavrularını damla damla beslediği gibi bu bilgi ile besliyoruz”

İzlemek neden keyifli ? 
Bireysel ve takım olarak özel taktiksel zirvenin sahaya yansıması.

İzlemek ve izlerken Göktanrı ya Johan Cruyff için dua etmek benim için bir ayin gibi…

Futbola fitbol, Süleyman Seba'yı anımsattı...

Sosyal ağlarda paylaş

ilk maçlarda bir tek brezilya'yı beğendim. fransa yine kadro kalitesiyle kazanıyor ama nereye kadar yeterli olur bilemedim. ingiltere ve ispanya da iyiydi ama rakipleri de baya kötüydü. favorim almanya idi aslında ama şuan gruptan çıkmayı bile zora soktular ?  2. maçlarda ispanya-almanya maçı var, almanya kesin kazanmak zorunda zevkli maç olabilir o.  sırbistan da üzdü aslında daha iyi oynamalarını bekliyordum golden sonra baya düştüler fark bile olabilirdi. 

artık 0-0 biten maçlarda da puan verilmemesi ciddi ciddi düşünülmeli. 

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Almanya'nın o kadroyla o leş oyunu yıllardır oynaması ve kimsenin bişi yapmaması. 

Rakibi asla açmaya çalışmıyorlar. Kalabalık olarak ceza sahasına girip, içeri top atmak ve dönen topları toplamaktan başka plan yok. Oyun dar alana sıkışınca savunması da kolaylaşıyor.  Zaten en kötü takımlar bile iyi mücadele edip iyi savunma yapıyorlar artık, Almanya'nın işi zor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...