Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disney+ Türkiye

Harvey

Öne çıkan mesajlar

4 saat önce, Bone dedi ki:

Disney+'a bir türlü alışamadım. her şey çok dağınık geliyor. bir şey bulmak için epey cebelleşmek gerekiyor.

Netflix bu açıdan çok daha tatmin edici.

Navigation olarak alıştım fakat bölümler arası geçiş, ileri geri sarma ve özellikle altyazı background rengini ayarlayamama gibi şeyler acaip rahatsız ediyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

reactivate ettiremedim sadfghjk, enflasyon %500ken artık iptal ettirmemek lazım demek bir şey

Thanks for that information, I was able to verify the account, upon checking here your Disney+ yarely is on pending cancellation. checking my resources there are no option to re activate it, i suggest that you wait until it expires, and you will re subscribe with the subscription again, rest assures that the account will be the same and you can still access it up until Jun 14, 2023
Silver Joy C

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.10.2022 at 09:00, DRaGoN_SLaYeR dedi ki:

Navigation olarak alıştım fakat bölümler arası geçiş, ileri geri sarma ve özellikle altyazı background rengini ayarlayamama gibi şeyler acaip rahatsız ediyor.

ya evet, 10 sn geri al diyorum o geri alabilene kadar 15 saniye geçiyor. Bölümün başına gitmek yok. 

Bir de ben ipadden chromecaste yansıtarak izliyorum, her dizi için aynı mıdır bilemem ama Clone Wars izlerken o an hangi bölümdeyim görme şansım yok. Fecaat bir UI

Sosyal ağlarda paylaş

On 10.12.2022 at 22:30, Natanyal dedi ki:

2020 benim alette, app reset attım düzeldi aynen problem oymuş. 

ben app reset atmayı bilmiyormuşum onu öğrendim. buraya yazmadan önce kaldır vs. diyordum da ana ekrandan kaldırıyormuş sadece kajhsdfasd ayarlar kısmından yapınca tertemiz oldu. 

koçuma oled yakışır.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...