Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disney+ Türkiye

Harvey

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Silphatos dedi ki:

bunda debug info shortcut var m video bitrate vs kontrol etmek için?  ctrl+shift+. falan yazmışlar ama çalışmıyor

chrome 1080p çalışıyor mu?

browserlar da drm yüzünden 720p max diyorlar redditte fln ama bakmanın bir yolu yok sanırım.

on windows 10 you are limited to 720p (or lower, depends on browser, 720p is Edge) no matter what browser you use, I already talked to the oficial chat support 

demiş biri redditte 1 sene önce.

windows appini denemek lazım birde ama aptalca tabii browserda kısmaları qualityi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
6 saat önce, Silphatos dedi ki:

pcde 720p üstü olmuyor galibabunda, ne dandik bi şeymiş bu ya. browserlarda çamur, windows appde çamur. safari de 1080p çalışıyor diyorlar ama mac yok. 

Safari'de 1080p çalışıyorsa tahminen Edge'de de çalışıyordur. Netflix de öyle. Bir dene istersen.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, DoruK dedi ki:

Televizyon uygulamalari da cok tirt zaten. Yil 2022 Netflix ve Google disinda adam gibi streaming app yapan yok.

Netflix'in de android üzerinden TV uygulamasını sevmiyorum ben.

Anlık geri alma doğru düzgün çalışmıyor, "2 geri 1 ileri" falan zorlaman gerekiyor.

Bazen durdurduğunda 30 dk dururken bazen durdurur durdurmaz kapatıyo izlediğini (toplam belli süre durdurma hakkı veriyor galiba), bi kapıya bak gel tuvalete git gel yaptığında baştan açıyosun.

Bazı dizilerde/filmlerde konuşma sesiyle patlama şu bu sesleri çok abartısız, ya konuşma duyacam diyosun ev patlamada inliyo, ya aman komşular zıpalamasın diyosun adamları duyamıyosun.

Memnun değilim genel olarak Netflix uygulamasından.

Ayrıca yayından kaldırılacak dizileri filmleri uyarma, kendine uygun ayrı listeler oluşturma, kendine reminder atama falan gibi temel şeyler çok eksik.

Sosyal ağlarda paylaş

bende 5.1 sesli ne film varsa netflix, disney farketmiyor benim hoparlörler optikten 2.0 stereo şeklinde bağlı. sanki benim hoparlörler 5.1'miş gibi ses geliyor. şöyle ki müzik hariç herşey düşük geliyor ses. ama bazı 2.0 içerikler var onlarda ses normal geliyor ya da bana öyle geliyor. app'lerde veya tv üzerinde ayarını bulamadım. benim hüsnükuruntum mu onu da bilmiyorum, belki benim hoparlörlerin ekolayzır ayarları ile ilgildir. beni çıldırtıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...