Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disney+ Türkiye

Harvey

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Seru dedi ki:

bunu ben de anlamadim y, xmen animated ile beraber en cok bekledigim icerikti. acaba altyazi mi ceviremediler o yuzden koymuyorlar sonucta kendi mallari.

futurama nedir bilmiyorum ancak yayın hakları türkiye'de başka bir platformda ise yayınlamıyorlar. misal friends'i hiçbir platform veremiyor çünkü hakları digiturk'te.

33 dakika önce, Masticore dedi ki:

Şeyi merak ediyorum . Siz  14 haziran'dan önce  mail ile kayıt oldugunuzda size  talebiniz alınmıştır diye bir email fln. geldi mi ? Hiç bir şey gelmemişti bana bu yüzden 3-4 kere denemiştim  üyeliği

bana gelmedi böyle bir mail. 7 haziran'da 'ilk neyi izleyeceksin' diye bir mail atmışlar. bu sabah 7'de de indirimli kayıt ol diye mail geldi. 26'sına kadar zaman vermişler bari birkaç gün bekleyeyim ödeme sorunu yaşayanlar bayağı varmış.

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Stringray dedi ki:

futurama nedir bilmiyorum ancak yayın hakları türkiye'de başka bir platformda ise yayınlamıyorlar. misal friends'i hiçbir platform veremiyor çünkü hakları digiturk'te.

futurama'yi sen bile duymadiysan turkiyede stream firmalari neden para verip alsin. zaten baktim turkiye'de hic bi yer yayinlamiyor. herhalde localization konularidir diye dusunmek istiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Mail hala gelmedi, ama başkasına gelen mail linkine tıklayıp kendi hesabımı girdim ve promosyonlu olarak kayıt olabildim.

Birden fazla mail ile ilk kaydı yapıp yine birden fazla promosyon linki gelen tanıdığınız varsa direk ondan linki alın, ilk çıkan sayfada kendi mailinizi yazın (hatta ben denemek için asıl mailimle üyelik açmıştım falan, direk kendi adresim kayıtlı çıktı sitesinde) kabul ediyor sistem ve 280'e üye olabiliyorsunuz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...