Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıfır Açılmamış Samsung QLED QN90A65 65"

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

Selam, Ankara Panora Teknosa'dan Samsung QN90A65 almıştım 2 ay önce. İl dışındaydım, şimdi de yurtdışına yerleşme planı çıktı ortaya, ev falan taşıyacaktım vaz geçtim. Açılmamış kutuyla duruyor yani.

https://www.akakce.com/televizyon/en-ucuz-samsung-qe-65qn90a-4k-ultra-hd-65-165-ekran-uydu-alicili-smart-neo-qled-tv-fiyati,1219862020.html

İlgilenen varsa direkt Akakçe linki paylaşıyorum, oraya göre fiyat belirleyebilirsiniz açığım.

Sosyal ağlarda paylaş

20 saat önce, paradoksalkedi dedi ki:

İl dışındaydım, şimdi de yurtdışına yerleşme planı çıktı ortaya, ev falan taşıyacaktım vaz geçtim.

Bak yurtdışına taşınıyosan ben ücretsiz bakarım televizyonuna. Bizim bir arkadaş giderken 2 tane monitörünü bana bıraktı. Çok güzel bakıyorum.

Bırakacak yer bulamazsan bana bırakabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

Balta çalışması;

Diyelim ben bu tv yi aldım ankaradan istanbula arabamla getirdim kurulum için de çağırdım adamları, açtılar bozuk tv. Demiyorlar mı bu ankaraya teslim edilmiş istanbulda açmaya çalışıyorsunuz ilk defa, ne belli kimin bozduğu diye? 

10 bin veririm bu riski düşüp 

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, Liebe dedi ki:

Balta çalışması;

Diyelim ben bu tv yi aldım ankaradan istanbula arabamla getirdim kurulum için de çağırdım adamları, açtılar bozuk tv. Demiyorlar mı bu ankaraya teslim edilmiş istanbulda açmaya çalışıyorsunuz ilk defa, ne belli kimin bozduğu diye? 

10 bin veririm bu riski düşüp 

Hmm güzel balta denemesi. Ama kutunun üstünde gözle görülür bir darbe olmadığı sürece böyle bir hak iddia edemezler. Kutunun zarar görmeden içindeki TV'nin görmesi pek mümkün değil. 

Ya da en kotu Ankara içinde satmaya çalışırım bu riske karsi,.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...